Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Eston Şehir Mahallem

Eston Şehir Mahallem a


Eston Şehir Mahallem Projesi, eski mahalle kültürünü koruyarak aynı zamanda lüks ve modern bir yaşam kurmayı amaçlayan muhteşem bir projedir. Sloganları ise zaten Yüzde  100 Mahalle Yaşamı bu yüzden her şeyi olabildiğince doğal yapmaya aynı zamanda da modern imkanları sunmaya çalışıyor. Oldukça büyük bir proje olan Eston Şehir Mahallem toplamda 5 farklı etaptan oluşuyor.

Eston Şehir Mahallem Proje Görselleri

Eston Şehir Mahallem’in en yüksek noktasında yer alan Tepe Evler etabı, tüm vadiye hakim bir bakış sunuyor. Ara katlarında dahi geniş teraslar bulunduran daireler, projenin yer aldığı vadiye ferah bir açıyla bakıyor. Sadece 4 adet bahçe katı daire bulunuyor ve onlar da tamamen her yeri görebilecek şekilde tasarlanmaya çalışıldı.Tepe Evler, günlük ihtiyaçlar için düşünülmüş ticari birimlerinin yanı sıra 1 + 1 seçenekleriyle de cazip bir yatırım alternatifi oluşturuyor. Burada 1 + 1 den 5 + 1 e kadar bir çok daire seçeneği bulunmaktadır.

Eston Şehir Mahallem Kat Planları

Apartman ile müstakil daire arasında yeni bir konut tipi sunan Vadi Evler etabı, mahalle kültürü ve komşuluk ilişkilerinin oldukça güçlü olacağı bir alan olarak tasarlandı. Vadi Evler’in dubleks dairelerinde üst katlarda özel yaşam alanı, alt katlarda genel yaşam alanı yer alıyor. Çoğunlukla dubleks ve müstakil girişli bahçe katı dairelerden oluşan bloklarda daire yoğunluğu oldukça az.Vadi Evler geniş bahçeleri ve teras seçenekleri ile sizin tamamen doğayla iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Burada ise 3 + 1 den  5 + 1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Eston Şehir Mahallem Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=U_yoiRb6IVI” width=”900″ height=”900″]

Eston Şehir Mahallem’de vadinin farklı farklı yerlerinde bulunan Yamaç Evler, az katlı bloklarla az katlı bir apartman görünümü sunuyor. Bahçeler ve teraslar ile doğal alanı artırılan Yamaç Evler’de en üst kat ön cephe dairelerdeki geniş teraslara, dairelerin tüm odalarından çıkmak mümkün. Daireler ferahlık sağlaması ve kolay girişler olması amacıyla çift balkonlu ve düz girişli tasarlandı. Dubleks ve tek katlı dairelerden oluşan bahçe katları da binanın tüm cephesi boyunca devam eden bağımsız bahçelere sahip. Burada ise 2 + 1 den yine 5 + 1 e kadar çeşitli daire seçenekleri mevcut.

Eston Şehir Mahallem Nerede

Bir tarafı İstanbul manzarasına, diğer tarafı yemyeşil Eston Şehir Mahallem vadisine bakan Sıra Evler, Eston Şehir Mahallem’in tümüne hakim bir konumda bulunuyor. Apartman komşuluklarına alışık insanları için tasarlanmış olan Sıra Evler’de, yeşilin ve toprağın verdiği mutluluğu evinize taşıyan bahçe katı daireler, simpleks ve dubleks seçenekleriyle yer alıyor. Gün ışığından en iyi şekilde faydalanmaları için, günün büyük bölümünün geçirildiği salonlar blokların köşelerinde yer alıyor. Burada da 2 + 1 den başlayıp 5 + 1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Eston Şehir Mahallem Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 70 m²  – 71 m² 360.000 ₺
2+1 108 m² 520.000 ₺
3+1 147 m²  – 188 m² 620.000 ₺
4+1 203 m² 815.000 ₺
5+1 427 m² 1.250.000 ₺

Eston Şehir Mahallem’de konumuyla ve imkanlarıyla diğer bloklara oranla daha özel ve ayrı bir yaşam sunan villalar, aynı zamanda vadinin özel peyzajlı deresine ve bu bölümdeki sosyal alanlara da yakın.Muhteşem ve ustaca yapılmış mimarileri, kapalı otoparkları, özel peyzajlı bahçeleriyle yaşam standartlarını artırmak için tasarlandılar. Ayrıca özel yüzme havuzu opsiyonuyla villa konforunu daha da arttırmak mümkün. Ayrıca bu villalarda özel hobi  bahçesi imkanı da mevcut. Her birinin alanı 58 m2  olan bahçeler villa sakinlerinin hizmetinde. Burada villa seçenekleri yalnızca 5 + 1 seçeneği ile sınırlı. Bu imkanlar ve muhteşem sosyal imkanlardan yararlanmak için bu etaplardan herhangi birine sahip olmalısınız. Bunun için elinizi çabuk tutun ve ayrıcalıklardan faydalanırken özel ödeme seçeneklerinden faydalanmak için Eston Şehir Mahallem satış ofisine gelin.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.