Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Kartal Konut Projeleri

Manzara Adalar

Manzara Adalar a


Manzara Adalar toplam 313.500 m2 alan üzerine kurulan ve totalde 975 adet konu bulunduran bir projedir. İş GYO ortaklığı ile inşa edilen proje İstanbulun en güzel ilçelerinden biri olan Kartalda bulunuyor. Eşsiz konumu ve ayrıcalıklı sosyal imkanları ile sizlere kusursuz bir yaşam vaat ediyor. 2018 in Mart – Haziran aylarında teslimatı yapılacak olan lüks dairelerde yaşam imkanını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

Manzara Adalar Proje Görselleri

Manzara Adalar projesi tasarlanırken ana öğe sizin hayalleriniz ve sevdiğiniz şeyler olmuştur. Bu yolla her bütçeye ve her aile yapısına uygun daire seçenekleri mevcut. Aynı zamanda bu proje dahil olduğunuz zaman siz sadece bir daire almıyorsunuz aynı zamanda bir çok sosyal yaşam imkanından da yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz. 1 + 0 dan başlayarak 5 + 1 e kadar uzanan geniş bir konut yelpazesi mevcut. Proje isminden de anlaşılacağı üzere bütün daireler muhteşem adalar manzarasını görecek şekilde tasarlanmıştır.

Manzara Adalar Kat Planları

Dolayısıyla bir çok farklı büyüklükte daire seçenekleri bulunuyor. Mesela 1 + 1 daireler en küçüğü 62 m2  en büyüğü ise 98 m2  olacak şekilde 4 farklı yapıya sahiptir. 2 + 1 daireler 130 m2  boyutta alıcılara sunulmaktadır. Yine 3 + 1 daireler de 4 farklı seçenek ile sunulmaktadır. 3 + 1 dairelerden en küçüğü 151 m2 alana sahipken en geniş olanı 229 m2 lik bir alana sahiptir. 4 + 1 daireler ise toplamda 292 m2 alan ile sunuluyor. Kişiye özel ödeme fırsatları için satış ofislerini ziyaret edebilir veya 444 74 96 numarasını çevirebilirsiniz.

Manzara Adalar Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=dfkJIdXceDU” width=”900″ height=”900″]

Manzara Adalar sadece daire planları ve muhteşem manzarası ile değil aynı zamanda sunduğu imkanlar ile de oldukça ayrıcalıklı bir projedir. Proje dahilinde yaklaşık 2.500 m2 lik bir alan sadece sosyal tesisler ve imkanlar için ayrılmıştır. Açık/Kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksi gibi imkanlar bu alan içerisinde sizlere hizmet vermek için bekliyor. Kapalı havuz sayesinde yüzme keyfini yaz aylarına ertelemek zorunda değilsiniz. Manzara Adalar’ın fitness merkezinde kendinize gereken özeni çok daha rahat bir şekilde gösterebilirsiniz.

Manzara Adalar Nerede

Şimdi kendinize bakma zamanı. İçerisinde bir çok imkanı barındıran çok amaçlı spor salonunda ise dilediğiniz zaman sporunuzu yapabileceksiniz. Unutmayın ki sağlıklı bir yaşamın sırrı spor yapmaktır. Ayrıca 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve her daire için özel olarak ayrılmış yaklaşık 3m2 lik depolarıyla Manzara Adalar sizin rahat ve güvenli bir yaşam sürmeniz için çok iyi bir seçenek. Manzara Adalar projesi sadece konutlardan ibaret de değil. İki ayrı blok sırf iş merkezi olarak tasarlandı. Bu sayede ev, iş ve okul gibi temel yaşa ihtiyaçlarınızı bir araya toplayabileceksiniz. Evinize isteğiniz dahilinde eklenebilecek odalarla kendi playstation, meditasyon, kitap odaları gibi odalarınıza sahip olabilirsiniz.

Manzara Adalar Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo 62 m² 354.000 ₺
1+1 62 m² – 97 m² 466.250 ₺
2+1 129 m² 753.000 ₺
3+1 150 m² – 253 m² 958.000 ₺
4+1 278 m² – 292 m² 1.815.000 ₺
5+1 344 m² 3.098.205 ₺

İstanbul’un Avrupa yakasında oldukça önemli ve merkezi bir konumda bulunan Kartal ilçesinde bulunan proje ulaşım yollarının merkezinde bulunması sebebiyle büyük bir yatırım potansiyeline sahip. İstanbul gibi büyük bir metropol ve geniş bir iş merkezi olan bir şehirde iş önemli noktalara giden bir çok yolun ortasında bulunan konumu ile bu konuda size büyük bir avantaj sağlayacak. Manzara İstanbul bu avantajları sunmak için ilk sakinlerini bekliyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.