Avrupa Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Küçükçekmece Konut Projeleri

Fortis İstanbul

Fortis İstanbul a


Fortis proje yapısı içinde yer alan Fortis İstanbul ile ihtiyaç duyulan güvenilir yaşam, tam anlamıyla alıcılarını beklemektedir. Güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan yapısı projenin güvenilirliğini arttıran bir özelliktir. İçinde birçok farklı alan ve özellik bulunan konut proje yapısı, günlük yaşamı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Fortis İstanbul Proje Görselleri

Konut projesinin satışı için geri sayım yapıldığı şu günlerde Fortis, farklı daire yapıları ve oda sayıları ile alıcılarını beklemektedir. Güvenle ve huzurla yaşanabilecek ev tasarımları için öncelikle ferah oda konumlandırmaları konutlar içinde dikkat çekmektedir. Konutların alt kısmında yer alan dükkânlar sayesinde ihtiyaç duyulan her türlü şeyin alınması son derece hızlı olmaktadır. Mesafe kat etmeden ve çok fazla yorulmadan birçok şeye ulaşım sağlanabilmesi projenin tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Fortis İstanbul Proje Görselleri

Fortis İstanbul sayesinde şehir yaşamı içinde güvenilir ve huzurlu bir hayat sürmek mümkün olmaktadır. Sürekli olarak korunan güvenlikli yapı sayesinde aileler çocukları için de çok fazla endişe etmemektedir. Güvenilir çocuk oyun alanları, girişte güvenlik görevlisinin bulunması gibi özellikler güvenliği arttıran faktörler arasındadır. 6 Martta açık arttırmayla satılması düşünülen konutlar gayet lüks bir yaşamın anahtarı konumundadır. Hep hayal edilen her şeyin bir adım uzakta olduğu ev yapısı, Fortis İstanbul ile gerçek olmaktadır.

Fortis İstanbul ile ihtiyaç duyulan her şeyin bir adım uzakta olması, kişilerin zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Alışveriş için hemen binanın alt kısmına inmenin yeterli olması, spor salonu, yürüyüş yolu, fitness salonu gibi özellikler site içinde bulunmaktadır. Bu da günlük hayatta kişilerin işten arta kalan yaşamları içinde yapmak istedikleri faaliyetlere daha kolay katılmalarını sağlamaktadır. Mesafe kat etmek gün içinde ulaşılması gereken yerlere giderken kişilerin yorulmasına yol açmaktadır. Bu da günlük enerjiyi azaltan faktörlerden biridir. Bu nedenle ihtiyaç duyulan her şeyin bir arada bulunduğu bu proje günlük hayatta zaman tasarrufu için en doğru adımdır.

Fortis İstanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-aWy4cMLGk8″ width=”1600″ height=”1600″]

Fortis İstanbul Çocuklar için de sağlıklı bir gelişim göstermeleri için her şeyi düşünmüştür. Güvenilir park ve oyun alanları çocukların evlere kapalı olmasının önüne geçmektedir. Büyük ölçüde anne babaların da çaresiz kaldığı çocuk eğitiminde sosyalleşme faktörü, site hayatı içinde kolaylıkla geliştirilebilir. Tablet ve telefonlara ya da televizyonlara bağımlı olmaktan kurtulan çocuklar, daha sakin ve huzurlu bir hayat sürebilirler. Sosyalleşme ve dışarıda oyun oynama çocukların daha sağlam karakter yapıları oluşturmalarında önemli bir etkendir. Bunun bilinciyle hareket eden ve büyük şehirlerdeki çocukların durumunu bilen Fortis İstanbul, çocuklar için güzel alanlar oluşturmuştur. Mutlu çocuklar güvenilir ve huzurlu yetişkinler olabilmeyi sağlamaktadır. Bu nedenle sağlıklı çocuk gelişimi proje kapsamında önemsenen gelişmelerden biridir.

Fortis İstanbul Nerede

Fortis İstanbul Lokasyon özellikleri arasında Basın Ekspres yolu üzerinde bulunması ilk olarak dikkat çeken bir ayrıntıdır. Ayrıca E – 5 karayolunun kenarında yer alan konut projesine Boğaziçi Köprüsünden bağlantı bulunmaktadır. Atatürk Havalimanına da oldukça yakınlığı ile dikkat çeken yapı, havayollarını çok kullanan kişiler açısından kolaylık sağlamaktadır. Birçok yere kolay ulaşım sağlamaya yarayacak noktada yer alan Fortis İstanbul projesi için şu anda tanıtımlar devam etmektedir. Güzel ve konforlu bir hayatın kurulmasına öncülük eden yapı projesi, bir ev tasarımından çok daha fazlasıdır. Kaliteli ve konforlu yaşam tasarımı olarak da ifade edilebilecek olan proje, sahiplerine istedikleri birçok şeyi bir arada sunmaktadır.

Fortis İstanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 86 m² – 90 m² Satışı Tamalandı
2+1 125 m² 820.423 ₺
3+1 174 m² – 202 m² 1.030.523 ₺
4+1 260 m² 1.500.369 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.