Ankara Konut Projeleri Çankaya Konut Projeleri

Koordinat Çayyolu

Koordinat Çayyolu a


Ankara’nın önemli semtlerinden birisi olan Ümitköy’de konumlanmış olan projede pek çok alternatife bir arada yer verilmiştir. Özellikle zengin bölgelerden biri olan Ümitköy’e bu projeden sonra rağbet daha da artmıştır. Sosyal yaşam alışkanlıklarını tamamen değiştiren ve küçük bir şehir hayatı niteliği taşıyan Korrdinat Çay Yolu projesi için büyük yatırım sağlanmıştır.

Koordinat ÇayYolu Proje Görselleri

Her türlü ayrıcalığın bir arada olduğu projeye daha başlanmadan büyük ilgi gösterilmiştir. Nezih bir semtte yeşillikler içinde yaşamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan projede her bütçeye uygun daire seçenekleri de bulunmaktadır. Özellikle metrekare alanları değişiklik gösteren daireler her bütçeye de uygun hale getirilmiştir. Aradığını bulmak isteyenler için doğru adres olan Koordinat Çay Yolu’nda halen daire satşları devam etmektedir.

Koordinat ÇayYolu Kat Planları

Kat Planları

ACE Mimarlık tarafından hayata geçirilen proje kapsamında 1+1’den 5+1’e kadar pek çok daire seçeneği bulunmaktadır. Dairelerin şekil ve fiyatları da oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. 427 adet daireden oluşan sitede yeşil alan da oldukça fazladır.

Sitede 2 adet 1+1 tipi daire bulunmaktadır. 57.89 m2 alana sahip olan dairelerde antre, salon+mutfak, yatak odası, çamaşır odası, banyo, hol ve balkon bulunmaktadır.

2+1 dairelerde ise 3 tip seçenek bulunmaktadır. 105.20 m2 olan 2+1 dairelerde salon, mutfak, yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, soyunma odası, çamaşır odası, banyo, antre, koridor, kış bahçesi, balkon ve ebeveyn balkonu bulunmaktadır.

3+1 daire seçeneklerinde salon, mutfak, 2 adet yatak odası, ebeveyn odası, ebeveyn banyosu, soyunma odası, çamaşırlık, banyo, antre, koridor, kış bahçesi, balkon ve ebeveyn balkonu bulunmaktadır. Toplam alan ise 139.76 m2’dir.

4+1 dairelerde salon, 2 adet kış bahçesi, mutfak, 2 adet yatak odası, 1 adet oda, ebeveyn yatak odası, ebeveyn banyosu, soyunma odası, çamaşırlık, WC, antre, koridor, banyo, genel banyo ve ebeveyn balkonu bulunmaktadır. Toplam alan ise 256.86 m2’dir.

Koordinat ÇayYolu Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-jjq_t0p0ik” width=”900″ height=”900″]

Sosyal Olanaklar

Kapalı yüzme havuzu ile site sakinleri yaz kış fark etmeksizin havuz keyfi yapabilme lüksüne sahiptir. Kapalı basketbol sahası ile hava koşulları ne olursa olsun spor yapma imkanı bulunmaktadır. sauna tüm site sakinlerine sunulan farklı bir ayrıcalıktır. Günün yorgunluğunu atmak isteyenler için ayrıca sunulmaktadır. Seyir terası bulunan kafe ile misafirler ağırlanabileceği gibi aynı zamanda site sakinleri de hoş vakit geçirebilmektedir. Bunun yanı sıra pilates, cardio ve fitness salonları da bulunmaktadır. Çocuk parklarının sayısı da oldukça fazladır. Bu sayede çocuklar güvenlik sistemi çerçevesinde ailelerinden bağımsız olarak da aktivitelerini sağlayabilmektedir.

Koordinat ÇayYolu Nerede

Ulaşım

Çay Yolu projesi kapsamında toplu taşıma araçlarına yakınlık düşünülmüş ve ona göre inşa işlerine başlanmıştır. Çevrede yer alan okul, banka, hastane, özel ve devlet kuruluşları için ulaşım oldukça kolaydır. Bu sayede site sakinleri pek çok işini halledebilmek için farklı lokasyonlara gitmeye gerek kalmadan işlemlerini halledebilmektedir. Site çevresinde bulunan alışveriş merkezleri ile de hafta sonu aktiviteleri sağlanabilmektedir.

Koordinat ÇayYolu Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat

1+1 435.000 ₺
2+1 520.000 ₺
3+1 766.000 ₺
4+1 933.000 ₺
5+1 1.389.000 ₺

Ayrıcalıklar

Siteden daire satın alan kullanıcılara anahtar teslimi hemen yapılmaktadır. Oturmaya hazır halde olan dairelerin içerisinde klima, ankastre set, yangın sistemi, bloklarda kamera sistemi, diyafon gibi ekstra özellikler bulunmaktadır. 7/24 rezidans hizmetleri blok sakinlerinin ihtiyaçlarına anında cevap verirken güvenlik görevlileri de sitenin güvenliğini sağlamaktadır. Özellikle çocukların güvenliği proje kapsamında büyük yer teşkil etmektedir. Satışı halen devam eden dairelerden satın almak isteyen müşteriler ise satış ofisi ile irtibata geçebileceği gibi, örnek daire planlarını proje alanında ziyaret ederek de görme imkanına sahiptir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.