İzmir Konut Projeleri Konak Konut Projeleri

Mahall Bomonti

Mahal Bomonti a


İzmir’de yaşayanlar için çoklu alanların bir arada bulunduğu harika yapılardan oluşan Mahal Bomonti, sağladığı olanaklarla kişilerin hayat kalitesini arttırmaktadır.

Mahal Bomonti sadece dışarıdan görüntüsü ile içinde sağladığı birbirinden güzel olanakları ile kişilerin kaliteli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Şehrin içinde küçük bir şehir ve site sakinleri için aradıkları her şeyi bulabilecekleri muhteşem bir yaşam alanıdır. Bu alanda yer alan çeşitli yapılar sitede yaşanan kişilerin gerek sosyal gerek fiziksel ihtiyaçlarını oldukça kolay giderebilmeleri için tasarlanmıştır.

Mahal Bomonti Proje Görselleri

Yapı sadece ailelerin yaşaması için planlanan evlerden oluşmamaktadır. Bir de çeşitli tiplerde tasarlanan ofis planları bulunmaktadır. Bina içinde ev dışında yer alan yapılarla beraber plan şu şekildedir:

  • 1+0 Kule ofis
  • 1+1 Teraslı Baza Ofis
  • 2+1 Loft Ofis
  • 1+1 Ev
  • 3+1 Ev

Mahal Bomonti Kat Planları

Mahal Bomonti için kişilere özel konforlu ve her ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir yaşam projesi olduğunu belirtmiştir. Şimdi ise Mahal Bomonti içinde yer alan yapılar hakkında biraz bilgi verelim. Özellikle sosyal hayatın koşturmacası içinde kişiler zaman ayırıp da spor yapamamaktadır. Bu da ilerleyen yaşlarda çeşitli sağlık problemlerine ve yerleşen kiloların bir türlü verilememesinden doğan fiziksel bozukluklara yol açmaktadır. Ancak Mahal Bomonti projesi sayesinde kişiler istedikleri fiziksel egzersizi kolaylıkla yapabilmektedir. Yürüyüş ve koşu parkuru dışında site içinde yer alan spor yapıları şunlardır:

  • Kaykay Pisti
  • Paten Pisti
  • Bisiklet Sahası
  • Tenis Kortu

Spor tesislerinin yanında çocuklu aileler için de güzel oyun odaları bulunması ayrıca site içinde çocukların güvenlikli bir şekilde oynaması proje sayesinde mümkündür. İster çocuklu ailelerin ister çekirdek ailelerin rahatlıkla ve konforla yaşayabilmesi adına site içinde ayrıca spa ve fitness salonları bulunmaktadır.

Mahal Bomonti Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=p5KMGu6hRY0″ width=”1600″ height=”1600″]

Cep tiyatrosu ve performans alanı bulunması site sakinlerine özel gösterilerin yapılması bu alanda kişilerin kendilerine özel ilgi alanları oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Mahal Bomonti, ayrıca site sakinleri için seyir terasında yer alan güzel oturma yerleri ile sosyal alan çeşitliliği sağlamaktadır. Kültürel etkinliklerden ya da ziyaretlerden hoşlanan kişiler için müze ve sanat evleri bir başka seçenektir.

Evinin yanına araba park edememek birçok kişi için büyük bir sorunken bu, Mahal Bomonti sakinleri için geçerli değildir. Ev sahibi ya da ofis sahibi birçok kişi, Mahal Bomonti ile kapalı otopark olanağı sayesinde araçlarını güvenle park edebilmektedir.

Mahal Bomonti Nerede

Mahal Bomonti Kafe Restoran olanakları ile site sakinleri hava almak, arkadaşları ile buluşmak ve keyifli zaman geçirmek için bu alanı kolaylıkla kullanabilmektedir. Alışveriş merkezi sayesinde istediği an ev ihtiyaçlarını karşılayabilme avantajı da site sakinleri için büyük bir nimet niteliğindedir.

Mahal Bomonti Projesi ile havuz keyfi yapmak isteyen kişiler, çocuklarını da güvenli bir şeklide yüzdürme olanağı bulmaktadır. İster tek ister ailesiyle yaşayıp havuz keyfi sürmek isteyen birçok kişi, şezlong ve şemsiye olanağı ile birlikte havuzun tadını çıkarabilmektedir. Balkon teras şeklinde birkaç katta bulunan havuzlar ile site sakinleri havuzda yer bulamama derdinden de kurtulmaktadır.

Mahal Bomonti Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo 56  m²  – 89 m² 406.500 ₺
1+1 88 m² – 136 m² 552.000 ₺
2+1 108  m² – 238 m² 747.900 ₺
3+1 187 m²  – 278 m² 1.204.000 ₺
4+1 200 m² 1.750.000 ₺

Mahal Bomonti İzmir Avantajı diğer sitelerle kıyaslandığında site sakinleri için gerekli olan bütün ihtiyaçların bir arada bulunmasıdır. Kültürel, fiziksel, maddi anlamda kişilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış olan Mahal Bomonti İzmir, içinde yer alan dükkânları ile de tek başına bir şehir görünümündedir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.