Bornova Konut Projeleri İzmir Konut Projeleri

Kavuklar Bornova

Kavuklar Bornova a


İzmir’de yaşayan ya da işi gereği sürekli bir ayağı İzmir’de olan kişiler, Kavuklar Bornova evleri sayesinde konaklama sorununu ortadan kaldırabilirler.

Hem şehrin merkezinde hem de şehirden ayrı bir hayat sürmek isteyenler, spordan eğlenceye birçok alanı bir arada değerlendirmek isteyenler için Kavuklar Bornova muhteşem bir seçenek… İhtiyaca yönelik farklı oda sayısında evleri en uygun fiyatlarla alma olanağı sağlaması ise projenin bir diğer avantajı olarak görülmektedir.

Kavuklar Bornova Proje Görselleri

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Bornova’da inşa edilen Kavuklar Bornova binaları, site yaşamına duyulan özlemi sona erdirmektedir. Birçok lüks olanağı içinde barındıran Kavuklar Bornova, Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme tarafından inşa edilmiştir. Toplam 3 bloktan oluşan gelişmiş yaşam projesi içinde 1160 hanenin yer aldığı bilinmektedir. Çocuk sahibi ailelerden tek başına yaşayan kişilere, geniş ailelere kadar herkese hitap eden yapısı ile Kavuklar projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı genişlikte evlerden oluşmaktadır. Proje kapsamında inşa edilen yapılar, kişilerin sadece barınma ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda sosyal ihtiyaçlarını da karşılayan bölümleri içermektedir.

Kavuklar Bornova, evlerin ferah yapısının yanında bir de Kavuklar Bornova içinde bulunan yapılar sayesinde kişilerin kısıtlı zamanda birçok şey yapabilmesine olanak tanımaktadır.

Kavuklar Bornova Kat Planları

Bir site içinde yaşamayı tercih eden kişiler genellikle korunaklı yapılar olması nedeniyle bu yerleşim yerlerini tercih etmektedir. Kavuklar Bornova da site güvenliği ile beraber verdiği hizmetler sayesinde güvenilir ve konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Çocuk sahibi olanlar için özel oynama alanları bulunması, annelerin ve babaların çocuklarını güvenli bir sosyal ortama sokmasını sağlamaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çocuklar için oynayacak alan kısıtlıdır. Ayrıca anneler ve babalar çocuklarını dışarı göndermekten çekinmektedir. Ancak Kavuklar Bornova sayesinde anneler ve babalar içleri rahat bir şekilde çocuklarının güvenli ve mutlu zaman geçirmesine izin vermektedir.

Kavuklar Bornova Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=aMdpSp7CODQ” width=”1600″ height=”1600″]

Spor yapmak isteyen ancak uzak bir yere gidecek kadar vakti bulunmayan birçok kişi yanı başında bulunan spor merkezinde fazla kilolarından kurtulma olanağı bulmaktadır. Bunun yanı sıra ilgilenmekten hoşlandıkları sporlarla meşgul olma şansı da site sakinlerine verilmektedir. Spor salonları içinde faaliyet gösterilebilen alanlar şunlardır:

  • Futbol Sahası
  • Basketbol Sahası
  • Tenis Kortu
  • Voleybol Sahası

Büyük şehirlerde yaşanan en büyük sıkıntılardan biri de kişilerin arabalarını park edecek yer bulamamasıdır. Çoğunlukla mahalle aralarında en güvenli yeri bulmak ya da bazen boş bir yer bulmak için kişiler evlerinden çok uzak yerlere araba park etmek zorunda kalmaktadır. Ancak Kavuklar Bornova ile otopark olanağı da ev sahiplerine verilmektedir. Böylece belirli bir otopark yeri ile araçlarını da güvenceye alan site sakinleri, konforun keyfini sürmektedir.

Kavuklar Bornova Nerede

Kavuklar Bornova İzmir Kafe Restoran olanaklarını da site sakinleri için sağlamaktadır. Proje adeta kişilerin ihtiyaç duyduğu her şeyi yanı başlarına taşımaktadır. Evde sıkılan ve dışarı çıkmak isteyen kişilerin evlerinin yanı başında olan kafe restoran kısmına inmesi ve burada keyifli vakit geçirmesi mümkün olmaktadır.

Kavuklar Bornova Projesi Deniz Manzarası ve Yürüyüş Yolu ile de site sakinlerinin ruhunu dinlendirmektedir. Balkonlarından deniz manzarasında güzel bir çay keyfi yapma olanağı bulan Kavuklar Bornova sakinleri, istedikleri zaman güzel bir yürüyüş için mekân aramak zorunda da kalmamaktadır.

Kavuklar Bornova Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 65 m² – 70 m² 205.000 ₺
2+1 98 m² – 114 m² 255.000 ₺
3+1 132 m² – 180 m² 370.000 ₺

Şehir merkezinde sakin, huzurlu ve güvenli bir hayat sürmek isteyen bütün İzmirliler için Kavuklar Bornova Projesi, en avantajlı tercih olacaktır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.