Avrupa Yakası Konut Projeleri Eyüp Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Essenora

Essenora a


Essenora projesi, İstanbul’un en önemli ve en gözde semtlerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da hayata geçiriliyor. Essenora projesi, önü şehir parkına konumlandırılmış, Vialand’ın hemen yanında toplam arazi büyüklüğü 20 bin metrekare olan hayat şartlarınızı değiştirebilecek bir proje. Essenora projesi; Atik & Akın, Enga, Yimta ortaklığı ve Gopaş desteği ile birlikte hayata geçiriliyor. Daha önce Gaziosmanpaşa’da görülmemiş bir proje olan Essenora projesi, Gaziosmanpaşa’ya ve hayatınıza renk, değer katacak bir çalışma.

Essenora Proje Görselleri

Essenora projesi, şehir içinde yemyeşil alanlarla çevirili bir mekan sunuyor. Şehir içinde olması ve binbir çeşit yeşil ağaç, çiçeklerinin yanı sıra Essenora projesi, size sosyal imkanlar ile dolu bir hayat sunuyor. Essenora projesi, yaşam standartlarınızı yükselteceğinin garantisini veriyor. Essenora’da 1+1’den 5+1’e kadar daire çok kapsamlı ve benzersiz daireler bulunuyor. Essenora’dan sahip olabileceğiniz bir teras ev ile şehir içerisinde müstakil bir hayat yaşayabilirsiniz. Essenora tüm bu imkanlarının yanında yapıyı inşa eder iken kullanılan malzemelerini özen ile seçerek müşterilerine tam bir güvence veriyor. İnşaat sektöründe bulunan en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanan Essenora, sağlam ve herkesin ilgisini çekebilecek yapılar sunuyor sizlere. Essenora projesinde kullanılan bazı malzemeler: Vilo, Viesman, Otis, Kale Seramik, ECA, Rehau, Filliboya.

Essenora Kat Planları

Essenora; konum olarak İstanbul’un en gözde, önemli ve gittikçe değeri artan semtlerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da bulunuyor. Essenora’nın şehir içinde olması, şehir yaşamına istenildiği anda ulaşılabilmesi Essenora’yı cazip kılan özelliklerden birisi. Şehir içinde doğayla iç içe bir yaşam sunuyor Essenora size. Aile yaşamına büyük önem veren Essenora, siz ve çocuklarınızın mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olabilmesi için elinden geleni yapıyor. Essenora; çocuklara özel oyun parkları, sitenin içerisinde bulunan özel kreş, basketbol, mini futbol sahaları ve birçok daha spor ile uğraşabilmeleri için imkan sunuyor çocuklarınıza. Essenora, sadece çocuklarınıza değil sizler için de sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Essenora Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=SHVHB4nZsCA” width=”1600″ height=”1600″]

Essenora’nın içerisinde bulunan fitness salonları, açık- kapalı yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı ile birlikte başka hiçbir yere gitmeye ihtiyaç duymadan tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz mekanlar bulunuyor. Essenora, tüm bunların yanı sıra daha önce görülmemiş sosyal olanaklar sunuyor. Essenora’nın içerisinde bulunan pastaneler, mağazalar, benzersiz kafeler, süper market ve eczaneler ile birlikte Essenora size lüks bir hayat vaat ediyor. Sadece yaşamak için değil, yatırım içinde Essenora tercih edilebilecek en doğru adres olarak görünüyor. Essenora; Taksim, Atatürk Havalimanı ve Ortaköy’e 15, Boğaz’a 10, Haliç’e 5 dakikalık ulaşabilirlik mesafesi ile her geçen gün değeri artan bir yatırım imkanı sunuyor.

Essenora Nerede

Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Essenora, şehir içinde ve İstanbul’un en gözde yerlerine çok kısa mesafede bulunuyor. Essenora; Taksim, Atatürk Havalimanı, Ortaköy, Boğaz ve Haliç gibi önemli yerlere kısa bir sürede ulaşılabilecek konumda bulunuyor. Tam olarak Essenora’nın adresini vermek gerekirse: Fevzi Çakmak Mahallesi. Kemal Şeker Bulvarı Küçükköy/ İstanbul.

Essenora hakkında daha detaylı bilgi ve fikir almak istiyorsanız, Essenora’ya e-mail üzerinden, internet sitelerinden veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Telefon numaraları : 444 8 344.

E- mail adresleri : info@essenora.com

Essenora Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 72 m² 274.000 ₺
2+1 86 m² 371.000 ₺
3+1 135 m² – 155 m² 513.000 ₺
4+1 200 m² 787.000 ₺

Essenora; her zaman müşterisine yardımcı olmak ve müşterisinin işini kolaylaştırmak üzerine bir yol izlediği için Essenora size birçok ödeme planı sunuyor. Essenora’dan bir daire sahibi olmak istiyor ve nasıl bir ödeme planı izleyebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, yukarıda verdiğimiz iletişim bilgilerinin herhangi bir tanesini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.