Anadolu Yakası Konut Projeleri Fikirtepe Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Mina Towers

Mina Towers a


Başaran Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Mina Towers projesi, 26.000 m2’lik arsa üzerinde yükseliyor. 6 bloktan oluşan projede, blokların yüksekliği 80 metre olarak planlanırken aynı zamanda 25 katlı olacak şekilde bina konsepti oluşturuluyor. 20 farklı tipe sahip olan 1500 konutun içerisinde yer aldığı Mina Towers’ta, konutlara ek olarak 95 ticari ünite de bulunuyor.

Mina Towers Proje Görselleri

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5,5+1’den oluşan dairelerin projede yer alıyor olmasıyla beraber her isteğe bağlı olarak beklentilerin karşılanması da mümkün hale geliyor. Dairelerin alanları 55 ve 300 m2’lik alandan oluşuyor. Özgün konsepte sahip olmasıyla beraber benzersiz bir merkez haline gelen projede, yüksek standartların ölçüsü yeniden şekilleniyor.

Mina Towers, Fikirtepe’de yükselen bir proje olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber kentsel dönüşüm projelerinin aktif olarak devam ettiği bölgede daha da değer kazanıyor. Mina Towers, merkezi konumda yer alıyor olmasıyla beraber hayatın içerisinde vakit kaybetmeden farklı merkezi noktalara ulaşıma da olanak tanıyor. Kadıköy’e kolaylıkla ulaşabilmeye olanak sağlayan yapısıyla beraber yükselen Mina Towers projesi, hem profesyonel hem de sosyal yaşantıya avantaj sağlayan özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Köprülere, iki havaalanına ve sahile kolaylıkla erişim sağlayabilmeye olanak sağlayan önemli lokasyonda yükseliyor olması sayesinde benzersiz ayrıcalıkları da bir araya getirmeyi başarıyor. Önemli noktalara ulaşımı kolay hale getiren özelliklerin bütünleşimini sağlayan lokasyonu sayesinde, ulaşım konusunda İstanbul’da mevcut olan engellerin tamamının aşılmasına da olanak sunuyor.

Mina Towers Kat Planı

Eren Talu imzalı mimari tasarımıyla beraber, kendisine özgün yapısını pekiştirmeyi başaran Mina Towers estetik açıdan benzersiz detayların bütünleşimini görebilmeye olanak sunuyor. Modern yaşama ayna tutan mimari detaylarıyla beraber, dışarıdan bakıldığında tüm ihtişamını yansıtmayı başarıyor olmasının yanı sıra iç mimaride de modern ayrıcalıkların görülebilmesini sağlıyor. İhtiyaç duyulan her detayın insan hayatına değer katması için özgün bir şekilde planlanarak tasarımın içerisine yerleştiriliyor olması sayesinde Mina Towers projesinin özgünlüğüyle beraber ayrıcalıklı yaşam standartlarının sunuluyor olması, İstanbul’da yaşamı değerli kılıyor. Mimari anlayışta mevcut olan standartların görsel açıdan olduğu kadar altyapı açısından da kaliteli bir şekilde düşünülerek tasarlanıyor olmasıyla beraber güvenli bir yaşam standardı oluşturuluyor.

Mina Towers Nerede

Modern yaşamın içerisinde olması beklenen her detayın Mina Towers içerisinde yer alıyor olmasıyla beraber, Mina Towers konsepti pek çok sosyal alanı beraberinde getiriyor. Çarşı alanındaki alışveriş seçenekleri sayesinde konfor alanında uzaklaşmaya gerek kalmadan kolaylıkla istenilen alışverişi yapabilmeyi sağlıyor. Hem keyifli hem de modern yaşam biçimini sunan Mina Towers projesi sadece alışveriş alanıyla sınırlı kalmayarak; kule çatısında açık yüzme havuzlarını, güneşlenme teraslarını ve spa ile beraber sağlıklı yaşamı koruyabilme avantajını beraberinde getiriyor.

Mina Towers Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=vxpfoSTRs0Q” width=”1600″ height=”1600″]

Yürüyüş alanları ve oyun parklarının da içerisinde yer aldığı Mina Towers projesiyle beraber her zaman keyifli vakit geçirebilmek için aranılan özelliklerin geniş bir yelpazede sunuluyor olmasıyla beraber hayal edilen yaşam standartlarına ulaşılabiliyor. Bulunduğu bölgede mevcut olan atmosferin tüm güzelliklerini yaşatmayı bilen bir yaşam alanı olmasıyla beraber Mina Towers’ta benzersiz kalitede olanaklar geniş yelpazede bulunuyor.

Mina Towers Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

Stüdyo 55 m² – 61 m² 530.000 ₺
1+1 62 m² – 91 m² 520.000 ₺
2+1 110 m² – 133 m² 933.000 ₺
3+1 137 m² 1.136.000 ₺
4+1 257 m² 2.506.000 ₺
5+1 299 m² 2.801.000 ₺

Mina Towers projesinde, sunulan yaşam alanı ayrıcalıklarına ek olarak satın alım yapabilme konusunda da ayrıcalıklı teklifler mevcut. Banka kredisiyle satın alıma olanak sağlayan projede, peşin ödeme yapıldığı takdirde yüzde 10’luk indirim sunuluyor. %25 peşinatla beraber 12 ayda 0 faiz oranı ve 36 ay süresi boyunca %0,70 faizi sayesinde projeye dâhil olabilmek mümkün hale geliyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.