Anadolu Yakası Konut Projeleri Ataşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ağaoğlu Andromeda Gold

Ağaoğlu Andromeda Gold a


Dünyanın en önemli şehirleri arasında yer alan İstanbul’da ultra lüks bir hayat yaşayabilmek Ağaoğlu Andromeda Gold ile mümkün hale geliyor. Modern, ferah ve bir o kadar da keyifli yaşamın mimarı olan Andromeda Gold hayatın her anından büyük bir keyif alabilmeyi sağlıyor.

Ağaoğlu Andromeda Gold Proje Görselleri

Mimar Tuncay Çavdar tarafından özel olarak tasarımı gerçekleştirilmiş olan projenin her noktası hayatı daha iyi hale getirmek adına düzenlenmiş durumda. Her katında yer alan bahçeleriyle beraber; fitness, sauna, çocuk oyun alanları ve terasta yer alan villa daireleri sayesinde Andromeda Gold projesi benzersiz hale geliyor. Deniz ve adalar manzarasını gözler önüne tüm çekiciliğiyle beraber seren Andromeda Gold projesi, tüm ayrıcalıklarıyla beraber çok daha fazlasını da bir araya getiriyor.

Ağaoğlu Andromeda Gold Kat Planları

Andromeda Gold Standartları Aşıyor

Gökyüzüne uzanan bahçe keyfi sayesinde Andromeda Gold, zeminden hariç olarak 51 katıyla ve toplamda 398 dairesiyle eşsiz bir yaşam merkezidir. Ataşehir’in kalbine daha önce hiçbir yaşam projesinde olmadığı kadar ayrıcalıklı bir yaşamı sunuyor olmasıyla beraber Andromeda Gold her açıdan eşsiz bir proje olarak yükseliyor. Gökyüzünü izlemeyebilmeye her noktasından olanak sağlayan Andromeda Gold yaşam projesi, hayatın tüm anlarını büyük bir keyif içerisinde yaşayabilmenin sınırlarını zorluyor. Gökyüzünün yeni yüzü olarak sunulan bir proje olma özelliğini taşıyor olması itibariyle eşsiz detaylarla bezenmiş olduğunu heyecan verici şekilde hissettiriyor.

Ağaoğlu Andromeda Gold Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=eYNExI_I2ME” width=”900″ height=”900″]

İstanbul Finans Merkezi’ne Yürüyüş Mesafesinde

Ağaoğlu Andromeda Gold, içerisinde bulunan tüm alanlarla birlikte çok özel olduğu gibi Uluslarası İstanbul Finans Merkezi’ne sadece yürüyüş mesafesinde bulunduğundan dolayı ulaşım açısından da büyük bir avantaj sunuyor. Dış cephesinde altın renginin kullanıldığı yaşam projesi, Ataşehir’den bakıldığında büyüleyici yapısıyla kendisine hayran bırakıyor. Sunulan ihtişamlı yaşamın bir göstergesi olan dış cephenin yanı sıra yaşam alanlarında da modern dünyaya ait olan tüm ihtiyaçların karşılanacağı şekilde tasarım gerçekleştirilmiş durumda. Her blokta özel olarak tasarlanmış olan yaşam alanları sayesinde hem ferah hem de bir o kadar lüks yaşamın kapıları ardına kadar açılarak yüksek memnuniyet sunuyor.

 

Ağaoğlu Andromeda Gold Nerede

Andromeda Gold Yaşam Merkezinde İhtiyaca Uygun Daireler

İhtiyaçlara özel olarak tasarlanmış olan daireler 1+1’den başlayarak 6+1’e kadar uzanan farklı yapıya sahipler. Herkes için aranılan özellikte daire satın alabilmeyi mümkün kılan özel yapısı sayesinde Ağaoğlu Andromeda Gold projesi yaşamı değerli kıldığı gibi bir o kadar da farklı kılıyor. Daire satın alımlarında ödeme planı kişiye özel olarak tasarlanabildiğinden dolayı, benzeri olmayan seçenekler bir araya getirililerek daireler için satış bilgileri oluşturuluyor. Tek tip ödeme planı üzerinden satışın gerçekleştiriliyor olmaması sayesinde özel olarak sunulan fırsatların tamamından yararlanabilmek mümkün hale geliyor. İhtişamlı yaşam konsepti ve ödeme kolaylıklarının birleşimi sayesinde benzeri olmayan bir hayat kalitesine sahip olabilmek beklentileri karşılar düzeye ulaşıyor.

Ağaoğlu Andromeda Gold Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 103 m² – 133 m²
2+1 128 m² – 159 m² 1.830.000 ₺
3+1 187 m² – 329 m² 2.860.000 ₺
4+1 226 m² – 226 m²

Avrupa’nın En Yüksek Binası Unvanı

Ağaoğlu Andromeda Gold projesinin ana yapısı A ve B blok olacak şekilde isimlendirilmiş olması sayesinde, ikiz yapı konsepti sunuluyor. Avrupa’nın en yüksek binası olarak tasarlanmış olan Andromeda Gold, görkemli yapısıyla sınırlı kalmayarak iç kısmında da hayatı en etkileyici haliyle yaşayabilmeyi sunuyor. Kaliteli ve lüks yaşam için gerekli olan her detayın düşünülerek tasarlandığı bir proje olma özelliğine sahip olan Andromeda Gold, Ataşehir’in olduğu gibi tüm Türkiye’nin ve hatta Avrupa’nın da en önemli yaşam merkezlerinden biri haline geliyor. Fiyat avantajlarıyla belirgin bir fark yarattığı gibi aynı zamande daire satışlarında da özel yapısının getirdiği avantajlardan biri olarak yükselen fiyatlardan satış yapabilmeye olanak sağlıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.