Anadolu Yakası Konut Projeleri Ataşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Metropol istanbul

a


Metropol İstanbul, Ataşehir bölgesinde konumlandırılmış son derece elit bir şekilde tasarlanmış olan bir projedir. 1.5 Milyar TL yatırım değerine sahip olan proje, A, B ve C bloklarından oluşmaktadır. Her blok ise kendi içerisinde ayrı bir uyuma sahipken rezidans ve home ofislerden oluşmaktadır. B blokta bulunan daireler 140 M2’ye sahipken, blok 27 kattan oluşmaktadır.

Metropol istanbul Proje Görselleri

1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile müşterilere farklı seçenekler de sunulmaktadır. Eşsiz manzarası ile iş hayatında ya da ev özelliğini kullanmak isteyen kişiler için oldukça ergonomik olan bu daireler aynı zamanda akıllı ev teknolojisine de sahiptir. Böylelikle daire sahipleri evlerinin ya da ofislerinin pek çok özelliğini de son teknolojiden faydalanarak kullanabilmektedir.

Metropol İstanbul projesi ile müşterilere pek çok fiyat seçeneği ve daire tipi sunulmaktadır. Her bütçeye uygun olan bu daireler ile istenilen özellikteki daireler seçilebileceği gibi, istenilen alanda da kullanılabilmektedir. Kurumsal bir ofis açmak isteyen ya da işini evinden yürütmek isteyen kişilere de hitap eden projede, fiyatlar 600.000 TL’den başlamaktadır. 44 m2 ile 258 m2 arasında değişiklik gösteren daireler için farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Hemen teslim olan dairelerde işlemler bittikten sonra anahtar teslimi hemen yapılabilmektedir.

Metropol istanbul Kat Planları

 

Proje kapsamında satışa sunulan daireler için müşteriler beğendikleri daireler için banka kredisine başvurabilmektedir. Nakit ya da banka kredi seçeneklerinden herhangi biri ile dairelere sahip olmak  mümkündür. Ödeme seçenekleri arasında pek çok kolaylık bulunurken banka kredisi ile kısa vadede, uğraşmaya gerek kalmadan anlaşma sağlanabilmektedir. Anahtar teslim seçeneği ile ödeme sağlandıktan hemen sonra da daireler müşterilere teslim edilmektedir. Oturmaya hazır halde olan daireler için herhangi bir tadilat yapmaya da gerek bulunmamaktadır.

Metropol istanbul Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NlSx0qdtmN8″ width=”900″ height=”900″]

250 metre uzunluğunda olan gökdelene pek çok kesimden oldukça büyük bir ilgi bulunmaktadır. Çocuklar için oyun alanları, marketler, kafe ve restoranlar, güvenlik sistemi, yürüyüş parkuru, merkezi uydu sistemi, su deposu, hidrofor, yangın merdiveni, jeneratör, paratoner, yük asansörü, sprinkler sistemi gibi özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı olan daireler pek çok daha özelliği içerisinde barındırmaktadır. deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan binalarda yapı denetimi de tam olarak sağlanmıştır. yalıtım yönetmeliği de aynı şekilde tam olarak uygulanmıştır. Sıcak ve soğuğa karşı yapılan yalıtım sayesinde daire sakinleri huzur içinde bir yaşam sergileyebilmektedir.

Metropol istanbul Nerede

Dairelerin içerisinde pek çok özellik bulunmaktadır. İntercom sistemi dairelerin en önemli özelliklerinden biridir. Isı pay ölçeri ve merkezi ısıtma sayesinde de tüm daireler aynı anda ısınmaktadır. Rezidans hizmetleri sayesinde daire sakinleri pek çok sorununa kısa vadede çözüm bulabilmektedir. Akıllı ev teknolojisinin kullanıldığı dairelerde daire sahipleri evlerini uzaktan da takip edebilme lüksüne sahiptir. Aynı zamanda yüksek bir gökdelen olması nedeniyle bloklardaki tüm daireler manzara ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu sayede de balkon keyfi yapmayı sevenler İstanbul manzarasını da izleyebilmektedir.

Metropol istanbul Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo 44 m² – 118 m² 600.000 ₺
1+1 44 m² – 140 m² 1.200.000 ₺
2+1 74 m² – 169 m² 3.900.000 ₺
3+1 105 m² – 239 m² 3.950.000 ₺
4+1 249 m² 4.950.000 ₺

Metropol İstanbul, pek çok lüksü bünyesinde barındırır ve kullanıcılara daima kolaylık sağlar. Yatırımı çok yüksek olan bu proje kapsamında kullanıcıların tüm yaşam koşulları düşünülmüş ve her şey buna göre dizayn edilmiştir. 1381 adet konutun bulunduğu proje aynı zamanda 800.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Satışı hala devam eden dairelerden birine sahip olmak isteyen müşteriler satış ofisi ile irtibata geçebilmektedir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.