Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Sancaktepe Konut Projeleri

Dumankaya Mozaik

Dumankaya Mozaik a


Dumankaya Mozaik İstanbul’un ortasında sizi doğa ile buluşturacak tam % 70 lik yeşiğl alan oranı ile oldukça iddialı bir projedir. Genel amacı sakinlerinin doğa ile birlikte huzurlu bir yaşam sürmesini sağlamaktır. Bunun için de proje dahilinde her şey düşünülmüştür. Aynı zamanda şehir merkezi lokasyonu ile bu doğallığı şehir yaşamıyla da buluşturuyor. Bu yüzden İstanbul’un önemli merkezlerine ulaşmak hiç de zor değil. Bu avantajlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutun.

Dumankaya Mozaik Proje Görselleri

Dumankaya Mozaik Projesi her zevke uygun stillere sahip. Bunun için hazırlanmış farklı yaşam konseptleri mevcut.  Bu konseptler ile her zevke uygun daire tarzı bulmak mümkün. Sadece tarzınızı seçin ve hayallerinizin yaşamının sürün.

Özellikle özgürlüğüne düşkün, açık alanlarda yaşamayı sevenler için tasarlanmış olan İskandinav Stili sizlere son derece göz alıcı bir mekan sunuyor. Beyaz duvarlar ve açık alanların bol olduğu bir daire planı ile içinizi açacak. Göz yormadan renkli objeler kullanıldı. Kendinizi evinizde sonsuz özgürlükte belki de gökyüzünde hissedeceksiniz.

Dumankaya Mozaik Kat Planları

Country stili ise klasik seven insanlar için tasarlandı. Kapıyı arkadan kapattığınızda metropolde olduğunuzu bile unutturacak bir tasarıma sahip. Doğal renkler ana hatları oluşturuyor. Ahşap renkleri ve daha klasik tasarım öğeleri ile kendinizi şehrin ortasında bir kır evinde gibi hissedebilirsiniz. Bu tasarım ile kendinizi ait olduğunuz yerde hissetmeniz çok daha kolay olacaktır.

Dumankaya Mozaik Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=p0eMqBE9wjw” width=”900″ height=”900″]

Eğer siz de ben kendi tasarımımı istediğim gibi değiştirebileyim bana geniş alanlar bırakın diyenlerden iseniz Soho tasarımı tam da size göre. Çünkü bugün hoşunuza giden bir şey ilerde sizin hiç de hoşunuza gitmeyen bir şey haline gelebilir. Siz ve düşünceleriniz değiştiğinde eviniz de size ayak uydurabilmeli. Bu tasarım sayesinde evinizin istediğiniz bölümlerinizi siz sürekli  olarak değiştirebilirsiniz. Bunun için size geniş geniş alanlar, yüksek tavanlar ve geniş pencereler bırakıldı.

Evim benim en büyük aynalarımdan biri diyorsanız bu Işıltı Stili tam da size göre. Evinizin her köşesi film tadında ve tablolara konu olabilecek kadar yoğun bir tasarıma sahip. Sadece rahatlık değil aynı zamanda hayatıma gösteriş de katmalı ev dediğin diyenlerden iseniz bu tasarım tam da size göre.

Dumankaya Mozaik Nerede

Dumankaya Mozaik Projesi Sancaktepe gibi aynı anda 7 farklı ilçeye komşuluk eden bir ilçede yer alıyor. Bu sebeple yer yere ulaşmak oldukça kolay hale geliyor. İstanbul’un iş, turizm ve sosyal açıdan en önemli lokasyonlarına ulaşım oldukça kolay. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığı ile hem Avrupa, hem de Anadolu yakasının her tarafına ulaşmak iyice kolaylaşıyor. İstanbul’da ortalama bir İstanbullunun 45 dakikası yolda geçiyor. Bu sürenin kısalması ve trafik derdine yakalanmamak için metrolar oldukça etkili bir çözüm. Bunun için de devreye Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy – Sancaktepe metro hattı devreye giriyor.

Dumankaya Mozaik Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat

Stüdyo Daire 153.000 ₺
1+1 185.000 ₺
2+1 267.000 ₺
3+1 405.000 ₺

İlk sürücüsüz metro özelliğine sahip metro ile trafik derdiniz olmadan rahatlıkla yolculuk yapabileceksiniz. Ayrıca iş imkanlarının yakınlığı da Dumankaya Mozaik projesini özel kılıyor. Ford Ar-Ge merkezi Sancaktepe de kuruluyor. Dünya’daki en büyük 3. Ar-Ge merkezi olan merkez toplamda 1300 adet mühendis çalıştıracak. Sancaktepe deki bir diğer büyük avantaj da çok büyük bir şehir hastanesi inşa ediliyor oluşu. Bu hastanede yaklaşık 15.000 personel istihdam edilecek. Bütün imkanları ve avantajları ile Dumankaya Mozaik sakinlerini bekliyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.