Avrupa Yakası Konut Projeleri Bakırköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ağaoğlu Central Park

Ağaoğlu Central Park a


Ağaoğlu güvencesiyle tasarlanan Ağaoğlu Central Park, yeşilin içinde bir yaşamı beraberinde getiriyor olmasıyla birlikte kendisine özgün teklifleri sunuyor. 45.500 M2’lik arsa üzerine inşası gerçekleştirilen Ağaoğlu Central Park projesi, 1155 konut ve 12 villayla satışa sunuluyor.

 

Ağaoğlu Central Park Proje Görselleri

Yüksek yüzdeli yeşil oranına sahip olmasıyla birlikte şehir hayatından bir kaçış olduğu gibi aynı zamanda şehir hayatının önemli noktası Bakırköy’de bulunuyor. Ulaşım açısından Bakırköy, İstanbul’un en stratejik noktalarından biri olmasıyla birlikte her açıdan Ağaoğlu Central Park’ta bu özelliğin ayrıcalığı yaşanabiliyor.

Ağaoğlu Central Park Kat Planları

Kendisine özgün bir konseptle tasarlanan Ağaoğlu Central Park projesi şehir hayatını daha yaşanabilir kılan özellikler bütününü birleştiriyor. Geniş bir arsa üzerine kurulmuş olması sayesinde hayatın içerisinde daha aktif yer alabilmeyi sağlayan yapısı sayesinde benzersiz seçeneklerin ortak noktası haline geliyor.

Ağaoğlu Central Park’ta Yaşam Kalitesi Zirveye Ulaşıyor

Şehir hayatının en büyük sorunlarından biri olan yeşilden uzak yaşam Ağaoğlu Central Park ile tarihe karışıyor. Ağaoğlu Central Park’ta mevcut olan yeşil alanların yanı sıra sosyal açıdan sunulan özelliklerin her biri hayata değer katmak amacıyla tasarlanmış durumda. Aileler için olduğu gibi aynı zamanda bireysel yaşam için de fark yaratan özgün tasarımı sayesinde tüm ihtiyaçların karşılanabilmesine olanak sağlayan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Açık-kapalı yüzme havuzu, spor salonu, fitness salonu, pilates odası, sinema odası, sanat atölyesi, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları ve bisiklet parkurları gibi olanaklar sayesinde şehir hayatının içerisinde zaman bulunamayan aktivitelerin proje içerisinde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Ağaoğlu Central Park Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=gIDsyZhGTWM” width=”900″ height=”900″]

Ağaoğlu Central Park’ta Geniş Daire Seçenekleri

Veliefendi Hipodromu’nun tam karşısında yer alan Ağaoğlu Central Park‘ta isteğe özel olarak tercih edilebilecek daireler bulunuyor. 1+1 daireler 44-55 M2 arasında, 2+1 daireler 126-174 M2 arasında, 3+1 daireler 174 M2, 4+1-4,5+1 dairelerse 148-211 M2 arasında tasarlanmış durumda. Ağaoğlu Central Park projesinde yer alan standart dairelerin yanı sıra 5+1 ve 6+1 çatı dubleksleri yer alıyor. Tercihe bağlı olarak 5,5+1 ve 7+1 villalar da Ağaoğlu Central Park projesi içinde bulunuyor. Alternatiflerin geniş tutuluyor olmasıyla birlikte her yaşam tarzına uygun olacak şekilde tasarımı gerçekleştirilmiş olan daire seçeneklerinde, mutlu ve lüks bir yaşam yükseliyor.

 

Ağaoğlu Central Park Nerede

Ağaoğlu Central Park’ta Huzurlu Yaşam

Doğanın içerisinde şehir hayatının ayrıcalığını yaşamak isteyen herkes için tercih edilebilir bir proje olmasıyla birlikte dikkat çeken Ağaoğlu Central Park, hayatı huzurlu yaşayabilmenin zirvesi oluyor. Dairelerin hem iç hem de dış tasarımları açısından özgün tasarımları bulunduruyor olmasıyla birlikte yaşanabilirlik açısından olduğu kadar estetik açıdan da oldukça fark yaratan bir konsepti elinde tutuyor. Central Park projesi içerisinde yer alan her dairenin özel bir yapıyla tasarlanmış olduğu ilk bakıldığı andan itibaren kolay şekilde görülebiliyor. Geniş yaşam alanını sunuyor olmasıyla birlikte Ağaoğlu Central Park’ta mükemmelin birleşimi olan standartlar bulunuyor.

Ağaoğlu Central Park Fiyat Listesi

Daire ve Villa Sayısı

1.155 Daire ve 12 Villa

Daire Tipi

Fiyat

1+1 976.440 ₺
2+1 1.800.000 ₺
3+1 3.300.000 ₺

Ağaoğlu Central Park Ödeme Seçenekleri Neler?

Ağaoğlu Central Park’tan daire satın alabilmek adına seçenekler sınırlı tutulmuyor. Farklı yöntemlerle daire alabilmenin mümkün olması sayesinde ödeme açısından pek çok kolaylık sağlanıyor.

Yüzde 10’luk peşinatla, yüzde 70’lik banka kredisi seçeneği tercih edilerek Ağaoğlu Central Park dairelerine ulaşabilmek mümkün oluyor.

Yüzde 25’lik peşinatla, 6 ayda bir kez olacak şekilde yüzde 25’lik ödemeyle daireler tercih edilebiliyor.

Yüzde 50’lik peşinatla ise 24 ay senet Ağaoğlu Central Park projesi için gerçekleştirilebiliyor. Ödeme anlamında sunulan seçeneklerin herkes için uygun seviyede tutulmasıyla beraber bütçeye uygun ödemeler gerçekleştirilebiliyor. Kişiye özel ödeme tasarlamasına olanak sağlayan proje tüm detaylarıyla Ağaoğlu farkını yaşatıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.