Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kartal Konut Projeleri

DKY Kartal

Dky Kartal a


DKY Kartal, İstanbul’un gözde bölgelerinden biri olan Kartal bölgesinde konumlandırılmıştır. 2+1.5’ten 5+1.5’e kadar değişik daire seçenekleri ile müşterilerin büyük ilgisini toplamaktadır.

DKY Kartal Proje Görselleri

İstanbul’daki monoton hayattan sıkılanların tercih ettiği DKY Kartal ile çok farklı bir yaşam, site sakinlerini beklemektedir. Hayalleri süsleyen evlerin bir arada bulunduğu projede, daire tipleri ve metrekareleri de farklılık göstermektedir. Cam balkon özellikleri ise yaz veya kış fark etmeksizin balkonların kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır. Çocuk parklarının, sosyal tesislerin, süs havuzlarının ve yeşil alanların bir arada olduğu projede, site sakinlerinin site dışına gitmesine bile gerek kalmamaktadır. Küçük bir şehir edası ile hayalleri süsleyen DKY Kartal ile daireler sahiplerini beklemektedir.

DKY Kartal Kat Planları

Daire Özellikleri

4 farklı 2+1.5 daire tipi bulunmakta ve her daire kendine göre farklı özellikler barındırmaktadır. Bunların yanında da 3+1.5 ve 4+1.5 daire tipleri de eşlik etmektedir.

2+1.5 birinci tip dairelerde antre, koridor, salon/mutfak, balkon, mutfak, yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu ve banyo bulunmaktadır. Net alan ise 84.14 m2’dir.

2+1.5 ikinci tip dairelerde antre, koridor, salon/mutfak, balkon, yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu ve banyo bulunmaktadır. Net alan ise 71.01 m2’dir.

2+1.5 üçüncü tip dairelerde antre, koridor, salon/mutfak, balkon, yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu ve banyo bulunmaktadır. Toplam alan ise 71.36 m2’dir.

2+1.5 dördüncü tip dairelerde antre, koridor, salon/mutfak, balkon, yatak odası, ebeveyn odası ve banyo bulunmaktadır. Toplam alan ise 66.67 m2’dir.

3+1.5 birinci tip daire seçeneğinde antre, mutfak, balkon, salon, yatak odası, klima balkonu, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, yatak odası, çamaşır odası, koridor ve banyo bulunmaktadır. Toplam alan ise, 95.15 m2’dir.

3+1.5 ikinci daire tipi seçeneğinde antre, koridor, mutfak, balkon, salın, ebeveyn banyosu, ebeveyn odası, yatak odası, klima balkonu, çamaşır odası, yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Toplam alan ise, 106.34 m2’dir.

4+1.5 daire seçeneğinde ise antre, mutfak, balkon, salon, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, 2 adet yatak odası, klima balkonu, yatak odası, koridor, banyo, çamaşır odası ve tuvalet yer almaktadır. Toplam alan 136.38 m2’dir.

DKY Kartal Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_a9IfvmK1G0″ width=”900″ height=”900″]

Ulaşım

DKY Kartal projesi kapsamında İstanbul’un her noktasına ulaşım mümkündür. Özellikle sabah saatlerinde trafik sorunu çeken site sakinleri toplu taşıma araçları ya da şahsi araçları ile trafik sorunu çekmeden yolculuk yapabilmektedir.

DKY Kartal Nerede

Proje Kapsamında Bulunan Ekstralar

Proje dahilinde yazın açık, kışın ise üstü kapanabilen havuz seçeneği bulunmaktadır. Bunarın yanında ise spor kompleksi ve spa bulunmaktadır. Çocuk kulübü ve yeşillik alanlar ile site içerisinde pek çok aktivite gerçekleştirmek de mümkündür. Çocuk parkları ve çocuk kulübünün varlığı da çocukların güven içerisinde eğlenebilmesine olanak sağlamaktadır.

DKY Kartal Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 98 m² 731.000 ₺
3+1 140 m² 981.000 ₺
4+1 176 m² – 256 m² 1.279.000 ₺
5+1 222 m² – 266 m² 1.908.000 ₺
6+1 320 m² 3.315.000 ₺

Proje Ayrıcalıkları

Proje kapsamında daire sahibi olan kişiler aynı zamanda pek çok ayrıcalıklardan da faydalanabilmektedir. Boğaz ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakikalık mesafede bulunan DKY Kartal’da oturanlar diledikleri yere kısa sürede gidebilmektedir. Sabiha Gökçen Havaalanı sadece 19 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Proje çevresinde yer alan alışveriş merkezleri ile hafta sonu etkinlikleri yapılabileceği gibi günün her saatinde alışveriş yapmak da mümkündür. Üniverite ve hastanelerin de çok yakında yer alması acil durumlar için büyük olanak sağlamaktadır. Toplu taşıma araçları, otobüs durakları, market ve kafeteryalar da projenin çevresinde göz doldurmaktadır. Projeye dahil olan kişiler İstanbul’un farklı bölgelerine gitmeye gerek kalmadan pek çok işini site içerisinde ya da çevresinde halledebilmektedir.Bankaların varlığı da siteyi bir adım öne taşımaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.