Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Zeytinburnu Konut Projeleri

Beyaz Park Topkapı

Beyaz Park Topkapı a


İstanbul’un kalbi konumunda bulunan Topkapı’da yükselen yaşam projesi olarak heyecan verici yapısıyla beraber Beyaz Park Topkapı projesinde, 371 konut bulunuyor. 5 bloktan oluşan konutlarla beraber, 85.000 m2 inşaat alanının üzerine tasarlanmış olmasıyla beraber 15.500 m2’lik arsa üzerinde konumlanıyor. Ticari ünitesi de bulunan Beyaz Park Topkapı’da bu bölüm için ayrılan yer ise 4.000 m2’yi kapsıyor. Beyaz Park Topkapı’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipine sahip olan daireler yer alıyor. Dairelerin metrekaresi 70’ten başlayarak isteğe bağlı olarak 210’a kadar çıkabiliyor. Ferah ve yaşanabilir dairelerin yer aldığı projede, prestijli yaşama dair olan tüm özelliklerin yansıtılmış olması sayesinde oldukça özenli bir yapının kapısı açılıyor.

Beyaz Park Topkapı Proje Görselleri

1+1’den 4+1’e kadar uzanan farklı daire seçeneklerinin bir arada bulunuyor olmasıyla beraber sadece yaşam alanı olarak değil aynı zamanda yatırımcılar için de ilgi merkezi haline geliyor. Beyaz Park Topkapı projesi, aile yaşamının kaybolduğu şehir hayatında hem komşuluk ilişkilerini geliştirmeye yönelik olarak hem de sıcak bir aile ortamı oluşturmak adına tasarlanmış durumda. Geçmişte var olan güven derecesi yüksek yaşantıyı tekrar mümkün kılıyor olmasıyla beraber Beyaz Park Topkapı projesi, kendisine özgün konseptin öncüsü olarak İstanbul’un en önemli yaşam merkezleri arasına girmeyi başarıyor. Son derece özel ve bir o kadar da samimi yaşam alanında bulunmak isteyenler için vazgeçilemez derecedeki özgün konsepti sayesinde fark yaratmayı başarıyor.

Beyaz Park Topkapı Kat Planları

Topkapı, lokasyon olarak incelendiğinde İstanbul’un pek çok önemli noktasına yakın bir konumda bulunuyor olması sebebiyle diğer bölgelere oranla daha çok ön planda bulunuyor. Beyaz Park Topkapı projesinde de lokasyon açısından sunulan avantajın farkı ilk andan itibaren yaşanabiliyor. Ana arter noktalarına oldukça yakın bir konumda bulunuyor olmasıyla beraber Beyaz Park Topkapı projesi; Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre, Davutpaşa metro durağına 200 metre,  Esenler Otogarı’na 3.5 km, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 km, Atatürk Havalimanına 10 km, Sultanahmet’e 8 km ve Marmaray Zeytinburnu durağına ise 5 km’lik mesafede bulunuyor. Ulaşım konusunda yarattığı farkla beraber oldukça kısa süre içerisinde farklı noktalara gidebilmede avantaj elde edilebilmesine olanak sağlayan yaşam merkezi olduğu gibi, yatırımcıların gözde noktası olan Topkapı’da bulunuyor olmasıyla da aktif olarak yaşamın yanı sıra yatırım amacıyla da tercih edildiğinde belirgin seviyede avantaj sunuyor.

Beyaz Park Topkapı Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=WRrav3UDBIM” width=”1600″ height=”1600″]

Topkapı’da prestijli ve benzersiz bir yaşama sahip olmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Beyaz Park Topkapı projesi, yaşam merkezi olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber tasarımıyla modern çağı yakalamayı başarıyor. Dış görünüm açısından oldukça estetik olduğu gibi, iç mimarisinde tamamen insan yaşamına rahatlık sağlama amacının benimseniyor olması sayesinde projenin detayları göz önünde bulunuyor.

Beyaz Park Topkapı Nerede

Beyaz Park Topkapı’yı yaşam merkezi olarak seçecekler için 1.etap ve 2.etap konutları arasında yapılacak inceleme sonucunda en uygun tercihin alternatifler arasından bulunabilmesi kolaylaşıyor.

Beyaz Park Topkapı Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 71 m² – 73 m² 535.174 ₺
2+1 115 m² – 133 m² 760.683 ₺
3+1 150 m² – 191 m² 994.823 ₺
4+1 203 m² 1.392.563 ₺

Yaşam merkezi olarak Beyaz Park Topkapı’nın sunduğu ayrıcalıklara sahip olmak isteyenler için ödeme seçenekleri hiçbir zaman kısıtlanmıyor. Alıcılara ve yatırımcılara yönelik olarak ödeme planları özel olarak şekillendiriliyor. Konut fiyatlarında mevcut olan geniş ödeme seçenekleriyle beraber aynı zamanda oldukça fark yaratan faiz oranları da belirleniyor. Düşük faiz oranıyla daire sahibi olmak isteyenlere yönelik olarak yapılan ödeme planlamasında, alıcıların işini kolaylaştırmak adına fiyat seviyeleri belirleniyor. Fiyatlardaki seviyenin pek çok yaşam merkezine oranla daha avantajlı olarak sunuluyor olması da cazip bir yaşamın en önemli detaylarından birisi haline geliyo

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.