Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Adım istanbul

adım istanbul a


Adım İstanbul, İstanbul’un gözde yerlerinden biri olan Başakşehir’de yer almaktadır. Proje kapsamında sosyal tesisler, havuz, parklar ve yeşillik alanlar da müşterileri sunulmaktadır. Başakşehir metro istasyonundan başlayarak şehir merkezine kadar uzanan proje, adeta bir şehir görünümündedir. Daha proje hayata geçirilmeden de büyük ilgi toplamıştır.

Adım İstanbul Proje Görselleri

İstanbul’da monotonluktan çıkmak ve farklı aktiviteler yapmak isteyenler için oldukça uygun bir projedir. Farklı daire seçenekleri ile de her bütçeye hitap edebilmektedir. Hastanelere, toplu taşıma araçlarına, bankalara ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile de büyük ilgi toplamaktadır. Özellikle çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesi için düşünülmüş olan çocuk parkları ve çocuk kulüpleri de proje kapsamında büyük yer tutmaktadır.

Adım İstanbul Nerede

Ulaşım

Projenin en büyük özelliği ulaşımın bu bölgeden oldukça kolay olmasıdır. Adım İstanbul’dan metro durağı, şehir merkezi, Başakşehir Devlet Hastanesi, MASKO, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İSTOÇ, Tekstilkent, TEM otoyolu ve Atatürk Havaalanı çok yakın mesafede yer almaktadır. Etrafında bulunan okullar, hastaneler, üniversiteler, alışveriş merkezleri ve bankalar da ulaşım açısından büyük önem arz etmektedir. İş trafiğinden kurtulmak ve erken saatte evinde olmak isteyenler için odak noktası olan Adım İstanbul ile pek çok müşteri projeye büyük ilgi göstermektedir. İstanbul’daki en büyük sorunun ulaşım sorunu olması da en büyük sebeplerden biridir. Projenin var olması ile birlikte bu sorunun da önüne geçilmiştir.

Adım İstanbul Kat Planları

Kat Planları

2+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği bulunmaktadır. dairelerin tipleri ve metrekare ölçüleri de oda sayısına göre farklılık göstermektedir.

2+1 A tipi dairelerde hol, salon, kapalı balkon, mutfak, giriş holü, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, yatak odası, banyo ve açık balkon bulunmakla beraber toplam alan 87.87 M2’dir.

2+1 B tipi dairelerde giriş holü, salon, mutfak, kapalı balkon, hol, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, yatak odası, banyo ve açık balkon bulunmakla beraber toplam alan 95 m2’dir.

2+1 C tipi dairelerde giriş holü, salon, mutfak, hol, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, yatak odası, banyo ve açık balkon bulunmaktadır. Toplam alan ise 102 m2’dir.

2+1 D tipi dairelerde giriş holü, salon, mutfak, hol, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, yatak odası, banyo ve açık balkon bulunmaktadır. Toplam alan ise 101 m2’dir.

3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerde de farklı oda seçenekleri ile birlikte metrekare alanları farklıdır.

Adım İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Cd4zi6lpna0″ width=”900″ height=”900″]

Sosyal Yaşam

Proje kapsamında pek çok faaliyet alanı bulunmaktadır. Çocuk parkları, yeşil alan, çocuk kulübü, cadde mağazaları, alışveriş merkezleri ve daha pek çok seçenek müşterilere sunulmaktadır. Özellikle her hafta sonu için farklı planlar yapılabilecek alternatifler bulunmaktadır. Site güvenlik sistemleri ile de sürekli izlenmekte ve site sakinlerinin güvenliği hat safhada tutulmaktadır. Yeşillik alanlar da bahçe kültürünün yeniden kazanılabilmesi için özellikle dizayn edilmiştir.

Adım İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 128 m² 650.000 ₺
3+1 164 m² 828.000 ₺
4+1 189 m² 946.000 ₺
4+1 Dubleks 216 m² 1.158.000 ₺
5+1 254 m² 1.374.000 ₺
5+1 Dubleks 263 m² 1.446.000 ₺

Çocuk Alanları

Çocuk alanları sayesinde şehir hayatında sokağa çıkamayan çocuklar rahat ve huzurlu bir şekilde aktivitelerini gerçekleştirebilmektedir. Oyun parklarında buluna oyuncaklar tamamen çocukların güvenliğine göre sağlanmıştır. Yeşilliğin çok olması da yine çocukların betonarme binalardan uzaklaşmasına aracı olmaktadır. Çocuk alanlarının varlığı ile iş hayatından arta kalan zamanda ailecek vakit geçirmek isteyen aileler için de büyük bir alternatif oluşturmaktadır. Aile hayatını yeniden canlandıran, bahçe ve balkon keyfini tekrar hayata geçirmeye yardımcı olan Adım İstanbul tüm aile fertlerini düşünerek projeyi hayata geçirmiştir. En çok da alanların genişliği ve aktivite alanlarının fazlalığı bu durumu kolaylaştırmakta ve daha rahat bir hayat imkanı sunmaya yardımcı olmaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.