İzmir Konut Projeleri Konak Konut Projeleri

Mistral İzmir

Mistral İzmir a


Türkiye’nin en önemli şehirleri arasında baş sıralarda yer alan İzmir’de yükselen Mistral İzmir projesi, İzmir’in merkezinde yükseliyor. Kentin ayrıcalığını hissettiren yapısıyla beraber tasarlanan Mistral İzmir, benzersiz manzarasıyla şehri yaşayabilmeyi mümkün kılan özellikleriyle kendisine özel yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Mistral İzmir Proje Görselleri

Mistral İzmir’in beraberinde getirdiği manzaranın yanı sıra günün her anında rahat olabilmeyi sağlayan konforlu daireler ve sosyal alanlar sayesinde bir yaşam merkezinin üzerine çıkarak etkileşim merkezi haline geliyor. Açık havanın tüm özelliklerinin yaşanabilmesine olanak sağlayan yapısıyla beraber İzmir’in en özel yaşam merkezi haline geliyor. Konutlardan başlayarak projenin her noktasında sunulan benzersiz ayrıcalıklar sayesinde de mutlu bir yaşam beraberinde geliyor.

Mistral İzmir Kat Planları

Mistral İzmir, İzmir’de ayrıcalıklı yaşam olanaklarını sağlayan bir yaşam merkezi. Modern tasarıma sahip olmasıyla birlikte, dışarıdan bakıldığında bile farkını hissettiren bir proje olmasıyla beraber hem dış mimari hem de iç mimari açıdan oldukça belirgin farklılıkları ortaya koyuyor. Bir yaşam merkezinden beklenen her özelliği ve daha fazlasını beraberinde getiriyor olması sayesinde, tam anlamıyla sahip olduğu ayrıcalıklı konsepti yaşatıyor. Mistral İzmir, şehir hayatı içerisinde istenildiği gibi yaşayabilmeyi mümkün kılıyor olması sayesinde, birinci sınıf malzemelerle tasarlanıyor. İzmir’in tam kalbinde yükselen bir proje olması sebebiyle yaşam merkezi olarak içerisinde keyifli vakit geçirebilmeyi mümkün kılan özelliklerinin yanı sıra İzmir’in önemli noktalarına ulaşım açısından da yakın olmasıyla fark yaratıyor.

Mistral İzmir Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NLaClZt6y9Y” width=”1600″ height=”1600″]

Her konut, kendi içerisinde özel yapıyla tasarlanmış olduğundan dolayı günün her anında manzaranın tadının çıkarılabilmesi için özel bir yaşam konforunu sunuyor. Lokal bazda hizmet veren markaların olduğu gibi uluslar arası bazda hizmet veren markaların da bir araya geldiği Mistral İzmir’de modern hayat içerisinde ihtiyaç duyulan her detayın kusursuzca tasarlanmış olması sayesinde belirgin düzeyde fark hissedilebiliyor. İzmir’in en büyük çarşısı olarak ön plana çıkan çarşıda bulunan mağazalar sayesinde, hayatın her anında vakit geçirebilmek için geniş alternatifler sunuluyor.

Mistral İzmir’de mevcut olan sosyal olanaklar sayesinde şehir hayatının mevcut olduğu tüm ayrıcalıklar hissedilebiliyor. Proje içerisinde yer alan; kafeler, restoranlar, spor alanları, spa alanları, sinemalar ve havuz sayesinde geniş sosyal olanaklar sunuluyor. Mistral İzmir, hayatı ayrıcalıklı bir şekilde yaşayabilmeye olanak sağlayan yaşam projesi olması sayesinde her anlamda farkını yaşatmayı da başarıyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulan noktalara erişim olanağının en kolay seviyeye indirgenmiş olması sayesinde hayat standartları zirve noktasına ulaşıyor. Sosyal olanakların ayrıcalıklarının istenilen zaman dilimlerinde sınırsızca yaşanabiliyor olması sayesinde, gerek bireysel olarak vakit geçirmek için gerekse de aileyle birlikte vakit geçirebilmek için kaliteli seviyede mekanların tercih edilebilmesi oldukça kolay hale geliyor ve beklentileri karşılamayı başarıyor.

Mistral İzmir Nerede

Estetik ve tasarlandığı Mistral İzmir ofisleri sayesinde prestijin birleştirilerek yüksek motivasyonla ofis hayatının beklenen tüm ayrıcalıkları yaşanabiliyor. Mistral İzmir’de mevcut olan ofisler sayesinde konutların yanı sıra farklı düzeyde bir yaşamın da sunuluyor olmasıyla Mistral İzmir, İzmir’in sembollerinden biri haline geliyor. Şehrin en yüksek binası olma özelliğine sahip olmasıyla birlikte, prestijini her açıdan dışarıya yansıtmayı başarıyor. Mistral İzmir projesinde aktif olarak kullanılan double facade sistemi sayesinde modern bir tasarım anlayışı benimseniyor. Isı ve ses yalıtımının maksimumum düzeye ulaştırılması için özel olarak tasarlanmış olan projede, kompozit çelik kullanımı sayesinde bina dayanıklılığı da en üst seviyeye çıkarılıyor. Geniş, ferah ve modern tasarımlı ofislerle Mistral İzmir benzersiz bir proje halini alıyor.

Mistral İzmir Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 95 m² 782.000 ₺
2+1 165 m² 1.292.000 ₺
3+1 195 m² 1.628.000 ₺
4+1 378 m² 2.150.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.