Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Babacan Premium

babacan premium a


Birçok farklı imkan ve şartları ile yeni konsept bir karma yaşam projesi, Babacan Premium. Babacan Premium size İstanbul’un geçmişten bugüne taşınan yaşam kültürünü sunmayı vaat ediyor. Rahatlık, estetik ve kullanışlılığı bir araya getirerek, herkesin kendine ait dünyası olan yapılar inşa etmek temel amaç. Sizin için eviniz, yatırımlarınız, işiniz gibi imkanları oldukça kolay ve ulaşılabilir hale getirerek sizin kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

Babacan Premium Proje Görselleri

Babacan Premium’da artık boş zamanlarınızı çok daha eğlenceli ve yararlı bir şekilde geçirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan her şey elinizin altında. Babacan Premium da her şey olduğu gibi eğlence de Premium ve size özel. Yapay Gölet, Açık Yüzme Havuzu ve Dans Salonu gibi oldukça özel ve başka projelerde kolay kolay bulamayacağınız imkanları ayağınıza kadar getiriyor. Yapay Gölet projesi ile sevdikleriniz ile birlikte gölet kenarı keyfini yaşayabileceksiniz. Babacan Premium’da, sizler için eşsiz alanlar bulunuyor. Bunlardan biri olan özel tasarımlı Açık Yüzme Havuzu, etrafındaki özel loca alanları ve yanı başındaki çocuk havuzu ile günün stresini ılık sularda atmanız için tasarlanmış. Ya da isterseniz güne 1 saat yüzerek başlayarak daha zinde olabilirisiniz. Babacan Premium’da sakinlerin sosyal hayatları ve yüksek yaşam standartları ön planda. Bu amaçla proje alanının % 60 ını sadece sosyal alanlar ve yeşil alanlar için ayırdılar. Bu da aslında şehrin ortasında dinlenebileceğiniz, şehrin stresini ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir bahçe aslında Babacan Premium.

Babacan Premium Kat Planları

Geliştirdiği kalite odaklı özgün iş modelleriyle ayrışan Babacan Holding, faaliyet gösterdiği sektördeki yenilikçi entegre çözümleriyle tüm paydaşlarına ve topluma güven ile sürdürülebilirlik temelinde 2002 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. Babacan Holding arazi değerleme ve satın alma, projelendirme, üretim, satış & pazarlama, kentsel dönüşüm, kiralama ve yönetim alanları ile turizm, jeotermal enerji ve lojistik alanlarında faaliyet göstermektedir.Sürdürülebilir bir gelecek için, çağdaş ve kaliteli yaşam alanları yaratan lider marka olmak. Turizm, jeotermal enerji ve lojistik sektörlerinde markamızı üst sıralara taşımak asıl amaçları olarak ifade ediliyor. Birçok alanda hizmet veren Babacan Holding şirketi şimdiye kadar oldukça başarılı projelere imza attı ve atmaya devam ediyor.

Babacan Premium Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=oho0Yh7QEoM” width=”900″ height=”900″]

Premium sizin ve çocuklarınız için oldukça önemli bir proje aslında. Babacan Premium’un size sunduğu ayrıcalıklardan biri olan Premium Club ile Fitness, Pilates, Yoga gibi size özel imkânlarla fiziksel ve ruhsal formunuzu korurken, Tenis Kortu ve Basketbol Sahası gibi tesislerde eğlenceli anlar yaşayacak, Vitamin Bar’da tazeleneceksiniz. Burada sadece sportif aktiviteler değil kendinizi birçok anlamda yenileyecek ve daha sağlıklı bireyler haline getirecek imkanlarla dolu. Örneğin Premium Club’ta sportif aktivitelerin yanı sıra Türk Hamamı’ndan Fin Hamamı’na, Spa ve Masaj Odası’ndan Tuz Odası’na, Sauna’dan Buhar Odası’na size özel mistik ortamlarda kendinizi yenileyecek ve hayata her an sağlıkla gülümsemenizi sağlayacak ayrıcalıklar bulacaksınız.

Babacan Premium Nerede

Çocuklarınız için de Premium Kids Club ismi ile hizmet veren bir tesis bulunmakta. Çocuklarınızın sosyalleşmesi ve kişisel olarak fiziksel ve ruhsal olarak gelişimine çok yardım edecek bir tesis olarak hizmet vermektedir. Burada Sinema Odası, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları, PlayStation Odası ve Açık Çocuk Yüzme Havuzu gibi eğlenceli ortamlar bulunmakta. Tüm bu Premium ayrıcalıkları yakalamak ve yaşam standartlarınızı yükseltmek için elinizi çabuk tutun ve  Babacan Premium satış ofisine gelin.

Babacan Premium Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 67 m² – 79 m² 320.000 ₺
2+1 90 m²  – 130 m² 450.000 ₺
3+1 130 m² – 230 m² 700.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.