Avrupa Yakası Konut Projeleri Bahçelievler Konut Projeleri

Ağaoğlu My City

a


Avrupa’dan örnek alınarak tasarlanan Ali Ağaoğlu projesi MY City, her yönden yaşayacak olan kişilerin kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır. Avrupa’da bulunan ilk proje için, nezih semtlerden biri olan Bahçelievler seçilmiş ve proje bu alan üzerine konumlandırılmıştır. Atatürk Havalimanı’na çok yakın olması nedeniyle de tercih edilen bu semt okul, hastane, restoran, finans kuruluşları, dershane, kafe gibi alanlar bakımından da oldukça zengindir.

Ağaoğlu My City Proje Görselleri

Deniz keyfi yaşamak isteyen, İstanbul’un nezih semtlerine kolaylıkla ulaşım sağlamak isteyen İstanbullular bu proje ile trafik sıkıntısı yaşamadan istediği lokasyona  rahatça gidebilmektedir.

Ağaoğlu My City Kat Planları

İstanbullulaın güven içinde yaşamak isteme sebepleri de göz önünde bulundurularak Bahçelievler semtinde gerçekleştirilen bu proje ile, 1220 daireden oluşan ve bünyesinde pek çok farklı imkan da bulunmaktadır. Proje kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 35 ayrı daire seçeneği bulunmaktadır. Proje kapsamında voleybol, basketbol, futbol sahaları, tenis kortları ile açık ve kapalı havuz da bulunmaktadır. Normal bir evde bulunan ve yaşam standartlarını belirleyen eşyaların yanı sıra, dairelerde yangın alarm sistemi, ankastre set, bulaşık makinesi, salonda klima bulunmaktadır.  Tünel kalıp sistemi üzerine inşa edilen projede, her daire için jeneratör ve depo alanı da bulunmaktadır. Dairelerin bulunmuş olduğu bloklar için özel çiçek isimleri verilmiştir. Her blok için ise ayrı ayrı özellikler bulunmaktadır.

Ağaoğlu My City Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Op-IoH4uSyI” width=”900″ height=”900″]

Akasya Blokları

348 dairenin bulunduğu 7 ayrı bloktan oluşan Akasya blokları, hayalleri süslemek için tasarlanmıştır. 3+1 ve 2+1 daireleri bünyesinde barındırmaktadır.  Balkon keyfi yapmak isteyenler için açık balkon seçeneği bulunan bu dairelerde aynı zamanda Fransız balkon modelleri de bulunmaktadır. Pencere açıldığında yeşillik ve çiçek manzaralarının bulunduğu My City’de, sessizlik ve huzur hakimdir. Şehrin her noktasına yakın olan, ulaşım sorunu bulunmayan, her türlü sosyal aktivitenin gerçekleştirilebileceği bu alan, şehir hayatından sıkılmış olanlar için oldukça idealdir.

Ağaoğlu My City Nerede

Erguvan Blokları

644 daire ve 17 ayrı bloktan oluşan Erguvan bloklarında 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunmaktadır. Daire çeşitliliği arayanlar mutlaka seçimlerini bu bloklardan sağlamalıdır. Bloklar spiral şeklinde yükselmekte ve çok farklı bir hava yaratmaktadır. Çocuklar için oyun alanlarının fazla olduğu, güvenlik sistemlerinin de bulunduğu bu bloklarda ailecek farklı aktiviteler de gerçekleştirmek mümkündür. Yeşilliğin ve oksijenin bol olduğu Erguvan Blokları tam da huzuru arayanlara göre dizayn edilmiştir.

Begonvil Blokları

228 daire ve 3 blok şeklinde yapılanan Begonvil Blokları, Fransız balkonları ile göz kamaştırmaktadır. Terasta bir şeyler yudumlayıp manzara eşliğinde sohbet etmek isteyenler için ideal olan bu bloklar 2+1 ve 1+1 seçeneklerinden oluşmaktadır. Heyecan, huzur ve farklı bir dünyayı bir arada yaşamak isteyenler Begonvil Bloklarından yana tercih yapabilmektedir.

Ağaoğlu My City Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 75m² 440.000 ₺
2+1 107 m² 665.000 ₺
3+1 107 m² – 153 m² 1.200.000 ₺

Ekstra Özellikler

Toplam 27 blok ve 1220 daire bulunmaktadır.

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır.

Pvc doğrama ve ısıcam bulunmaktadır.

Çelik kapılar ahşap kaplı çelik kapı şeklinde tasarlanmıştır.

Döşeme ve seramikler için 1. Sınıf malzeme kullanılmıştır.

Duvarlarda alçı üzerine saten boya uygulaması gerçekleştirilmiştir.

Yerler 1. Sınıf laminat parke ile döşenmiştir.

Mutfaklarda kullanılan evyeler 1. Sınıf paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

Güvenlik önlemlerinin alınması açısından tüm dairelerde gaz dedektörleri ile birlikte duman dedektörleri bulunmaktadır.

Elektrik tesisatlarında topraklama sistem uygulanmıştır.

Her şey TSE onaylı olarak gerçekleştirilmiştir.

Tüm evler için internet altyapısı sunulmaktadır.

Dairelerin her biri için depo tasarlanmıştır.

Asansör bakımları ve onarımları düzenli olarak sağlanmaktadır.

Çevre düzenlemesi, aydınlatma ve yeşillendirme gibi işlemlerde de son kalite malzemeler kullanılmaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.