Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Tuzla Konut Projeleri

Dumankaya Adres Natura

Dumankaya Adres Natura a


Dumankaya projeleri içinde yine orijinal bir tasarımla dikkat çeken Dumankaya Adres Natura, farklı konut tiplerini bir arada bulundurmaktadır. Bir ev projesi olmanın yanı sıra hayat tasarımı şeklinde planlanan proje, site sakinleri için tam bir hayat kolaylaştırıcıdır. Gerek yetişkinler gerek çocuklar için güvenilir yaşam alanları barındıran proje herkes için eğlence, konfor ve huzur barındırmaktadır. Ayrıca Adres Natura içinde yer alan ev sayısının 326 olduğu bilinmektedir. Balkon keyfi yapma şansından ve seyir terasının lüks özelliklerinden faydalanmak isteyenler proje evlerinden birini almayı düşünebilirler.

Dumankaya Adres Natura Proje Görselleri

Dumankaya Adres Natura ile açık havuz keyfi sayesinde güzel yaz günleri geçirmek mümkün olmaktadır. Yazın sıcağında bir taraftan güneşlenmek bir taraftan da serinlemek isteyenler için açık havuz büyük bir avantaj sağlamaktadır. Dışarıda yüzme havuzu aramada derdini ortadan kaldıran proje özelliği, birçok kişinin oldukça hoşuna gitmektedir. Ailecek güzel bir havuz keyfi yapmak isteyenler için yer kapma derdi olmadan güzel bir yüzme aktivitesi yapmak mümkündür. Ayrıca şezlong ve şemsiye kapma derdi olmaması da bu keyfe ekstra güzellik katmaktadır.

Dumankaya Adres Natura Kat Planları

Şehirlerde en büyük sorunlardan bir tanesi araçları park edecek yer bulunamamasıdır. Ancak Dumankaya Adres Natura ile güvenilir otopark alanları herkes için özel olarak tasarlanmıştır. Arabalarının başına bir şey geleceğinden endişe etmeden kolaylıkla yaşanabilecek bir ortamda aileler huzur içinde yaşamaktadır. Ayrıca site içinde yer alan güvenlik çalışanları ve güvenlik kameraları da güvenli ve huzurlu aile ortamının oluşmasında katkı sağlamaktadır.

Otopark ve güvenlik özellikleri dışında site sakinlerinin sahip olacağı ekstra özellikler şunlardır:

 • Açık yüzme havuzunun yanı sıra güneşlenme terası
 • Sosyal tesis
 • Çocuklar için güvenilir oyun alanları
 • Çocuk havuzu
 • Yansıma ve gösteri havuzları
 • Peyzaj harikası alanlar
 • Fitness
 • Sauna
 • Cafeler
 • Yürüyüş alanları
 • Basketbol Sahası
 • Kapalı otopark site içinde yer alan alanlar ve avantajlar olarak görülmektedir.

 

Dumankaya Adres Natura Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=tLu_bRzOTio” width=”1600″ height=”1600″]

Özellikle çocuklarla ilgili yapılan çalışmalar hem yüzerken hem de oyun oynarken onların daha güvenilir zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Fitness, basketbol sahası ve yürüyüş alanları ise sağlıklı yaşam adına egzersiz yapmaya olanak tanıyan alanlardır.

Cafeler arada dışarı çıkıp nefes almak isteyen kişiler için farklılık yaratan güzel ortamlardır. Arkadaşlarıyla burada sosyal zamanlar geçirmek isteyenler, zamanlarını çay eşliğinde sohbet ederek geçirebilirler.

Dumankaya Adres Natura Nerede

Çocukların mutlu bir şekilde büyümesi onların oyun oynayabildiği alanlarda büyümelerine büyük ölçüde bağlıdır. Eve hapsolmadan özgürce çocukluk dönemi geçiren çocuklar daha mutlu bir şekilde büyümektedir. Yaşıtları ile arkadaşlık kurarak sosyal yaşamda da gelişme gösteren çocuklar okul hayatlarında daha başarılı olmaktadır. Mutlu bir gelecek onların mutlu olduğu alanlar oluşturmakta saklıdır. Bu nedenle çocukların ileride sağlıklı yetişkin bireyler olması için gerekli bütün alanlar Dumankaya Adres Natura içinde yer almaktadır.

Dumankaya Adres Natura Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
2+1 116 m² 209.000 ₺
3+1 145 m² 251.000 ₺
4+1 182 m² 326.000 ₺
4+1 Dublex 207 m² 371.000 ₺

 

Dumankaya Adres Natura lokasyon olarak da avantajlı bir bölgede yer almaktadır. İstanbul, Aydınlı – Tuzla bölgesinde yer alan proje, bu alanda bulunan iş yerlerine yakınlığı ile bilinmektedir. Tuzla bölgesinde sanayinin ağırlıklı olduğu yerlerde çalışanlar özellikle bu projeden ev almayı düşünebilirler. Yol mesafesini büyük ölçüde kısaltacak olan projenin yaşam kalitesini büyük ölçüde yükselteceğini söylemek yanlış olmaz. Saklı bahçede inşa edilen yapı projesi, tam anlamıyla ihtiyaç duyulan her şeyin bir arada bulunduğu yaşam formlarından biridir. İçinde dubleks evlerin de yer aldığı yapılar, farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.