Denizli Konut Projeleri Merkezefendi Konut Projeleri

Evora Denizli

Evora Denizli a


Evora Denizli, Denizli bölgesine oldukça fazla yenilik getirmektedir. Özellikle bu bölgenin daha da canlanmasına neden olmaktadır. 1500 daire ve 5000 kişilik yaşam alanından oluşan proje, Denizli’de büyük ses getirmektedir. Daha proje hayata geçmeden alıcısının çok fazla olduğu Evora Denizli ile satış rekorları da kırılmıştır. 115 dönümlük arazi üzerinde yer alan proje ile pek çok kişi hayallerini süslemektedir. ticari alanlar ile konutların bir arada olduğu proje ile adeta küçük bir şehir inşa edilmektedir. Her şeyin bir arada olması ve farklı lokasyonlara ihtiyaç duyulmaması da hayatı daha da kolaylaştırmıştır.

Evora Denizli Proje Görselleri

Proje kapsamında kullanıcıların hayatının kolaylaştırılması amaç haline getirilmiştir. Akıllı ev teknolojisi kullanılmış ve deprem yönetmeliğine uygun binalar inşa edilmiştir. Su verimliliği, enerji verimliliği, malzeme ve kaynak yönetimi gibi faktörler göz önünde bulundurulmuştur. Tüm bunların yanı sıra anahtar tesliminde konut ve ofislerin içerisinde yine son teknoloji ürünler teslim edilmektedir. Bunların arasında ankastre set, klima, uzaktan kumada sistemi, kapanabilir panjurlar gibi pek çok seçenek de yer almaktadır. Geri dönüşüm sistemleri ile enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Yağmur sularının ve atıkların tekrar dönüşümü sağlanmaktadır. Kullanıcılar bu sayede enerjiden de tasarruf sağlamaktadır. Bir diğer önemli husus ise dairelerin son derece konforlu olarak dizayn edilmesidir.

Evora Denizli Kat Planları

2+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire tipi bulunmaktadır. Dairelere ait oturma alanları ve yapı özellikleri de farklılık göstermektedir. 2+1 dairelerde salon, antre/hol, mutfak, banyo, çamaşır odası, ebeveyn odası, yatak odası, soyunma odası ve 2 adet balkon bulunurken oturma alanı 76,80 M2’dir. 3+1 dairelerde salon, antre, mutfak, banyo, hol, çamaşır odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyo, 2 adet yatak odası, yemek odası ve 3 adet balkon bulunmaktadır. Toplam oturma alanı ise 122,19 m2’dir. 4+1 dairelerde salon, antre, mutfak, banyo, hol, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, 3 adet yatak odası, çamaşır odası, soyunma odası, yemek odası ve 2 adet balkon bulunmaktadır. Toplam oturma alanı ise 158.53 m2’dir.

Evora Denizli Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bCus3d83qug” width=”1600″ height=”1600″]

Proje kapsamında pek çok sosyal yaşam alanı bulunmaktadır. Yeşillikle iiçinde bulunan sitede kafeteryalar, cadde mağazaları, restoranlar, dinlenme parkurları, yürüyüş parkurları, süs havuzları ve çocuk parkları bulunmaktadır. Şehir hayatında kısıtlanan aktiviteler için bu proje adeta bir yaşam kenti niteliği taşımaktadır. Projenin büyük talep görmesinin en büyük nedeni de yaşamı daha kolay hale getirmesidir. Ulaşım kolaylığı da bu etkenlerin arasında yer almaktadır. Hızla değişen ve gelişen Denizli şehrinin her noktasına proje alanından hareket edebilmek mümkündür. Özellikle okul, hastane ve bankaların da yakın mesafede bulunması çok daha kaliteli bir yaşama neden olmaktadır.

Evora Denizli Nerede

Proje kapsamında kullanıcılar için pek çok ayrıcalık sunulmaktadır. Bunların arasında güvenlik sistemleri, güvenlik ekibi, yangın merdiveni, paratoner, diafon sistemi, ankastre set, yangın alarmı gibi sistemlerdir. Kullanıcılar dairelerinde huzur içinde hayatlarını sürdürebilirken Evora Denizli konforunun da keyfini yaşamaktadır. Yaşam alanları, çocuk parklarının varlığı ve yeşillik alanlar ile de büyükten küçüğe herkes kaliteli hayat şartlarından yararlanabilmektedir. Ulaşım kolaylığı, alışveriş merkezlerinin ortak noktası haline gelen şehir merkezi, diğer lokasyonlara olan yakınlık da projeyi çok daha talep edilir hale getirmiştir. Bu durum da projenin daima revaçta olmasına olanak sağlamıştır. Satışları hala devam eden Evora Denizli için alıcılar satış ofisi ile iletişime geçebileceği gibi, gidip yerinde örnek daire görme imkanına da sahiptir. Evora Denizli hala sahiplerini beklemeye devam etmektedir.

Evora Denizli Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 58 m² 233.000 ₺
2+1 104 m² 332.000 ₺
3+1 137 m² 459.000 ₺
4+1 174 m² 583.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.