Denizli Konut Projeleri Merkez Konut Projeleri

Aquacity Denizli

Aquacity Denizli a


Sinpaş Denizli, Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilmesiyle beraber toplamda 319.796 m2’lik inşaat alanıyla hem huzurlu hem de ayrıcalıklı yaşam projeleri arasındaki yerini almayı başarıyor. Proje içerisinde bulunan 1800 konutla birlikte, Aqua City Denizli’de 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 konut olanakları bulunuyor. Denizli’de, suyun hemen yanında yeni bir yaşamın yükselmesi hedef alınarak oluşturulan projede 4 farklı yaşam konsepti oluşturuluyor. Her zevke göre farklı konseptlerle tasarlanmış olan yaşam alanları sayesinde, sadece tek tipli bir yaşam değil çoklu yaşam merkezi oluşturuluyor. Sinpaş Denizli yaşam projesi, Denizli’nin en çok fark yaratan ve en yenilikçi projelerinden birisi olarak listeleniyor.

Aquacity Denizli Proje Görselleri

Aqua Beach konseptine sahip olan noktalarda, Sinpaş Denizli’de yer alanlar kumsal evleriyle modern mimari örnekleriyle yaşamlarına devam ediyorlar. Maldivler’den gelen özel kumların oluşturduğu plaj ve kumsalın yer aldığı bölge olan Aqua Beach, huzurun adres haline geliyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan su kaydırağının yanı sıra; Aqua Dance, açık havuz ve Aqua Park seçenekleri de bulunuyor. Aqua Volley ile Maldivler kumları üzerinde voleybol oynayabilmek ya da Aqua Beach Club’ta güneşi en güzel haliyle hissedebilmek de mümkün kılınıyor. Aqua Beach etabında yer alan bungalovlar, suyun üzerinde bulunuyor olmalarıyla eşsiz keyfin göstergesi olarak da ön plana çıkıyorlar. Yaşam projesinden bekleneni zirve noktasında yaşatan Sinpaş Denizli projesinin Aqua Beach konseptinde aileler için de Aqua Cine ile açık havada film izleyebilmek yaşamın renkli detaylarından biri haline geliyor.

Aquacity Denizli Kat Planları

Aqua Mansion konseptine sahip olan yaşam alanında, yalı hayatının getirdiği lüks ve prestij ön planda bulunuyor. Suya sıfır yalı apartmanlar, konfor açısından her detayın ve çok daha fazlasının düşünüldüğü yaşam merkezleri haline geliyorlar. Aqua Mansion’da yaşayanlar için Aqua Steps yürüyüş yolu ile Aqua Terrace’lar sayesinde suyun hemen kenarında buluşma alanı da son derece ayrıcalıklı hale geliyor.

Aquacity Denizli Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=kkdPWYPTV0k” width=”1600″ height=”1600″]

Sinpaş Denizli yaşam projesinin Aqua Homes & Garden etabında, göl ve bahçenin yani doğal yaşamın keyfi iç içe yaşanabiliyor. Organik meyveleri dalından toplayabilme ve sebze yetiştirebilme mümkün olduğu gibi göllerle kamelyaların buluşmasının da tadı çıkarılabiliyor. Huzur verici, dinlendirici ve de aynı zamanda sosyal olanakların çoklu olarak hayata geçirildiği Aqua Homes & Garden projesinde yer alan tüm sakinlerin yaşamına ayrıcalık katılıyor.

Aquacity Denizli Nerede

AquaTowers yaşam alanında ise şehrin en önde gelen ve en yüksek residence kuleleri yer alıyor. AquaTowers ile ticari alanların yanında renkli sosyal yaşam yükseliyor. 11.500 m2’den oluşan alanda hayatın içerisinde gereklilik duyulan her ihtiyaç düşünülmüş durumda. Fast food zincirleri, spor mağazaları, restoranlar, oyuncak mağazaları, çok giyim mağazaları ve kadın-erkek giyim mağazaları gibi pek çok önemli nokta proje içerisinde her ayrıntının en iyi şekilde yansıtıldığı haliyle bulunuyor.

Aquacity Denizli Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 53 m² – 64 m² 240.000 ₺
2+1 90 m² 343.000 ₺
3+1 130 m² 453.000 ₺
4+1 151 m² 591.000 ₺

Her yeni günün farklı bir tadı olduğunu yaşayabilmeye olanak sağlayan Sinpaş Denizli projesinde bulunan her etapta farklı bir ayrıcalığın sunuluyor olmasıyla beraber, proje bir bütün olarak da başlı başına Denizli’de standartların daha üzerinde yaşama sahip olabilmeyi beraberinde getiriyor. Suyla baş başa huzuru bulabilmede ön planda yer alan yaşam projesi olarak mevcut olan Sinpaş Denizli, her alanında şaşırtıcı sürprizlerle bezenmiş olmasıyla kalitesinden de taviz vermiyor. Çiçek kokuları, narenciye kokuları ve aynı zamanda suyun eşsiz buluşması sayesinde her günün başlangıcını zindelikle yaşayabilmek mümkün hale geliyor. Huzurlu yaşam arayanlar için Denizli’nin önde gelen yaşamı yeni baştan tanımlanıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.