Ankara Konut Projeleri Çankaya Konut Projeleri

Mahall Ankara

mahall ankara a


Şehir planlamalarının eski komşuluk ilişkilerini ne kadar körelttiğinin ve modernleşmenin şehir planlarını fazlasıyla değiştirdiğinin hepimiz farkındayız. İnsanlar hem yorucu iş temposunu yaşarken hem de mahalle kültürünü yaşamak isteyecektir işte bu noktada araya giren Türkerler İnşaat’ın Ankara Çankaya bölgesinde yaptığı yeni proje kalpleri kazandı.

Mahall Ankara Proje Görselleri

Mahall Ankara eski mahalle tadını tüm huzuruyla geri getirmek için yeni bir projeye imza atmıştır. Sadece eski tadı getirmekle kalmamış her cebe uygun ödeme planları ile şimdiden alıcıların yüzünü güldürmüştür. %5 Peşinata 36 Ay vade, %30 peşinata 60 ay vade fırsatını da müşterilerine sunmuştur. Bu proje de sosyal tesisler, otoparklar, oyun alanları ile samimi ve sıcak bir ortam yaratmak için projeyi gerçekleştirmişlerdir. Konum olarakta kamu kurumlarına ve Ankara’da bulunan ODTÜ’ye yakınlığından dolayı değerli bir bölgede bulunan Mahall Anka 2013 yılında başlanılmıştır ve 2016’nın ilk yarısında tamamlanmıştır.

Mahall Ankara Proje Kat Planları

Sosyal yaşamın vazgeçilmezi günümüz AVM’lerini 64 farklı markayı da içinde bulunduracak şekilde projeye dâhil olması ile şimdiden ilgi çekmeye başlamıştır. Bünyesinde yatay ve dikey ofisleri, otelleri, kuleleri bulunduran proje karma projesi ile Ankara da önemli bir bölge de faaliyet göstermektedir. Hem yatırımcının, hem girişimcinin hem de aile yapısına uygun nezih ve sosyal mekân projesi Ankara’nın yeni gözdelerindendir. Sessiz ve kafa dinlemeniz için kış bahçeleri ile ailenizle, sevdiklerinizde zaman geçirebileceğiniz mekânlara sahiptir.

Mahall Ankara’da ve sitelerin özellikleri de şu şekildedir;

 • Çocuk oyun alanları
 • Kafeler
 • Açık ve kapalı otoparklar
 • Güneşlenmek için alanlar
 • Her siteye ait kış bahçeleri
 • Yüksek güvenlik sistemi
 • Yüzme havuzları
 • Merkezi ısıtma
 • Yalıtımı yapılmış

Hayatın Tam merkezinde olun!

Sadece ailelerin değil girişimcilerin ve iş sahiplerinin de ilgisini çeken Mahall Ankara ofis kültürü kule ofis, home ofisleri ve yatay ofisleri gibi seçenek imkânıyla ve de yine her cebe uygunluğu ile yüz güldürmüştür. Ankara’nın merkezi Kızılay-Çankaya bölgelerine 200 metre mesafesi ile hayatın, Ankara’nın tam merkezinde olun.

Mahall Ankara Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=y51g1a-bdFw” width=”900″ height=”900″]

Ah ah nerde o eski günler diyorsanız Mahall Ankara tam size göre!

Eski komşuluk ilişkileri, iş ilişkileri daha samimiydi şimdi ise büyük şehir planlamalarından dolayı mahalle kavramı bitmiş, samimiyet çok az seviyeye inmişti. İnmişti çünkü Mahall Ankara ile eski samimi mahalle kültürü yeniden Ankara’da

Kendinizin ve sevdiklerinizin daha değerli hissetmesini istiyorsanız Mahall Ankara Divan Residence farklı ayrıcalıkları ile sizinle buluşmayı bekliyor. Kendini değerli hisseden herkesin bunu yaşamaya hakkı vardır. Mahall Ankara projesi de sizin için düşünmüş ve hayata geçirmiştir.

Divan Residence’ın özellikleri o kadar çok ki!

 • 82 tane 1+1 veya 1+0 seçenekleri geniş seçenek fırsatı
 • Resepsiyon sistemi
 • Vale sistemi
 • Dilediğiniz zaman temizlik hizmetleri
 • Yıldızlı otel konforunda konaklama

Sizi ve sevdiklerinizi daha değerli hissettirecek düzeydedir.

Ayrıca hizmet bu kadarla da sınırlı değildir. Kuru temizleme, çamaşır yıkama, Teknik hizmetler, araba kiralama gibi birçok ek hizmeti de projede yer almaktadır.

Mahall Ankara Nerede

Artık sizde geçmişe özlem duyuyorsanız, hayatın tam merkezinde sosyal bir yaşantı sürmek istiyorsanız Mahall Ankara Projesi tam size göre. Sıfır faizle ve az bir peşinatla siz de Ankara’nın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi ayırtabilirsiniz. Ankara standartlarını değiştiren ve Ankara’ya yeni bir tat getiren proje Mahall Ankara da yerinizi ayırtmayı unutmayın. Böylece konforlu konutları ve kaliteli bir sosyal hayat sunan Mahall Ankara sizin ve sevdikleriniz için en doğru yerdir.

Mahall Ankara Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
1+1 Daire Tipi YOK
2+1 870.000 ₺
3+1 995.000 ₺
4,5+1 1.200.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.