Anadolu Yakası Konut Projeleri Çekmeköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ağaoğlu My Country

ağaoğlu my country a


Ali Ağaoğlu projelerinden olan ve yine çok konuşulan başarılı proje My Country, 173 dönümlük bir arazi üzerine konumlandırılmıştır. Her yönden yaşam kolaylığı sağlayan bu proje site sakinlerini de büyülemeyi başarmıştır. 410.000 Dolardan başlayan daireler her yönü ile oldukça tatmin edicidir.

271 daire ve 7 blok ile büyük bir alana sahip olan proje, müstakil evler ve daireleri de bünyesinde barındırmaktadır. 5+2 494 metrekare alana sahip olan Zambak evler kullanıcılar için iyi bir yaşam alanı oluştururken, Lavanta model evlerin ikiz olanları 428 metrekare 5+2 özellikte, Papatya model villa modelleri 390 M2 2+5 özellikte, Gelincik modelindeki villalar 387 M2 ve 2+5 özellikte, bahçe ile çatı dubleks modelleri ise 197 m2 3+1 özelliktedir.

Ağaoğlu My Country Proje Görselleri

Şehir hayatına bambaşka bir bakış açısı getiren proje 10.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. 6 adet yüzme havuzu, alışveriş merkezleri, eczane, restoran, kafe ve farklı alışveriş mekanları ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Bir site değil de adeta ufak bir şehir havası bulunmaktadır.

Site son dönem deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır ve içerisinde jeneratör, su tankı ve depo gibi ekstralar da barındırmaktadır. Projenin tüm aşamaları Akdeniz İnşaat tarafından gerçekleştirilmiştir ve büyük bir ekip bu kapsamda büyük emek sarf etmiştir.

Ağaoğlu My Country Kat Planları

Özellikle şehir hayatının kargaşasından sıkılan ve kendisini huzurlu ve bol oksijenli bir alanda bulmak isteyenlerin tercih ettiği My Country, sahiplerine de kavuşmuştur. Ayrı

bir dünya niteliğinde olan bu sitenin kendine has da bir havası bulunmaktadır. Aynı zamanda site içinde ve binalarda yapılan tüm işlemler son teknolojidir.

Ağaoğlu My Country Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qjFLNFs8JfQ” width=”900″ height=”900″]

Ağaoğlu My Country Özellikler

 

Daire içerisine merkezi sistem TV sisteminden yayın gelmektedir. D smart ve Digiturk yayını yapılmaktadır.

Site içerisinde havuz, bahçe, otopark, bloklar, yeşillik alanlar 7 adet temizlik personeli tarafından düzenli olarak temizlenmektedir.

Sitede 6 adet yarı olimpik açık havuz bulunmaktadır. Havuz yapımı oldukça önemli bir unsur olduğundan yaz ve kış aylarında suyun PH değeri özel olarak ayarlanmakta, bakımları da düzenli olarak sağlanmaktadır.

Sitede bulunan B Bloğun girişinde özel güvenlik telefonları bulunmaktadır. Olası bir durumda buradan güvenlik ile iletişim kurulabilmektedir. Güvenlik yetkilileri ise gelen misafirler ile ilgili bilgileri site sakinlerine bu noktadan bildirmektedir.

Sitede bulunan her daire için 1 adet jeneratör bulunmaktadır. Bu sayede elektrik kesintisi olsa bile işler aksamadan günlük hayat devam etmektedir.
Sitede bulunan havuza özel kurallar bulunmaktadır.

Ağaoğlu My Country Nerede

 Havuz Kuralları

 

 1. Site sakinleri havuzları 08.00 ile 23.00 arası kullanabilmektedir.
 2. Sitede görevli olan bir cankurtaran bulunmamaktadır.
 3. Site yönetimi bu alanda oluşabilecek hırsızlıklardan sorumlu bulunmamaktadır.
 4. Sitedeki havuzlar daire ve kişi sayısına göre hesaplanmıştır.
 5. Siteye getirilen ve havuzda konuk edilen misafirler diğer komşuların hakkını da kullanmaktadır. Bu nedenle sayısı hesaplanmalıdır.
 6. Havuz düzenli olarak ilaçlanmakta ve günlük ölçümleri yapılmaktadır. Havuzun güvenliği her yönden düşünülmektedir.
 7. Hasta ve açık yarası bulunan kişiler havuzu kullanamamaktadır.
 8. Yüzme bilmeyen kişiler mutlaka yüzme bilen birinin nezaretinde havuzu kullanmalıdır.
 9. 12 yaşından ufak olan çocuklar havuzu büyükler ile birlikte kullanmalıdır.
 10. Temiz bir vücut ile havuza girilmesi gerekmektedir. Bu nedenle havuza girmeden evvel mutlaka duşlar kullanılmalıdır.
 11. Havuz alanında bisiklet ve ayakkabı ile dolaşmak yasaktır.
 12. Havuza havuz kıyafeti dışında kıyafetler ile giriş yasaktır.

Ağaoğlu My Country Fiyat Listesi

Görüldüğü gibi My Country’de her şey düşünülmüş ve site sakinleri için her alanda güvenlik sağlanmıştır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.