Bornova Konut Projeleri İzmir Konut Projeleri

Folkart Time

Folkart Time a


İzmir’in Bornova ilçesinde yükselen yeni bir yaşam merkezi, Folkart Time. Folkart Time projesi ihtiyaç duyduğunuz bütün ihtiyaçları, ev, iş, okul, eğitim, sosyal yaşantı gibi bütün ihtiyaçların hepsini bir arada toplayan bir proje oldu. Bu sayede sizde sevdiklerinize ve ailenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Şehrin tam merkezinde bulunan Folkart Time projesi, sizin için bulunmaz bir nimet. Çünkü şehre bu kadar yakın ve kendi içerisinde bir şehir olan Folkart Time projesi, size lüks ile modernliği bir arada sunuyor. Nu muhteşem lüks ve modern içerisinde işinizin, okulunuzun, hatta çocuğunuz için bir kolejin bile bulunması büyük bir şans. Çünkü kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırıp artık zamanınızı daha iyi yönlendirebileceksiniz.

Folkart Time Proje Görselleri

Bu yönüyle bütün diğer karma yaşam projelerinden ayrılan Folkart Time, içerisinde kendine ait bir kolej bile bulunduruyor. Bu sayede çocuğumuzun geleceği emin ellerde. Bu kolej sayesinde çocuğunuz yaşama ve geleceğe çok daha sıkı bir şekilde hazırlanacak. Temel konsept olarak bütün her şeyi bir arada toplayarak size kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmanız için daha fazla vakit bırakmaya hedefleyen Folkart Time projesi, içerisindeki koleji ile de çocuklarımızın eğitimine güvence altına alıyor. Böylece nasıl siz iş yerine gidip gelirken vakit kaybetmiyor iseniz çocuğunuzda ders çalışmak için daha fazla vakit kazanmış oluyor. okula yürüyerek gidip gelmek fikri oldukça avantajlı bir fikir gibi geliyor değil mi?

Folkart Time Kat Planları

İzmir’in farklı noktalarında projeleri ile İzmir’in bütün çehresini değiştiren Folkart, Bu kez Bornova’dan yaşamı değiştirmeye hazırlanıyor. Folkart Time projesi, şehrin merkezinde bulunmanın yanı sıra birçok sosyal tesis ile de hizmet veriyor. İş yerlerimizin, okulunuzun ve bunun gibi ihtiyaç duyulan alanların bir arada bulunması sebebiyle kendine daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sosyal tesislerde çok güzel vakit geçirebiliyorsunuz. Genel amaç olarak Folkart Time da hedef zaman kaybının olmamasıdır. Bunun için bütün imkanlar bir araya toplanmıştır. Siz de kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Folkart Time projesinin genel amacı kendinize daha fazla vakit ayırmak ve gereksiz vakit kayıplarını önlemek olduğu için Folkart Time projesinde sizin için her türlü imkan tasarlanmıştır.

Folkart Time Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=EST8Yv9jJkk” width=”1600″ height=”1600″]

Muhteşem bir karma proje olan Folkart Time projesi sayesinde bütün imkânlarınız elinizin altında. İşiniz, okulunuz ve bunun gibi bütün ihtiyaç duyulan alanlar elinizin altındayken sizin için güvenlik imkanları da  üst seviyede. Güvenliğin yanı sıra aynı zamanda alanınızın içerisinde şezlonglarla dolu bir yüzme havuzu da bulunmakta. Sevdiklerinizle beraber partiler yapabileceğiniz, sevdiklerinizle beraber bir şeyler konuşup havuza girebileceğiniz mükemmel bir yaşam alanı İzmir Bornova’da Folkart Time ismi ile yükseliyor. Folkart Time projesi muhteşem mimarisi ve muhteşem konumu ile sizlere harika bir yaşam vaat ediyor. İzmir’in güneşli günlerinin tadını çıkarmaya ne dersiniz?

Folkart Time Nerede

Sizin için bütün imkanları bir araya getiren bir karma proje olan Folkart Time projesi, şehrin ve Bornova’nın gerçekten can alıcı noktalarından birinde bulunmaktadır. Bütün İzmir’i projelerle donatan Folkart, bu projesi ile Bornova Yeni Kent Merkezi bölgesinde Folkart Time adıyla sizin için muhteşem bir yaşam alanı inşa ediyor. İhtiyacınız olan her şey elinizin altında iken yine de şehre yakın olmanız sizin için büyük avantaj sağlayacak. Dilediğiniz zaman sevdiklerinizle beraber gezip dolaşabileceğiniz ve dilediğiniz zaman şehrin içerisine çıkabileceğiniz muhteşem bir lokasyonda bulunan Folkart Life Projesi size rahat bir yaşam imkanı sunuyor.

Folkart Time Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+0 46 m² – 79 m² 277.000 ₺
1+1 62 m² – 154 m² 369.000 ₺
2+1 90 m² – 148 m² 649.000 ₺
3+1 191 m² – 214 m² 1.049.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.