Avrupa Yakası Konut Projeleri Bahçelievler Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Karat 34

Karat 34


Karat 34 projesi, İstanbul’un Bahçelievler semtine konumlandırılmıştır. Toplam 6 bloktan oluşan projede 3 blok ofis, 3 blok ise konut olarak dizayn edilmiştir. Özellikle yeşil alanların varlığı, süs havuzları ve yürüyüş parkurları ile bir cennet havasında olan Karat 34, daha proje hayata geçmeden bile büyük ilgiye neden olmuştur. Yeşilliğin İstanbul gibi bir şehirde hemen hemen hiç olmadığı düşünülecek olursa bu proje hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça değerli bir projedir. Yürüyüş esnasında site sakinleri şehirde olduklarını adeta unutmakta, doğa ile iç içe olduklarını düşünmektedir. Hatta proje Leed Gold Sertifikası’na da aday haline gelmiştir. Yeşil Bina sertifikası, projeyi daha da kalıcı kılmaktadır.

Karat 34 Proje Görselleri1

Proje kapsamında 1+0’dan 3+1’e kadar pek çok farklı daire seçeneği bulunmaktadır. Dairelerde son teknoloji ürünler kullanılırken oturma alanları da 35 m2’den 267 m2’ye kadar değişiklik göstermektedir. Her dairenin oturma alanı ve içerisinde barındırdığı özellikler farklılık göstermektedir. 1+0 larda yatak nişi, oturma alanı, banyo, balkon ve kapalı balkon bulunmaktadır. 1+1 dairelerde giriş holü, salon/mutfak, çift balkon, koridor yatak odası ve kapalı balkon bulunmaktadır. 2+1 dairelerde giriş holü, salon, kapalı balkon, ebeveyn banyosu yatak odası, mutfak, banyo, 3 adet kapalı balkon ve koridor bulunmaktadır. 3+1 dairelerde ise giriş holü, salon, mutfak, yatak odası, banyo, 2 adet oda, banyo, koridor, 4 adet kapalı balkon, balkon, çamaşır odası ve teras bulunmaktadır. Dairelerin hepsi deprem yönetmeliğine uygun olmakla birlikte akıllı ev teknolojisine uygun olarak inşa edilmiştir.

Karat 34 Kat Planı

Proje kapsamında İstanbul’un diğer noktalarına ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bu sayede de işine ya da farklı bir noktaya varmak isteyen site sakinleri kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Toplu taşıma araçlarına yakınlık da proje için önemli faktörlerden biridir. Metro güzergahı projenin çok yakınında yer almaktadır. Şahsi araçlar ile trafik sorunu yaşayanlar metro aracını kullanarak diledikleri lokasyona kısa bir sürede ulaşma lüksüne de sahiptir. Dolmuş ve otobüs gibi diğer toplu taşıma araçları da projeye çok yakındır.

Karat 34 Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5Frs7y3zuVY” width=”900″ height=”900″]

Proje kapsamında pek çok ekstra özellik bulunmaktadır. Özellikle 3 bloğun ofis olarak inşa edilmesi, iş trafiğinden de uzakta olmayı sağlamaktadır. Özellikle aynı site içerisinde dairesi de bulunan kişiler iş yerlerine sadece yürüme mesafesi ile ulaşabilmektedir. Ofislerin tamamı son teknoloji ile tasarlanmış ve oldukça elit bir görünüme kavuşturulmuştur. Home ofis olarak çalışmak isteyenler de bu dairelerden birini tercih edebilmektedir. Dairelerin içerisinde ankastre set, klima, diyafon sistemi, yangın merdiveni, paratoner, güvenlik kamerası gibi artılar da bulunmaktadır. Tüm bu koşullar ile huzursuzluk yaşamadan sitede rahat bir hayat sürdürmek de mümkün olmaktadır.

Karat 34 Nerede

Proje içinde yer alan sosyal tesisler, çocuk parkları, kafeterya ve restoranlar, cadde mağazaları, dükkanlar, alışveriş merkezleri gibi pek çok alternatif de sosyal hayatı kuvvetlendirmektedir. Özellikle çocuklar için inşa edilen çocuk parkları da yozlaşmış şehir hayatının etkisini tamamen silmektedir. Site sakinleri yeşillik alanlarda yaz kış yürüyüş yapabilirken hafta sonu için farklı aktiviteler de düzenleyebilmektedir. Banka, okul, hastane gibi yapılanmalara da çok yakın mesafede olan Karat 34 ile kişiler pek çok işlemini de fazla mesafe kat etmeden gerçekleştirebilmektedir. Karat 34’ün site sakinlerinin hayatını kolaylaştırdığı en önemli nokta da projenin küçük bir şehir görünümüne sahip olmasıdır. Bu nedenle site dışına çıkmadan, farklı lokasyonlara gitmeye gerek kalmadan yaşam çok daha kaliteli bir hale getirilmektedir.

Karat 34 Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo 35 m² 304.000 ₺
1+1 52 m² – 91 m² 474.000 ₺
2+1 87 m² – 130 m² 785.000 ₺
3+1 160 m² – 267 m² 1.817.000 ₺
Ofis 81 m² -367 m² 891.000 ₺
Dükkan 81 m² – 707 m² 1.734.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.