Avrupa Yakası Konut Projeleri Çekmeköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ağaoğlu My Roseville

ağaoğlu my roseville a


Ali Ağaoğlu, gerçekleştirmiş olduğu projeler ile İstanbullular için değişik imkanlar yaratmaktadır. Farklı projelerin ardından My Roseville projesi ile de yine göz kamaştıran bir proje ortaya konmuştur. Doğa ile bir bütün halinde tasarlanan projede yeşillikten oksijene, sosyal imkanlardan ulaşıma kadar her şey ayrı ayrı düşünülmüştür. Hayalleri gerçekleştiren Roseville, Çekmeköy bölgesinde konumlandırılmıştır. Görüntüsü bile görkemli olan yapılar, insanı daha yanına yaklaşmadan heyecanlandırmaktadır. Pek çok farklı daire seçeneği olan proje, akıllı ev sistemi kullanılarak tasarlanmıştır. Çekmeköy’de gerçekleştirilen en muazzam proje olmaya aday olan My Roseville, pek çok kesim tarafından konuşulmaya başlamıştır. Gül bahçelerini andıran ve her renkten gülün eşlik ettiği projede, masal gibi bir dünya ev sahiplerini beklemektedir. Her noktası ayrı ayrı düşünülerek tasarlanmış olan projede her yaşa uygun imkanlar da bulunmaktadır.

Ağaoğlu My Roseville Kat Planları

Hayatını çok daha mükemmelleştirmek isteyen ve büyük heyecan arayan İstanbullular, tercihlerini Roseville’den yana kullanmaktadır. Spor salonları, güzellik salonları, spa gibi pek çok sosyal tesisin de içinde bulunduğu Roseville, villa tipi ev seçenekleriyle de sahiplerini beklemektedir.

Gül bahçelerinin hakim olduğu, havuzların bulunduğu ve İngiliz mimarisinin kullanıldığı proje, daha uzaktan alıcıları heyecanlandırmaya yetmektedir. Özel konuklar için tasarlanan butik villalar, Türkiye’de emsali görülmemiş proje niteliği de taşımaktadır. 27 adet özel villa ve her villanın kendine özel havuzunun bulunması da dikkatleri üzerine toplamaktadır. Villalar 2 salon ve 6 odadan oluşmaktadır. Bu yönden diğer projelere nazaran daha kapsamlıdır. Sauna, spa ya da hamam gibi ekstra özellikler de villa dahilinde sunulmaktadır.

Ağaoğlu My Roseville Daire Görselleri

Şehir hayatının hızından, kirliliğinden, gürültüsünden sıkılanlar için biçilmiş kaftan olan bu villalar, özellikle çocuklu aileler için de iyi bir yaşam alanı niteliğindedir. Yemyeşil bahçeleri ile oksijene kavuşan çocuklar şehir hayatında yapamadıkları tüm aktiviteleri bu villalarda sağlayabilmektedir. Apartmanlarda evcil hayvan bakımı zor bir durum olduğundan bahçede ya da villa içerisinde avcil hayvan bakımı da mümkün olabilmektedir.

Villaların Tasarımı ve Düzeni

Villalar 3 katlı bir yapıdan oluşmaktadır. Villa katı, zemin kat ve üst kat olarak inşa edilen villalarda her türlü imkan evlerin içine dahil edilmiştir. Sauna, teras, hizmetli odası, depo gibi farklı seçenekleri bulunan villalarda oturma alanı, oda sayısı ve ekstra özellikler aşağıda belirtilmiştir.

Bahçe katı için brüt alan 175.76 M2 olarak belirlenmiştir. Bahçe katında misafir yatak odası, teras, taşlık, 3 adet duş, sauna, hamam, hol, mutfak nişi, çamaşır ve teknik oda, hizmetli odası ve tuvalet bulunmaktadır.

Giriş katı, brüt alan 156,68 M2 olarak belirlenmiştir. Merdiven, mutfak, giriş terası, kış bahçesi, rüzgarlık, antre, yemek salonu, tuvalet ve terastan oluşmaktadır.

Üst kat için brüt alan 126,60 M2 olarak belirlenmiştir. 4 adet yatak odası, 2 adet banyo, 3 adet balkon ve 1 adet de soyunma alanı bulunmaktadır.

Ağaoğlu My Roseville Tanım Videosu

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=m9JsRhPL5Wg” width=”900″ height=”900″]

Villalar her noktadan yaşamı kolaylaştırabilmek amacı ile düşünülmüştür. Her türlü aktivitenin sağlanabileceği geniş bahçe ve balkonlar yaz kış kullanılabilmektedir. Bahçede mangal ya da barbekü yapılabileceği gibi, çocuklar için oyun alanları da sağlanmıştır. Bu sayede geniş alanlarda istenilen aktiviteler sağlanabilmektedir.

Ağaoğlu My Roseville Nerede

Evcil hayvan bakmak isteyenler bahçede rahatlıkla hayvan bakımı gerçekleştirebilirken, bahçe bölümünde de istenilen bitki türü yetiştirilebilmektedir. Bahçeler her villa için çitle çevrilmiş ve bahçe düzenlemeleri sağlanmıştır. Bahçe alanı dışındaki alanlar çevre düzenlemesine dahil olduğundan bakımları site aidatları dahilinde gerçekleştirilmektedir. Her villa sakini kendi bahçe bakımından sorumlu iken, bahçe dışı siteye dahilidir.

Ağaoğlu My Roseville Fiyatları

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 440.000 ₺
2+1 112 m² – 164 m² 665.000 ₺
3+1 143 m² – 201 m² 1.200.000 ₺
4+1 230  m²  – 267  m² 1.438.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.