Anadolu Yakası Konut Projeleri Ataşehir Konut Projeleri

Ağaoğlu Çekmeköy Park

ağaoğlu çekmekoy park a


Ağaoğlu İnşaat tarafından yapımı üstlenilen Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde toplamda 738 konut mevcut. Proje dahilinde sunulan konutlar haricinde, alışveriş merkezi da bulunuyor. Çekmeköy Park projesinde konutlar 1+1 seçeneklerden başlayara, 2+1, 3+1 ve 4+1’lere kadar uzayabilen geniş alternatif seçenekleri sunuyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Proje Görselleri

Ağaoğlu Çekmeköy Park, kalite ve lüksle buluşabilmeyi hayatın her anında mümkün kılan bir proje olarak tasarlanmış olması sebebiyle, tüm isteklere yanıt veren yapısını ortaya koyuyor. Modern dünyanın gereksinimlerinin içerisinde yer aldığı Ağaoğlu Çekmeköy Park, hayatın her anını dolu dolu yaşayabilmeyi mümkün kılıyor. Yerleşke planının özel olarak yapılmış olması sebebiyle her noktasında kendine özgün bir hayat yükseliyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Kat Planları

Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta Sporla İç İçe Yaşam

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi, bir yaşama projesinde beklenen her şeyi ve daha fazlasını sunuyor olmasıyla birlikte sporla yaşamı birleştiren yapıya da sahip. Açık yüzme havuzu, basketbol ve mini futbol sahası sayesinde istenilen her an sporla iç içe olabilmek mümkün. Sunulan her olanağın yanı sıra spor için de gelişmiş olanakların sağlanıyor olması sayesinde istenilen her aktiviteyi en iyi şekilde gerçekleştirebilmek mümkün olduğu gibi hayatın monotonluğundan uzaklaşabilmek de mümkün oluyor. Ağaoğlu Çekmeköy Park, sporun ardından kolay ulaşılabilir olan yerleri sayesinde dinlenmenin de en keyifli halini getiriyor. Yoğun fiziksel aktivite sonrasında konforlu ve huzurlu mekanlarda dinlenerek vakit geçirebilmek Ağaoğlu Çekmeköy Park’ın sunduğu en önemli özelliklerden oluyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1drOTgvakmk” width=”900″ height=”900″]

Hayatın Her Anını Hissedin

Ağaoğlu Çekmeköy Park, hayatın her anını lüks halde yaşayabilmeye olanak sunuyor. Çekmeköy Park’ta konumlanan gurme restoranda yemek, günün yorgunluğunu atmayı sağlayacak güzel bir kahvenin ardından sinemaya giderek keyifli vakit geçirebilmek ve bunları yaparken zaman kaybı yaşamamak Ağaoğlu Çekmeköy Park’ın en özel yanı oluyor. Hayatı her an hissedebilmeye olanak tanıyan yapısı sayesinde bireysel açıdan konfor ve mutluluğu beraberinde sunuyor. Yaşam alanlarının tamamında sunulan kişiye özel hayat prensibi dahilinde her açıdan mümkün olan en üst düzeyde zamanın akışı hissedilebiliyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Nerede

Değerli Yaşamak

Proje aşamasında hayatın her açıdan özel olduğu düşünülerek oluşturulan tasarım sayesinde; spordan sanata, alışveriş caddelerine ve ulaşım kolaylıklarına kadar Ağaoğlu Çekmeköy Park modern dünyada beklentilerin tamamını karşılar yapıda. Her noktasında fark yaratan detayların yer aldığı ve bununla beraber aynı zamanda oldukça geniş alternatiflerin bireylere sunuluyor olması sayesinde değerli yaşayabilmenin de öncüsü haline geliyor. Hayata değer katan noktalarıyla birlikte mükemmel bir yaşamın kapılarını ardında kadar açıyor olması sayesinde Çekmeköy Park, tam anlamıyla benzersizi sunma konusunda öncü yaşam projesi haline geliyor. Değerli yaşamı sadece konutlarda var olan tasarımla değil aynı zamanda Ağaoğlu Çekmeköy Park içerisinde yer alan her noktada hissedebilmek mümkün hale geliyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 88 m²  – 109 m² 560.800 ₺
2+1 124 m²  – 165 m² 732.000 ₺
3+1 181 m²  – 186 m² 1.640.800 ₺
4+1 267 m² 1.651.200 ₺

Geniş Çocuk Oyun Alanları

Çocuk oyun alanlarının bulunduğu yaşam projesi olarak hayata geçirilmiş olan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde, ailelerin çocuklarını iyi vakit geçirebilmesine yönelik farklı aktiviteler gerçekleştirebiliyorlar. Çocuk oyun alanlarının geniş bir alana yayılmış olması sayesinde, çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oyun oynayabilmelerine olanak sunuluyor. Yaşamın tüm güzelliğini ahenk içerisinde sunan yapısıyla beraber Çekmeköy Park, hayata değer katmayı da beraberinde getiriyor. Yeşilliklerin içerisinde bir yaşam alanı olarak tasarlanmış olmasıyla birlikte her noktasından yeşil alanları gören manzaralara sahip. Çocukların modern dünyada sadece betonarme yapılar içerisinde büyümesinin olumsuzluğu karşısında Ağaoğlu Çekmeköy projesinde her noktadan yeşili görebilmek mümkün kılınmış durumda. Doğa ve modernliğin buluşma adresi olmasıyla birlikte kendisine özel yapıya sahip olduğunu her anında kanıtlıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.