Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Maltepe Konut Projeleri

Adam Kule

dap yapı adam kule a


DAP Yapı imzasına sahip olan Adam Kule projesi, kendisine özgün mimari tasarımıyla diğer yaşam projelerinden ayrılıyor. İhtişamlı, görkemli ve aynı zamanda da fark yaratan bir proje olmasıyla birlikte İstanbul’da yükselen Adam Kule, prestijli hayatın kapılarını sonuna kadar açıyor.

Adam Kule Proje Görselleri

Yeni bir yaşam deneyimini en üst seviyede sunuyor olmasıyla birlikte, kendisine özgün olduğunu ortaya koyuyor olmasıyla beraber hayatı en iyi şekilde yaşayabilmenin öncüsü haline geliyor. Orijinal tasarıma sahip olan binalarda, mimarinin sahip olduğu her ayrıcalık kendisine özel olduğundan dolayı eşsiz bir uyumun en iyi şekilde sergilendiği Adam Kule, tüm beklentileri karşılıyor. Adam Kule, tek kule olarak tasarlanmasıyla beraber toplamda 3000 m2 arsa üzerinde yer alıyor. İstanbul Dragos’ta yükselen bir yaşam projesi olmasıyla birlikte 254 rezidans daire ve 88 home-office bölümleriyle oluşuyor.

Adam Kule Kat Planları

Güncellenecektir.

Home-Office ve Rezidans Karma Konsepti Adam Kule’de

Hem home-office hem de rezidans olacak şekilde karma olarak tasarlanmış olmasıyla beraber içerisinde pek çok ayrıcalığı barındırıyor. Gelişmiş olanaklar sayesinde her açıdan farkını sergileyen Adam Kule‘de; açık-kapalı otopark, elektronik kontrol sistemi, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, spa, hamam, sauna,  oncierge hizmeti, organizasyon sistemi, toplantı salonu ve fiber optik kablolu ağ gibi modern ihtiyaçlar karşılanıyor. 1+0 ve 1+1 daireler yapısına sahip olan projede isteğe bağlı olarak dairelerin birleştirilerek kullanılabilmesine de olanak sağlanıyor.

Adam Kule Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=9dR7Nh_TGBI” width=”900″ height=”900″]

Hayatın Merkezinde Yükselen Adam Kule

Maltepe Dragos’ta konumlandırılan Adam Kule projesi, sahip olduğu tüm ayrıcalıkların yanı sıra ulaşım açısından da en özel teklifleri sunuyor. Toplu taşımaya ve sahil gibi olmazsa olmaz öneme sahip noktalara yaklaşık 10 dakika yürüyüş mesafesinde olmasıyla İstanbul’un merkez noktasında yer alıyor. Önemli noktalara kolay ulaşımın sağlanıyor olmasıyla beraber şehir hayatını tam merkezinde yaşayabilmek son derece pratik hale getiriliyor. Hayatın içerisinde zaman kaybının önüne geçecek şekilde tasarlanmış olan yapısı ve sahip olduğu bağlantılar sayesinde kendisine özgün standartları ortaya koyuyor. Farklı açılardan sahip olduğu ayrıcalıklar sayesinde Adam Kule, benzersiz bir proje olarak dikkatleri üzerine çekiyor ve hayatı daha prestijli hale getiriyor.

Adam Kule Nerede

Hem Kullanım Hem de Yatırım için En İdeal Proje

Adam Kule projesi, Maltepe Rekreasyon Projesi’ne olan yakınlığı sayesinde aktif olarak kullanılmaya müsait olmasının yanı sıra yatırımcılar için de cazibe noktası oluyor. Yatırımcısına geri dönüş açısından büyük bir değer verecek şekilde hayata geçirilmiş olmasıyla beraber, bu açıdan da yüzleri güldürmeyi başarıyor. Şehrin merkez noktasında elit yaşamın seçeneklerini en iddialı şekilde sunan Adam Kule, şehir hayatıyla beraber güzel bir yaşamı bütünleştirmek adına tasarlanmış olduğunu belirgin hatlarla ortaya koyuyor. Dış mimarisinde olduğu kadar iç mimarisinde de özel bir konseptin belirleniyor olması sayesinde tasarım açısından modern hatlara sahip.

Adam Kule Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo – 1+0 48 m² – 51 m² 409.000 ₺
1+1 67 m² – 144 m² 724.000 ₺

Adam Kule Projesinde Sosyal Olanaklar Şehir Hayatının İçinde Yer Almayı Sağlıyor

DAP Yapı tarafından oluşturulan Adam Kule projesinde mevcut olan geniş sosyal olanaklar sayesinde hayatın tam içerisinde yer alabilmek mümkün. Şehir hayatının modern gereksinimleri olan ihtiyaçlara yönelik olarak düşünülen mekanlar sayesinde günün her anında keyifli vakit geçirebilmeye olanak sağlanıyor. Adam Kule içerisinde yer alan bağlantılar sayesinde en özel haliyle zamana değer katabilmenin gerçeğe dönüşmesi sayesinde, oldukça huzurlu bir yaşamın kapıları açılıyor. Şehir hayatının keşmekeşinden uzak, tamamen özel bir yaşamı sunuyor olmasıyla birlikte özgün teklifleri sayesinde Adam Kule projesi, başlı başına farklı bir yaşam alanını beraberinde getiriyor. Elit, konforlu ve ayrıcalıklı yaşam için Adam Kule değişilmez bir projeye dönüşüyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.