Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent a


Avrupark Bahçekent, İstanbul’un Bahçekent bölgesinde yer almaktadır. Manzarası, yeşil alanları ve sosyal tesisleri ile İstanbul’un taşlaşmış şehir hayatından uzakta, aile hayatını renklendirmek isteyenler için oldukça başarılı bir projedir. Yatırım maliyetleri oldukça yüksek olan projede güvenlik sistemleri, çocuk alanları, havuzlar, kafeterya ve restoranlar, yeşil alanlar, son teknoloji ev ürünleri gibi pek çok ekstra bulunmaktadır.

Avrupark Bahçekent Proje Görselleri

Ulaşım kolaylığı da projeye ekstra avantajlar sağlamaktadır. İstanbul’luların kalabalık ve kötü hava şartlarından uzaklaşabilmesi ve daha kaliteli bir hayat yaşayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede sabah trafiği ile çok fazla sıkıntı çeken İstanbullular artık çok kısa sürede iş yerlerine varabilirken, hafta sonu için de keyifli planlar gerçekleştirebilmektedir.

Avrupark Bahçekent Kat Planları

Daire Planları

Proje kapsamında 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği bulunmaktadır. Dairelerin metrekareleri ve özellikleri de oda sayısına göre farklılık göstermektedir. 120 m2’den 180m2’ye kadar pek çok daire tipi mevcuttur. Dairelerin ekstra özellikleri de yaşamı daha da kolaylaştırmaktadır. Tüm daireler akıllı ev teknolojisine ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Farklı bloklardan oluşan projede her bina farklı manzara ile iç içe kalmakta, hepsi yeşil alan görmektedir. Binalar da kamera sistemi ile izlenmekte, güvenlik ile korunmaktadır. Bu sayede de daire sakinleri huzursuz olmadan yaşamlarını Bahçekent projesi kapsamında sürdürebilmektedir.

Avrupark Bahçekent Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=FQdafb5cd4s” width=”900″ height=”900″]

Ulaşım

Avrupa Bahçekent projesi, ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. 3. köprüye ve tem otoyoluna çok yakın mesafede bulunan proje sayesinde site sakinleri zorlanmadan istedikleri lokasyona ulaşabilmektedir. Banliyö treni de yine projeye yakın bir alanda yer almaktadır. Planlaması süren metro hattı da proje için artı özelliklerden biridir. Özellikle toplu taşıma araçlarına olan yakınlık sayesinde de sitede oturanlar için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu sayede sabah işine giden ya da akşam işten dönen kişiler uzun süre trafikte takılı kalmazken kısa vadede evlerine ulaşabilmektedir. En önemli nokta da havalimanına yakınlık mesafesidir. Yurt dışı ya da şehir dışı seyahatlerini gerçekleştirecek olan kişiler çok erken saatlerde havalimanına gidiş sağlamak durumunda da kalmamaktadır.

Avrupark Bahçekent Nerede

Sosyal Olanaklar

Proje kapsamında pek çok sosyal olanak da bulunmaktadır. Site içerisinde yer alan yürüyüş parkurları ile yeşillikler arasında yürüyüş yapmak mümkündür. Bitki sergi alanı bulunan projede hobi haline getirilen bitkicilik ile ilgili farklı aktiviteler yapılabilmektedir. kafeterya ve kış bahçesi, gerek misafirlerin ağırlanmasında, gerekse hafta sonu ya da hafta içi hoşça vakit geçirebilmek için uygun mekanlardandır. Site içerisindeki herkes bu tesisleri kullanabilmektedir. engelli asansörü ile engelli kişiler de proje kapsamında zorlanmadan diledikleri yere gidebilmektedir. Sosyal tesislerde diğer bloklarda oturan kişilerle ya da gelen misafirlerle yapılacak aktiviteler sonucunda sosyal hayat daha da canlı hale getirilebilmektedir.

Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 STOKLARDA KALMAMIŞTIR.
2+1 124,87 m² 462.000 ₺
3+1 144,59 m² 533.000 ₺
3+1 Dubleks 170,86 m² 720.000 ₺
4+1 174,42 m² 646.000 ₺

Çocuk Olanakları

Çocuklar için proje kapsamında sunulan havuz ile spor olanakları sağlanmaktadır. Yeşil alanlar içerisinde çocuklar için geniş park alanları da sunulmuştur. Böylece şehir merkezinde dışarı çıkıp oyun oynamak konusunda zorluk çeken çocuklar güven içerisinde aktivitelerini de sağlayabilmektedir. Dinlenme ve okuma alanı da yine hem yetişkinlerin hem de çocukların faydalanabileceği olanaklar arasında yer almaktadır.

Proje kapsamında kapalı ve açık otopark, yürüyüş parkuru, dinlenme alanı, okuma alanı, sosyal tesisler, çocuk parkları, güvenlik sistemi, yangın merdiveni, engelli asansörü, performans alanı, gölet gibi pek çok ekstra bulunmaktadır. Bu ekstralar ile günlük hayat rutininden çıkmak ve daha fazla alternatifi hayata sokmak da mümkün olurken monoton hayat daha da canlı hale getirilmektedir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.