Avrupa Yakası Konut Projeleri Bakırköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Bakırköy City

bakırköy city a


İstanbul’un göbeğinde sizler için tasarlanmış, bütün imkanları ayağınıza getirmiş olan bir şehir yükseliyor Bakırköy City. İstanbul’un en lüks ve en merkezi ilçelerinden biri olan Bakırköy’de ve Veli Efendi Hipodromu’nun  tam da karşısında yükselen Bakırköy City, sizlere duyulmamış imkanlar sunuyor. Toplamda 10 katlı 5 ayrı binadan oluşan proje dahilinde 163 konut ve 33 ticari ünite bulunmakta.

Bakırköy City Proje Görselleri

Bakırköy City sizlere muhteşem yaşam imkanını 2 + 1 den 4 + 1 e kadar bir çok seçeneklerle birlikte sunuyor. Eğer siz de artık lüks ve modern bir yaşam sürmek istiyorsanız Bakırköy City’e gelin.

Bakırköy City muhteşem bir yaşam sunduğu için bir çok insana oldukça cazip geliyor. Fakat aileler için olduğu kadar yatırımcılar için de çok önemli ve kaçırılmayacak bir fırsat. İstanbul’un Bakırköy gibi bir semtinde çevre yolu ve sahil yolu arasında muhteşem bir konuda konuşlanmış Bakırköy City, sizlere birçok imkan ve kar sağlıyor.

Bakırköy City Kat Planları

Bakırköy City hem şehrin diğer önemli bütün noktalarına ulaşmak için E5’e yalnızca 3 dakika uzaklıkta bulunuyor. Hem de aynı zamanda sahile gidip arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile beraber vakit geçirmek için yalnızca 3 dakika vakit harcamış oluyorsunuz. İstanbul’un önemli yaşam merkezlerine ve kritik noktaları ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İsterseniz E5 üzerinden metrobüs, otobüs gibi hatları kullanın. İsterseniz sahile inip deniz yolunu kullanın. Hatta ve hatta şehir dışı ve ülke dışı seyahatlerinizde dahi çok büyük avantaj olacak şekilde havalimanına çok yakın bir konumdasınız. Deniz manzaralı bir evde oturmak herkesin hayalidir. Bakırköy’de bu hayal gerçek oluyor. Evinizden gerçekten çok yakın olan deniz manzarasını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Bakırköy City Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=nO1jY76ugnw” width=”900″ height=”900″]

Bakırköy City’de Sosyal Yaşam

Deniz manzarası ve bütün önemli merkezlere olan yakınlığı ile dikkat çeken Bakırköy City, sizlere sosyal yaşama alanında da birçok imkan sağlıyor. Bu sosyal hayat imkanları ile birlikte hem sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilecek,hem de kendiniz için daha çok vakit ayırabileceksiniz. Eğer muhteşem deniz manzarasından gözünüzü alabilirseniz yapabileceğiniz çok güzel aktiviteler de bulunmakta. Aynı zamanda ister kapalı, isterseniz açık havuzlarda vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk hamamı, sauna ve kar odası gibi ayrıcalıklı imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Ya da istediğiniz zaman basketbol sahalarında spor yapabilirsiniz. Veya vücut geliştirmek için fitness salonlarımızda antrenman yapabilirsiniz. Vücut yenileme ve vücuttaki toksinleri vücuttan atmak için yapılan son moda uygulamalar da Bakırköy City’de bu muhteşem modern yaşam tarzına entegre bir şekilde hayata geçiyor. Bu kapsamda kar odaları, tuz odaları ve tepideryum dinlenme odaları her zaman hizmetinizde.

Bakırköy City Nerede

Bakırköy City İle Güvenli Yaşam

Sizin için bütün imkanları ayağınıza getiren Bakırköy City yaşam alanı, aynı zamanda güvenliği ile de göz dolduruyor. Bakırköy City 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti ve aynı zamanda sürekli kayıtta olan ileri teknoloji ürünü güvenlik kameraları ile her zaman güvendesiniz. Bakırköy City dahilinde tam 33 tane farklı işletme bulunmaktadır. Bunların içerisinde cafeler, restaurantlar gibi sosyal yaşam alanları da vardır. Bakırköy City içerisinde bu işletmelerin bulunduğu muhteşem bir alışveriş merkezi niteliğinde Alışveriş Caddesi isminde bir mekan bulunmaktadır.

Bakırköy City Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 87 m² 1.187.000 ₺
3+1 128 m² 1.676.000 ₺
4+1 198 m² 2.574.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.