Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Eston Deniz Koru Bahçeşehir

Eston Deniz Koru Bahçeşehir a


İstanbul’un muhteşem deniz manzarası ile Eston Deniz Projesi, 2008 yılından beri ilk etabı olan Yakamoz Evleri etabı ile hizmet veriyor. İstanbul’un Yakuplu-Beylikdüzü konumunda bulunan muhteşem yaşam alanı Eston Deniz, 2008 yılından beri sakinlerine muhteşem deniz manzarası ve muhteşem yaşam standartları ile hizmet veriyor. Projenin diğer etabı olan Kalyon Evleri ise hala satışta.

Eston Deniz Koru Bahçeşehir Proje Görselleri

Bu muhteşem fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz çünkü İstanbul’un göbeğinde Beylikdüzü gibi bir semtte aynı zamanda muhteşem bir doğa ile, deniz manzarası ile böyle bir fırsatı yakalamak her zaman herkese nasip olmaz. Proje en sonunda tamamlandığında 1.6 milyon metrekarelik bir alana konuşlanarak muhteşem devasa büyüklükte bir şehir haline gelecek. Bu şehirde Toplam 5359 adet konut bulunması planlanıyor.

Yapımına ilk olarak 2006 yılında başlanan Eston Deniz Projesi hala da etap etap yapılmaya ve oluşturulmaya devam ediyor. Proje tamamlandığında tam 5359 konutluk dev bir yaşam alanı oluşturulmuş olacak. Deniz manzarası ve muhteşem doğasıyla Eston Deniz’de yaşam imkanı hala sürüyor. Yeni yapılan Kalyon Evleri etabında satışa sunulan yeni bloklar yeni sakinlerini bekliyorlar. Yeni, modern ve güvenli bir yaşam alanı aynı zamanda sizlere muhteşem bir deniz manzarası ile birlikte muhteşem imkanlar sağlıyor.

Eston Deniz Koru Bahçeşehir Kat Planları

Her bütçeye, her aile tipine uygun ev seçenekleri bulunan Eston Deniz projesinde 1 + 1 den başlayan 5 + 2 dublekslere kadar uzanan, proje dahilinde dubleks villalar, dubleks daireler, tripleks villalar da bulunuyor. Kendi bütçenize göre, kendi yaşam standartlarınıza göre muhteşem yaşam alanınızı belirleyebilirsiniz. Eston Deniz Projesi herkesin hayalindeki yaşamı ayaklarına getiriyor. Herkes deniz manzaralı bir evde yaşamanın hayalini kurar. Eston Deniz Projesi ile birlikte bu hayaliniz gerçek oluyor. Şu an itibariyle Kalyon Evleri etabında 4 ile 8. Etap arası satışta. Bu muhteşem yaşam fırsatını kaçırmamak için acele edin.

Eston Deniz Koru Bahçeşehir Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=q77DHZK2CGU” width=”1600″ height=”1600″]

Eston Deniz projesi diğer site projelerinden çok farklı bir proje. Çünkü bu projede muhteşem doğa manzarası ve muhteşem yeşillik ön plana çıkıyor. Herkesin hayalindeki doğal ve harika tasarlanmış mimari fikrini hayata geçiren Eston Deniz’de yaşam bu sebeple çok daha kaliteli hale geliyor. Eston Deniz projesinin önünde tam olarak 1,5 kilometre uzunluğunda bir sahil şeridi bulunuyor. Bu sahil şeridiyle Eston Deniz her zaman için tatil köyü niteliğinde bir yaşam alanı oluyor. Böyle bir alanda yaşamanız size her zaman tatil yapıyor hissi verecektir. Aynı zamanda tam önünde 500 yat kapasiteli İstanbul Marina bulunmaktadır. Eston Deniz Projesi bu yönüyle tektir. Marina manzaralı bir yaşam projesi olan bu muhteşem doğa harikasında yaşamak için elinizi çabuk tutun. 1 + 1 78 metrekare dairelerden tutunda tripleks villalara, 364 metrekare dairelere kadar birçok seçenek mevcut.

Eston Deniz Koru Bahçeşehir Nerede

Eston Deniz projesini hayata geçiren Eston Yapı yıllardır bu işin içerisinde olan çok tecrübeli ve yetenekli bir ekiptir. Eston Yapı firması gerçekten çok köklü bir firmadır. 1965 yılında faaliyete geçen faaliyetlerini hala sürdüren Eston Yapı firması en son olarak Eston Deniz projesi ile karşımıza çıkıyor. Sadece bu projesini değil  engin tecrübesini kullandığı hastaneler, iş merkezleri, toplu konutlar inşa etmeye devam etmektedir. bu denli köklü ve arkasında birçok eser bırakmış olan firmaya kesinlikle güvenebilirsiniz. Daha önceki toplu konut ve yaşam alanları projeleri arasında Ardıçlı Evleri, Ardıçlı Göl Evleri, Eston Kandilli Evleri, Eston Derince Evleri, Eston Reşitpaşa Evleri gibi önemli projeler bulunuyor. Bu projeler Eston Deniz Projesi için bir garanti niteliğindedir.

Eston Deniz Koru Bahçeşehir Fiyat Listesi

Konut Tipi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

İkiz Dubleks 4+1 186,5 m² 619.000 ₺
Katlı Villa 3+1 176 m² 463.000 ₺
Mustakil Tripleks 3+1 170 m² 1.021.000 ₺
Ara Dubleks 3+1 156,5 m² 460.000 ₺
Köşe Dubleks 4+1 185,6 m² 661.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.