Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Maslak Konut Projeleri

Ağaoğlu Maslak 1453

a


Dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’da hayatın tüm cazibesi, farklı özellikleri bir araya getiriyor. Eğlenceli, hareketli ve bir o kadar da dinamizme sahip olmasıyla birlikte İstanbul başlı başına hayatı yaşayabilmeyi mümkün kılıyor. Farklı kültürlerin bir arada bulunduğu, sanatın seyrinin yönlendirildiği, gece hayatı ve moda açısından da hayata dair özel olan tüm fark yaratan detayları bir araya getirmesiyle İstanbul, herkes için önemlidir.

İstanbul, dünyanın en önemli şehirleri arasında yer alıyor olmasıyla beraber sahip olduğu cazibeli özelliklerinin yanında; trafik, ulaşım sorunları ve kalabalık gibi sorunlara da sahiptir. Beklentilerin yüksek olduğu İstanbul’da nüfusun farklı nedenlerden dolayı yoğunlaşmış olması şehirdeki hayat kalitesini de düşürdü. Şehrim yaşam açısından sahip olduğu zenginliğin önüne geçen faktörlerin ortaya çıkışıyla beraber, tamamen farklı bir İstanbul oluştu. Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul projesi, İstanbul’a ait olan eksikleri gidererek hayat kalitesini yeniden en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmış olan bir proje olarak sunuluyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 Proje Görselleri

Ağaoğlu Maslak 1453 Projesi İstanbul’un Çekici Özelliklerini Bir Araya Getiriyor

İstanbul’un tüm olumsuz etkenlerini bir kenara bırakan yapısı sayesinde Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul, başlı başına bir yaşam merkezi olarak en iyisini sunuyor. Şehir merkezi, ana cadde kavramını yeniden bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedefleyen projede tüm noktaların tek bir yer gibi olmasını sağlayan konseptiyle fark yaratmayı başarıyor. Kültürün, sanatın, eğlencenin ve gece hayatının tam kalbinde yer alabilmeyi mümkün kılan Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul prestijli hayatın öncüsü haline geliyor. Büyük şehrin tüm özelliklerini taşıdığı gibi aynı zamanda çevreyi koruyan niteliğe sahip olan bina sistemleriyle birlikte kusursuz bir yaşam projesi haline geliyor. Ağaoğlu Maslak 1453’te yer alan binaların tamamı çevreye karşı sahip olduğu yeşili koruyan yapısı sayesinde büyük bir önem taşıyor. Çevre yapısıyla tam uyum sağlayan görünümüyle birlikte heyecan verici tasarım özelliklerini korumayı başaran Ağaoğlu Maslak 1453 projesi, her açıdan sahip olduğu değerleri sakinlerine yaşatmayı başarıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 Kat Planları

Hem Yaşam Hem de Yatırım için Benzersiz Konutlar

Yaşam alanı olarak sunulan benzersiz seçeneklerle beraber, hayatı en prestijli haliyle yaşayabilmek Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul’da mümkün kılınıyor. Konutların sahip olduğu manzara ve sahip oldukları kalite, dış noktadan bile görülebiliyor olması sebebiyle proje yaşam alanı olarak benzersiz bir yapıya sahip oluyor. Tam anlamıyla mükemmelliği sunuyor olması sayesinde farklını her an hissettirmeyi başaran özel yapısı sayesinde Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul, yaşama dair tüm beklentileri karşılamayı başarıyor. Benzersiz yapısı sayesinde kusursuzu sunan tasarımıyla birlikte her açıdan en iyi özelliklerin birleşimi haline gelen yapısı sayesinde pozitif özelliklerini yansıtmayı başaran projede, insan yaşamına dair her detay planlanmış durumda. 1+1 konutlardan 6+1 konutlara kadar varan geniş alternatifler sayesinde, her yaşam tarzına uygun olarak konut, projede yer alıyor. Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde konutlar yaşam için tercih edilebileceği gibi yatırım için de tercih edilebilir özellikteler. Projenin tamamlandığı günden itibaren 3.11 kat değer kazanan konutlar sayesinde yapılan yatırımlardan geri dönüş başarılı bir şekilde sağlanabiliyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 Tanıtım Video

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=nxC0oshoo20″ width=”700″ height=”900″]

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul’da Gelişmiş Sosyal Olanaklar

Sosyal olanaklara imkan sağlayan yapısı sayesinde başlı başına özel bir yapıda olduğunu kanıtlar nitelikte olan Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul’da yer alan; yüzme havuzu, hamam, oyun parkı, SPA, toplantı salonu, sauna, spor aktivite alanları ve sosyal tesis alanları sayesinde hayatın içerisinde en çok ihtiyaç duyulan alanlar tek çatı altında toplanıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.