Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Bulvar istanbul

Bulvar İstanbul a


Proje oldukça güvenilir ve müşterilerin canını sıkmayacak cinsten. Aynı zamanda Emlak Konut güvencesi de sunuyor. Bulvar İstanbul Projesi kapsamında 3 ayrı etap bulunuyor.

Bulvar istanbul Proje Görselleri

Bu etaplar; Bulvar Rezidans, Bulvar Etabı ve Göl Etabı olarak adlandırılmıştır. Toplamda proje kapsamında 1.115 adet daire bulunmaktadır. Bu dairelerin 939 adedi Göl Etabı içerisinde bulunmaktadır.

Bulvar etabı Bulvar İstanbul Projesi’nin etaplarından bir tanesidir. Toplam 39580,91m² lik alana kurulan 616 konuttan oluşur. Bu alanın içerisinde aynı zamanda  32,932 m2 lik yeşil alan bulunmaktadır. Bulvar Etabı bu konuda İstanbul ‘un sayılı projelerinden olma özelliği taşıyor. Bulvar İstanbul projesi sahip olduğu sosyal imkanları ve yeşil alanlar ile muhteşem bir yaşam standardı ortaya koyuyor. Bulvar Etabında lavanta bahçeleri arasından geçen bir gölet ve kenarında kafeler, yürüyüş bantları düşünün. Doğayla ve sosyal alanlarla iç içe muhteşem bir sosyalleşme alanı olsa gerek. Herkesin hayali olan İstanbul’da doğayla iç içe yaşam fikri artık hayal değil. Bulvar İstanbul bunun için planlanmış harika bir proje.

Bulvar istanbul Kat Planları

Göl Etabı bir diğer Bulvar İstanbul etabıdır. Aynı zamanda en büyük alan Göl Etabı’na ayrılmıştır. Toplam 58484,05 m2 lik alanda toplam 939 konuttan oluşmaktadır. Yine alanın büyük bir kısmı yeşil alan için ayrılmış. 46,950 m2 lik bir yeşil alan yüzölçümü  var. Herkesin hayali olan bir başka şey de bu etapta hayata geçirilmiş. Evlerinizin önünden akan suyun dinginliği ve muhteşem modernizmle donatılmış evleriniz. Günlük hayatınızdaki bütün stres ve karmaşıklık hissi suyun dinginliğine kapılıp akıntıya doğru sürüklenecek. Her gün İstanbul‘un trafiği ve işyerinizin stresini çektikten sonra göl kenarında vakit geçirmek çok iyi gelecektir.

Bulvar istanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=baiwcJapPsg” width=”900″ height=”900″]

Bulvar İstanbul Kalitesi

Bulvar İstanbul Projesi, proje itibariyle kusursuz bir proje. Muhteşem düşünülmüş sosyal alanları ve modern yaşam alanları ile Dünya standartlarında bir proje olma özelliği taşıyor. Peki inşaat kalitesi güvenilir mi? Daha önce zaten Emlak Konut garantili olduğunu söylemiştik. Bulvar İstanbul Projesi uzman mimarlar ve iç mimarlar ile tamamen müşteri memnuniyeti ve yüksek yaşam kalitesi için çalışmıştır. Her zaman birinci öncelik müşteri memnuniyeti ve kullanışlılık üzerine kurulmuştur. Bu sebeple yapılan her binanın oldukça sağlam olması gerekmektedir. Bulvar İstanbul Projesi inşa edilirken de buna son derece dikkat edilmiştir. Gerekli bütün denetlemeler, testler yapılmıştır. Bulvar İstanbul Projesi de bu testlerden başarıyla geçmiştir. Zaten inşaat esnasında kullanılan malzemelerin tümü TSE onayından geçmiş yani Türk Standartları Enstitüsü’nün sunduğu bütün şartları sağlayan kaliteli malzemelerdir. Aynı zamanda sadece yapı malzemesi konusunda değil, ileri teknoloji ürünleri de kullanılarak depreme son derece dayanıklı hale getirilmiştir. Isı yalıtım, ses yalıtım, su ve nem yalıtım işlemleri tamamen kurallara uygun ve ileri teknoloji ürünleri ile yapılmıştır.

Bulvar istanbul Nerede

Bulvar İstanbul’da Sosyal Yaşam

Bulvar İstanbul Projesi kapsamında bir çok işletme bulunur. Sosyal alanlar, yeşil alanlar, göl ve su kenarları gibi alanlarda onlarca kafe veya alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alanların tümü tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Bu sayede 24 saat güvenlik hizmeti, yeşil alanların bakımı gibi hizmetler hiçbir zaman aksamamaktadır. Bütün bu imkanları ve eşsiz tasarımı ile Bulvar İstanbul Projesi doğayla iç içe ama modern bir şehir yaşantısı sürmek isteyenleri bekliyor.

Bulvar istanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat

2+1 365.000 ₺
3+1 519.000 ₺
4+1 670.000 ₺
5+1 802.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.