Anadolu Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri

Ağaoğlu My World Europe

ağaoğlu my world europe a


Ağaoğlu, yaşamın mimarı olduğunu yenilikçi ve modern projeleriyle bir kez daha ortaya koyuyor. My World Europe yaşam projesi, toplamda 200.000 m2’lik bir alanı kapsadığından dolayı oldukça geniş bir alan içerisinde yaşama dair her ayrıntıyı doyasıya yaşayabilmeyi mümkün kılıyor.

Ağaoğlu My World Europe Galeri

My World Europe projesi, İstanbul’u her açıdan en iyi haliyle yaşayabilmeyi mümkün kılıyor. TEM otoyolu cephesi bulunan projede aynı zamanda Metro bağlantısı sunuluyor olması sayesinde ulaşım ağı genişletilmiş bir şekilde düşünülerek hayata kazandırılmış durumda. My World Europe; İstanbul’un en önemli iş merkezlerine, sanayi ve yerleşim alanlarına ulaşımda sunduğu kolaylık sayesinde merkezi konumda yer alıyor. Projenin içerisinde bulunan bağlantılar haricinde, dış dünyayla olan bağlantının da en iyi şekilde tasarlanmış olması sayesinde her anlamda özel bir dünya oluşturulmuş durumda.

Ağaoğlu My World Europe Kat Planları

Ağaoğlu My World Europe 3 Farklı Bölümden Oluşuyor

Ağaoğlu My World Europe; Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olacak şekilde 3 bölümden oluşuyor. Toplamda 17 blok, 3080 konut ve 20 ikiz villa My World Europe’da yer alıyor.

Pool Residence adıyla oluşturulan bölümde, yüzme havuzunun iki tarafına da konumlandırılmış olan 6 blok bulunuyor. Devasa boyuta sahip olan yüzme havuzunun tam kenarına yaşam prestijli bir yapı kazanıyor.

Ağaoğlu My World Europe Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=UvYUxTTnb4c” width=”900″ height=”900″]

Arena Residence bölümü, dekoratif şekilde tasarlanmış olan açık havuzun etrafında yer alan mağazaları ve aynı zamanda açık hava alışveriş merkezini saracak şekilde yerleştirilmiş olan konutlardan oluşuyor.

Golf Residence, My World Europe’un üçüncü bölgesi oluyor. Golf kulübüyle beraber kıs tur pisti Golf Residence’ın sahip olduğu bloklara komşu olacak şekilde tasarlanmış durumda.

Ağaoğlu My World Europe Nerede

My World Europe’da Dünya Standartlarında Isı Yalıtımı

My World Europe yaşam projesi, dünya standartlarında sunduğu yalıtım sayesinde en az miktarda enerji harcayarak ısınma olanağını sunuyor. Doğalgaz çevrim santrali bulunan yenilikçi bir proje olarak hayata geçirilen Ağaoğlu My World Europe, santral sayesinde elektrik ihtiyacının tamamını karşılamayı başarıyor. Binalarda yüksek verimliliğe sahip olan enerji kullanımı sayesinde, Türkiye’deki yaşam projeleri arasında çevreye duyarlı unvanını kazanmayı başarıyor. Çevreye zarar vermeyen üretim yapısı sayesinde benzersiz bir proje olarak hayata geçirilmiş olan My World Europe, kullanıcılar için daha pek çok sahip olduğu önemli özelliği buluşturuyor olması sayesinde büyük bir fark yaratmayı başarıyor.

Ağaoğlu My World Europe Fiyatları

Pool Residence Daire Tipi m² Arası Fiyat
2+1 162,55 m² 473.850 ₺
3+1 169,76 m² 445.850 ₺
4+1 202,46 m² 539.850 ₺
Arena Residence Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 73,12 m² 239.850 ₺
2+1 112,3 m² 353.850 ₺
3+1 291,57 m² 932.850 ₺
Arena Residence Daire Tipi m² Arası Fiyat
2+1 115,35 m² 337.850 ₺
3+1 156,04 m² 407.850 ₺
4+1 190,49 m² SATIŞI TAMAMLANDI

 

Özel Yaşam Ağaoğlu My World Europe’da Yükseliyor

Çevreye duyarlı ve aynı zamanda çevreyle uyumlu yapısı sayesinde My World Europe projesi, İstanbul’da yükselen en önemli projeler arasında listenin baş sıralarında yer alıyor. İstanbul’u en güzel ve keyifli şekilde yaşayabilmek için tasarlanmış olan kendisine özgün yapısı sayesinde mükemmel bir proje olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yaşam alanından beklenen sadelik ve aynı zamanda kaliteli yaşam standartlarının tamamının bütünleşmesiyle oluşturulan My World Europe her anlamda oldukça benzersiz özelliklerin buluşma noktası haline geliyor.

Ağaoğlu My World Europe ile Yatırımlık Yaşam Alanları

Çevre dostu yapısı, içerisinde bulunan önemli noktalar ve aynı zamanda mimari açıdan doyurucu estetiğiyle birlikte My World Europe yaşam alanı olarak tercih edildiğinde oldukça iyi bir hayatı beraberinde getiriyor. Yaşam noktası kapsamında kendine özgün tasarımıyla birlikte kusursuzu sunan My World Europe aynı zamanda yatırımlık olarak tercih edildiği zamanda da, beklentileri karşılayabilecek kadar geri dönüş sağlayabiliyor. İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden birisi halini almış olan My World Europe projesinde sunulan her detay özgün olduğu gibi, değer açısından kendini kanıtlamış yapısıyla yükseliş gösteren konutlar büyük avantajları beraberinde getiriyorlar.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.