Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Tuzla Konut Projeleri

Lokum Evler

Lokum Evler a


Lokum Evler projesi, İstanbul’un Tuzla bölgesine konumlandırılmıştır.Mutlu Çingiroğlu önderliğinde çizilen proje ile çok farklı planlamalar gerçekleştirilmiştir. Taşlaşmış ve yozlaşmış olan İstanbul, proje sayesinde daha da yaşanabilir bir hale getirilmiştir. Özellikle hiç yeşil alanın kalmadığı şehirde çocuklar ve aileler çok daha kaliteli bir hayat sürdürebilmektedir.

Lokum Evler Proje Görselleri

52.116 m2’lik alan üzerinde kurulu olan Lokum Evler projesinde yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, çocuk parkları, dinlenme alanları gibi pek çok alternatif sunulmaktadır. Bu sayede de site sakinleri diledikleri aktiviteleri proje kapsamında gerçekleştirebilmekte, İstanbul’un farklı bir bölgesine ihtiyaç duymamaktadır. Açık havuzların bulunması da tatil planı yapamayan İstanbulluları da ayrıca sevindirmektedir.

Lokum Evler Kat Planı

Proje için ayrılan alan 52.116 m2’dir. 6 blok, 1 rezidans bloğu, 2 adet açık havuz, 1 adet ticari alan ve 1 adet sosyal tesis bulunmaktadır. 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri mevcutken her bütçee de uygun olarak tasarlanmıştır. Toplam 742 adet konut, proje kapsamında yer almaktadır. Projenin %67’lik kısmını ise yeşil alanlar oluşturmaktadır. Ulaşımın İstanbul’un her noktasına çok kolay olduğu projede istenilen noktaya çok kısa vadede varılabilmektedir. Özellikle ulaşım sorununun hat safhada olduğu İstanbul’da en önemli özelliklerden biri de budur. Daire sakinleri toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile rahat bir şekilde seyahat edebilme ayrıcalığına da sahip olmaktadır.

Lokum Evler Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cRbJ_dNDivc” width=”900″ height=”900″]

Özellikle iş hayatından arta kalan kısıtlı sürelerde plan yapamayan İstanbullular bu proje ile çok daha rahatlamaktadır. bisiklet parkuru, fitness alanı, yürüyüş parkuru, çocuk parkları, havuz gibi pek çok seçenek ile sosyal hayatı renklendirmek mümkündür. Özellikle proje çevresinde yer alan kafeterya ve restoranlar ile de farklı aktiviteler sağlamak mümkündür. Proje çerçevesinde bulunan havuz, sosyal tesis gibi alanlar site oturan sayısına göre hesaplanmış ve bu şekilde dizayn edilmiştir. Yani kalabalıktan uzaklaşmak isteyen İstanbullular bu ortamda oldukça rahat edebilmektedir. Güvenlik sistemlerinin varlığı ile de çocuktan yetişkine herkes güven içinde yaşamını sürdürebilmektedir. En önemli özelliklerden biri de siteye yabancı araç giriş çıkışlarının kontrol altında tutulmasıdır.

Lokum Evler Nerede

Proje alanından İstanbul’un pek çok noktasına ulaşım mümkündür. Özellikle proje lokasyonu Sabiha Gökçen Havalimanına 6 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. alışveriş merkezleri, bankalar, cadde mağazaları, okullar, üniversiteler, kafeler ve restoranlar proje çevresine konumlanmıştır. Projenin bölgesi de tüm olanaklar göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Sahil havası almak isteyenler sadece 8 dakikalık bir mesafe yürüyerek sahile inip deniz manzarası eşliğinde sosyal hayatlarını canlandırabilmektedir. Yaşamın Lokum Evler’de çok daha kolay olduğu, ekstra özellikler göz önünde bulundurulduğunda daha da belirgin hale gelmektedir. Zaten projenin asıl amacı da yaşamı daha kaliteli hale getirmek ve aile hayatını canlandırmaktır. Bu sebeple de daha proje hayata geçmeden çok büyük ilgi görmüştür.

Lokum Evler Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 87 m² 213.000 ₺
2+1 117 m² 417.000 ₺
3+1 142 m² Satışı Tamamlanmıştır

Proje kapsamında site sakinlerine pek çok ayrıcalık da sunulmaktadır. Özellikle projenin kendi başına bir şehir niteliği taşıması, farklı lokasyonlara ihtiyaç duyulmaması bunların başında gelmektedir. Bu nedenle de pek çok kişi Lokum Evler’i tercih etmektedir. Bir diğer ayrıcalık ise projenin mahalle havasında dizayn edilmiş olmasıdır. İstanbul’da eski yıllardan bugüne dek uzanan mahalle hayatı canlı tutulmaya çalışılmış, özgün değerlerin yaşatılması için büyük çaba sarf edilmiştir. Asansör, engelli asansörü, cam balkonlar, dairelerde diyafon sistemi, yangın merdiveni, kamera sistemi, güvenlik, paratoner, ankastre set ve son teknoloji ürünler ile hazırlanmış daireler sahiplerini beklemektedir. Bu proje hayalleri süsleyen bir proje olmakla birlikte pek çok İstanbullunun da tercihleri arasında yer almaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.