Avrupa Yakası Konut Projeleri Beylikdüzü Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Deniz istanbul

Deniz İstanbul a


Deniz İstanbul Keleşoğlu İnşaat garantisi ile yapılmış bir projedir. Deniz İstanbul Projesi ile İstanbul’un şehir yaşamını deniz doğası ile birleştiren bir yaşam projesidir. Proje dahilinde marinası, denizi, kumsalı ve daha birçok sosyal imkanı ile sizlere muhteşem bir yaşam imkanı sunuyor.

Deniz istanbul Proje Görselleri

Deniz İstanbul’da Yaşam

Deniz İstanbul Projesi İstanbul’un tek tatil kasabası olma özelliğini taşıyor. Bu ayrıcalıklı yaşam alanı içerisinde yaşamak herkesin hayalidir. Deniz İstanbul projesi ile yaşam çok daha keyifli. Muhteşem deniz manzarası, 900 yat kapasiteli marinası ile bir çok ayrıcalıktan faydalanmanızı sağlayacak. Marina içerisindeki kafe ve restoranlar ile geniş bir sosyal yaşam imkanı sunuyor. Deniz İstanbul’un hemen önünde bulunan ve İstanbul’un en büyük marinalarından biri olan West İstanbul Marina hemen yanı başınızda.

Deniz istanbul Kat Planları

Tekneler ve deniz manzarası sizi İstanbul’da gerçek bir doğa yaşamı içerisine sokacak. Aynı zamanda Deniz İstanbul’da yaşamın en büyük avantajlarından biri de ev, iş, okul gibi temel ihtiyaçların bir arada bulunmasından dolayı yollarda vakit kaybetmemenizi sağlamasıdır. İstanbul’un tartışmasız en büyük sorunu olan trafik sorununun yan etkisi olarak trafikte geçirilen zamandan çoğu zaman yakınıldığını duymuşsunuzdur. Ama bunu bir Deniz İstanbul sakininden duyamazsınız. Ortalama bir İstanbullu 45 dakika yolda geçirirken bir Deniz İstanbul sakini bu zamanı kendisine ve sevdiklerine ayırabilmektedir.

Deniz istanbul Tanıtım Filmi

 [su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-lmO-yEOBAs” width=”900″ height=”900″]

Yeşil ile İç İçe Bir Yaşam

Deniz İstanbul geniş yeşil alanları ile de çoğu insanın ilcisini cezp ediyor. Çünkü  muhteşem peyzaj düzeni ve özenle tasarlanmış yeşil alanları ile burada yaşamak bir ayrıcalık. Burada size m2 bazından bir değer vereceğim ama siz sadece okuyup geçeceksiniz. Daha açıklayıcı olması açısından şöyle anlatabiliriz. İstanbul’un tamamında kişi başına düşen yeşil alan boyutu sadece 3 m2  dir. Fakat Deniz İstanbul’da ise bu rakam kişi  başı 17 m2 ile neredeyse ortalamanın 6 katıdır. Çocuğunuz ve sevdiklerinizle Metropol’un bu stresli ve beton yapısından kurtulup sakin, huzurlu ve verimli bir yaşam geçirebileceksiniz. Sağdan soldan gelen kuş cıvıltıları, ağaçlar ve yeşil alanlar size sanki bir hafta sonu İstanbul’un dışına doğru kaçamak yapmış hissi verecek. Bu hissi sürekli yaşamak ve aynı zamanda işinizden, şehirden uzak kalmamak Deniz İstanbul Projesi’nde mümkün.

Deniz istanbul Nerede

Satıştaki Etaplar

Deniz İstanbul oldukça büyük bir alanda konuşlandırılmış bir deniz kasabası. Birçok etaptan oluşuyor. Üstelik bazı etaplar hala satışta. Elinizi çabuk tutarsanız bu hayal gibi  yaşam alanında yaşam keyfini sürebilirsiniz. Mercan Konakları ve Marina Evleri hala satışta. Bu sosyal imkanların hepsinden yararlanmak ve Premium bir yaşam sürmek için bu fırsatı kaçırmayın. Peki  bu sosyal imkanlar içerisinde neler var? Toplam 3 etaptan oluşan 1200 dönüm arazi içerisinde spor kulüpleri, hastaneler, marina, kafeler ve restoranlar, AVMler, otel , kumsal, shuttle, binicilik ve su sporları gibi imkanları da bir arada bulunuyor. Proje dahilinde okul ve cami gibi kurumlar da bulunuyor. Yakuplu’da şehre yakınlığı ve harikulade deniz manzarası ile herkesin sahip olmak isteyeceği bir güzellik olan Deniz İstanbul şehrin önemli noktalarına ulaşmakta da kesinlikle sorun yaşamayacağınız bir konumda bulunuyor. Hem İstanbul’da olup hem de bu denli doğa, deniz, lüks üçlüsüne sahip olan insan sayısı oldukça az. Bu sebeple bu proje içerisinde yaşam sürecek insanlar bir çok konuda kendilerini özel hissedebilirler. Deniz İstanbul çeşitli imkan ve fiyatları ile sakinlerini bekliyor.

Deniz istanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat

1+1 460.000 ₺
2+1 695.000 ₺
3+1 1.021.000 ₺
4+1 2.395.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.