Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Meydan Ardıçlı

meydan ardiçli


Bahaş Holding ve Özyurtlar Holding tarafından hayata geçirilen projenin adı Meydan Ardıçlı’dır. Proje 67000 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılmıştır. 27 bloktan oluşan projede 121 ticari ünite ve 1683 konut bulunmaktadır. Meydan Ardıçlı iki artı bir, bir artı sıfır ve 5 artı 1 daire seçenekleri sunmaktadır. 41 metrekare ile 228 metrekare arasında değişen konutlar eşzamanlı olarak satışa sunulmaktadır. Ticari işletmelerin büyüklükleri ise 35 metrekare ile 1122 metrekare arasında değişmektedir.

Meydan Ardıçlı Proje Görselleri

Meydan Ardıçlı projesi 60 aya Varan vade seçenekleri ile ödeme imkanı sunmaktadır. Fazladan indirim seçenekleri de proje kapsamında bulunmaktadır. 15 Ekim’e kadar sürecek olan kampanyada her daire için ekstra indirim seçenekleri de yer almaktadır. 8 ayrı sektörde bulunan ve Bahaş Holding ile birlikte işletme yürüten Özyurtlar Holding yeni projesinde görücüye çıkarmıştır. 545 milyon lira yatırım gerçekleştirilen bu projede her blok için ayrı mimari koşullar göz önünde bulundurulmuştur. A’dan F’ye kadar blok seçenekleri ile her aileye uygun ev modelleri de bulunmaktadır . Meydan Ardıçlı Projesi İstanbul’un önde gelen ilçeleri arasında yer alan Bahçeşehir’de konumlanmaktadır.

Meydan Ardıçlı Kat Planları

TEM otoyolu üzerinde hayata geçirilen proje, Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yer almaktadır.  Proje İstinye Üniversitesi ve TEM otoyoluna 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Esenyurt İlköğretim Okulu proje kapsamında 300 metre 320 metre kadar yakın bir mesafede yer almaktadır. Proje toplu ulaşım imkanından kolayca faydalanabilmektedir. Proje kapsamında pek çok Alışveriş Merkezi de çevre bölgelerde yer almaktadır. Koçtaş, Carrefour, Bauhaus, Marmara Park ve Torium Alışveriş Merkezi gibi alışveriş merkezleri de projenin çevresinde yer alan merkezler arasında yer almaktadır.

Meydan Ardıçlı Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=2Z_L9kVMgiE” width=”900″ height=”900″]

 

Site özellikleri

Sitede açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu seçenekleri bulunmaktadır.  Site sakinleri sosyal aktivitelerini bu havuzlar sayesinde gerçekleştirebilirken spor imkanından da faydalanabilmektedir.

Çocuk yüzme havuzu da havuz seçenekleri arasında yer almaktadır. Böylece çocuklar ebeveynleri ile birlikte spor aktivitelerini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Çocuklar için sağlanan oyun alanları sayesinde ebeveynlerin izni dışında dahi güvenlik kameraları çerçevesinde aktiviteler gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Proje kapsamında sauna, Fitness Merkezi, spa gibi ekstra özellikler de bulunmaktadır.

Her daire için ayrı tahsis edilmiş kapalı otopark ve güvenlik kameraları mevcuttur.

Siteye güzellik katan süs havuzları da Site sakinleri tarafından oldukça beğenilmektedir.

Cafe Restaurant alışveriş merkezleri gibi seçenekler sayesinde tatil günlerinde Site sakinleri çeşitli etkinlikler gerçekleştirebilmektedir.

Meydan Ardıçlı Nerede

Bina özellikleri

Binalarda bulunan hidrofor sistemi sayesinde basınçlı sıcak su en üst dairelere kadar ulaştırabilmektedir.

Asansörler düzenli olarak kontrol edilmekte bakım ve tamiri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda asansörler son teknoloji sistemi ile monte edilmiştir.

Tüm Binalarda ısı pay ölçer ve merkezi Isıtma Sistemi bulunmaktadır. Bu sayede Site sakinleri ısıtma yönünden Herhangi bir sorun yaşamamak da ve kış döneminde konforlu bir evde yaşamaktadır.

Proje yapımı gerçekleştirilirken binalara ait Yapı denetimleri alınmış zemin ile ilgili her türlü çalışma gerçekleştirilmiş ve deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarım sağlanmıştır. Her blok için ayrı yalıtım seçenekleri düşünülmüş ve hayata geçirilmiştir.

Site, pek çok noktaya yakın olduğundan dolayı ulaşım problemleri yaşanmamaktadır. Bu nedenle iş tarfiğinden şikayetçi olanlar için oldukça uygun bir sitedir.

Meydan Ardıçlı, başarıyı yakalamış ve proje kapsamındaki tüm daireler de sahiplerini bulmuştur. Bu nedenle başarısını da kanıtlamış bir projedir. Türkiye’de sayıca az olan bu tarz projeler, İstanbul’un gözde semtlerine konumlandırılmaktadır. Bu nedenle de çok rağbet görmektedir. Meydan Ardıçlı da bunlardan biri olarak bilinmektedir.

Meydan Ardıçlı Fiyat Listesi

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+0 41 m² 158.000 ₺
1+1 69 m² 258.000 ₺
2+1 100 m² 377.000 ₺
3,5 + 1 175 m² 594.000 ₺
4,5 + 1 225 m² 650.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.