Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kağıthane Konut Projeleri

Dky On

Dky On


İstanbul’da dönüşüm ve yeni proje yapımı kapsamında birçok yeni site inşa edilmiştir. Bu görkemli yapılardan bir tanesi de Dky On Evleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapı projesi için hala ev satışının devam ettiği bilinen detay arasındadır. Hem lüksü hem konforu bir arada sunan yapı projesi içinde birçok merkez ve özellik yer almaktadır.

Dky On Proje Görselleri

Dky On Proje Detayları arasında site projesinin DKY inşaat tarafından yapıldığı yer almaktadır. Huzurlu ev yapıları inşa eden Dky On yapı projesi ayrıca şu özelliklere sahiptir:

Proje hem ofis hem de daire katlarının bulunduğu binalar şeklinde inşa edilmiştir.

Site içinde yer alan daire sayısının 205 olduğu bilinmektedir.

7000 m2’lik alanın bulunduğu bir arsada yapılmıştır.

Daire oda sayıları ise 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanmıştır.

Evlerin büyüklükleri 57 metrekare ile 86 metrekare arasında değişmektedir.

Dky On Kat Planları

Dky On içinde yer alan yapılar ve özellikler arasında sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı fitness salonları en başta gelmektedir. Eğlence ve kültürel aktivitelere yönelik olarak düzenlenen etkinliklerin yer aldığı etkinlik salonları da proje kapsamına dâhildir. Oyun odaları sayesinde kişiler keyifli vakit geçirebilmekte, günlük hayatın stresinden bir nebze kaçabilmektedir. Site içinde yer alan restoranlar ise arada dışarıda yemek yeme özlemini gidermek için en uygun alanlardır. İstenilen her şeyin en yakında bulunabilmesi projenin en güzel özelliğidir. Müzik, dans, tiyatro, sinema gibi değişik aktivitelere katılmak isteyenlere özel bir tesis bulunması bir diğer avantajdır.

Dky On Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=SMa6zoCXtNA” width=”1600″ height=”1600″]

Dky On projesi içinde en ilgi çekici olan nokta ise teknoloji destekli olarak yeni alanlar üretebilmektir. Yani ihtiyaç duyulan herhangi bir alanın proje kapsamında belirtilen internet uygulaması ile somut bir şekilde inşasını sağlamak mümkün olmaktadır.

Dky On Bina ve Site İçinde Yer Alan Özellikler arasında:

 • Güvenlik Görevlisi
 • Güvenlik Kamerası
 • Su Deposu
 • Hidrofor
 • Jeneratör
 • Asansör
 • Merkezi Isıtma
 • Isı pay ölçer yer almaktadır.

Binanın özellikleri bakımından şu özelliklerin bulunduğu görülmektedir:

 • Yapı denetimi tamam
 • Zemin etüdü tamam
 • Depreme dayanıklı
 • Yapı denetiminden onaylı

Dky On Nerede

En güzel yaşam alanlarını bir araya getirerek aile yaşamında ihtiyaç duyulan her şeyi Dky On site evleri karşılaşmaktadır. Mutlu çocukluk dönemleri ile büyüyen çocuklar ve ileride başarılı bireyler yetiştirmek isteyen her aile için en ideal yaşam alanları bu projede bulunmaktadır.

Dky on ürettiği bütün projelerde lokasyon olarak toplu taşımaların en yakın olduğu yerleri seçmektedir. Böylece proje alıcılarının işe, okula, alışverişe, tiyatroya, sinemaya kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır. Aracı ile seyahat edenler için birçok önemli karayolunun kesişme noktalarının bulunduğu yerleri seçmektedir. En güzel konut projeleri ile mutlu ailelere kapı açan DKY, interaktif üretim yapısı ile de her an kendini yenilemektedir.

Dky On Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 58 m² 620.000 ₺
2+1 73 m² 850.000 ₺

Yeni projeler için alıcılara istedikleri tasarımları bilgisayar destekli programlarla tasarlama ve hayata geçirme olanağı verilmektedir. Bu da site sakinleri için isteklerinin kolaylıkla gerçekleşmesini sağlamaktadır. DKY konutlarını sadece 4 duvardan oluşan barınma ihtiyacını gideren yapılar olarak üretmemektedir. Her an gelişime ve değişime açık yapısı ile istekleri gerçekleştirmede aktif projeler ileri sürmektedir. Huzurlu site hayatında aktif rol oynamak isteyen herkes DKY yapı projelerini tercih edebilir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.