Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Maslak Konut Projeleri

Ağaoğlu My Home Maslak

ağaoğlu my home maslak a


Ağaoğlu kalitesiyle, İstanbul’un iş ve finans merkezi olan Maslak’a yeni bir yaşam konsepti sunuluyor. 30 yıllık tecrübe ışığında Ağaoğlu My Home Maslak projesi şekillendiriliyor. İstanbul’un ana noktalarına yakınlığıyla, diğer yaşam projelerine göre daha avantajlı bir ulaşımı beraberinde getiriyor. My Home Maslak projesi, 2.köprü ve TEM otoyolu bağlantıları sayesinde en hızlı ve kolay şekilde istenilen noktalara ulaşabilmeyi mümkün kılıyor.

Ağaoğlu My Home Maslak Proje Görselleri

Okullara, AVM’lere, hastanelere ve aynı zamanda üniversitelere yakın bir noktada konuşlanmış olan My Home Maslak, ulaşım açısından kolaylıkları sunuyor olmasıyla birlikte her zaman, zaman açısından verimlilik elde edebilmeyi sunuyor. Yollarda yoğun vakit geçirilmesinin önüne geçen konumu sayesinde benzersiz bir ulaşım ağının kalbinde yer alıyor.

Ağaoğlu My Home Maslak Kat Planları

Ağaoğlu My Home Maslak’ta 786 Daire

My Home Maslak, 3 kulede 786 dairelik bir yaşam alanı sunuyor. Her biri özel olarak tasarlanmış olan kululer, gerek mimari açıdan gerekse de kullanılan malzemelerin kalitesi açısından üstün bir yaşam için gerekli olan her özelliği barındırıyor. Ağaoğlu kalitesinin farkı My Home Maslak’ta sonuna kadar yaşanabiliyor. Stüdyo dairelerden 4+1’e kadar geniş seçenekler bulunuyor. Teras evlerin de içerisinde yer aldığı yaşam projesinde, her ihtiyaç düşünülerek tasarlanmış olan dairelerin bulunuyor olması sayesinde isteklere özel olarak yaşam alanları sunuluyor. Tamamen bireysel olarak yaşam için ihtiyaç duyulan detaylar düşünülerek hazırlanmış olan Ağaoğlu My Home Maslak, yaşam alanlarında kullanılan yüksek metrekareli alanlarıyla planlanmış durumda. Fonksiyonel açıdan gelişmiş olduğu gibi ferah bir yaşam alanı için olması gereken her özelliğe de sahip.

Ağaoğlu My Home Maslak Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=pKaIXRUnyBI” width=”900″ height=”900″]

 

İstanbul’un Karmaşasından Uzağında Şehrin Merkezinde Yaşam

İstanbul, sahip olduğu karmaşayla beraber hayatı bazen içinden çıkılması güç duruma sokarak her açıdan vakit kaybedebilmeye olanak sağlıyor. Şehrin merkezinde kusursuz bir yaşam hayali kuranlar için My Home Maslak aranılan tüm özelliklere sahip olmasıyla birlikte yaşamı ince ayrıntılarına kadar hissettiriyor. Özel tasarımlı olan dairelerinde bahçe balkonlar bulunan, My Home Maslak projesinde gökyüzüyle baş başa kalarak güzel vakit geçirebilmek mümkün kılınıyor. Şehrin karmaşıklığından uzak olduğu gibi aynı zamanda şehrin tam merkezinde bulunuyor olması sayesinde İstanbul’u en keyifli şekilde yaşayabilmeyi sunuyor.

Ağaoğlu My Home Maslak Nerede

My Home Maslak Doğayla İç İçe Yapıda

My Home Maslak sahip olduğu tasarımıyla birlikte, doğayla iç içe olmasıyla da büyülüyor. Kaliteli bir yaşam için İstanbul’dan beklenen her detayı yaşatmayı başarıyor olması sayesinde Ağaoğlu My Home Maslak neden özel olduğunu kanıtlar yapıya sahip olduğunu ortaya koyuyor. Yaşam alanlarının yükselmesiyle birlikte harika manzaraları seyredebilmeye olanak sağlıyor olması sayesinde benzersiz yapısını bir kez daha kanıtlıyor. Doğayla iç içe olan yapısı sayesinde My Home Maslak’ta keyifli vakit geçirebilmek için ekstra efor sarf etmeye gerek kalmıyor. Hem bireysel hem de aile yaşamına uygun olması sayesinde istenilen aktivitelere gerçekleştirmeye olanak sağlayan alanları da bulunuyor. Çocuk oyun alanlarında, çocukların istedikleri gibi vakit geçirebilmesine olanak sağlayan her detay düşünülerek tasarlanmış durumda.

Ağaoğlu My Home Maslak Fiyat Listesi

Ağaoğlu My Home Maslak / A ve B Bloklar
Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+0 41 m² – 72 m² 477.000 ₺
1+1 41 m² 528.000 ₺
2+1 104 m² – 108 m² 582.000 ₺
3+1 117 m² 701.000 ₺
4,5 + 1 314 m² – 315 m² 1.964.000 ₺
Ağaoğlu My Home Maslak / Teras Evler
Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 41 m² 530.000 ₺
2+1 104 m² – 108 m² 618.000 ₺
3+1 117 m² 1.141.000 ₺
4,5 + 1 314 m² – 315 m² 1.128.000 ₺

Üst Düzey Güvenlik

Yaşam projesi olarak hayata geçirilen My Home Maslak’ta, farklı detayların düşünülüyor olduğu gibi güvenlik açısından da gerekli özelliklerin düşünülmüş olması sayesinde huzur içerisinde İstanbul’u keşfedebilmek mümkün kılınmış durumda. Kapalı otoparkı, güvenli site hayatı ve aynı zamanda tüm bunlara ek olarak güçlendirilmiş olan daireleri sayesinde Ağaoğlu My Home Maslak her açıdan çok özel bir konsepte sahip olduğunu gösteriyor. Üst düzey güvenliğin sağlandığı bir yaşam alanı olması sayesinde İstanbul’da güvende hissedebilmek mümkün hale geliyor ve bundan dolayı yaşam standartları daha yükseğe ulaşıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.