Anadolu Yakası Konut Projeleri Ataşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

My Towerland Ataşehir

My Towerland Ataşehir a


Ali Ağaoğlu’nun yepyeni projelerinden biri olan My Towerland Ataşehir, İstanbul’un hızla gelişmekte olan ilçelerinden Ataşehir’de gerçekleştirilmektedir. Projeye başlamadan önce gerçekleştirilen anket sonucu pek çok kişi dairelerin tam anlamıyla yaşam koşullarına uygun ve ferah olduğuna dair yanıtlar vermiştir.

My Towerland Ataşehir Proje Görselleri

Bir deprem bölgesi olmaktan çok uzak olan Ataşehir, Marmara Depremi’nin ardından İstanbullular tarafından tercih edilen bir bölge haline gelmiştir. Bölgeye olan talep yüksek olduğundan, My Towerland Ataşehir için de talepler her geçen gün artmaktadır. Yükseklerde yaşamayı seven, İstanbul’u ayaklar altına almayı isteyen kesim için oldukça uygun bir proje olan My Towerland Ataşehir, bünyesinde barındırdığı kolaylıklar nedeniyle de çok tercih edilmektedir.

Ataşehir ile pek çok ilçenin karayolu yönünden bağlanması, ulaşım kolaylıklarını da sağlamıştır. Bu bölgeden işe gitmek isteyen ancak; ulaşım sorunları nedeniyle de hareket edemeyen kişiler, My Towerland Ataşehir’in konumu sayesinde her yere kısa sürede gidebilmektedir.

My Towerland Ataşehir Tanıtım Filmi

 [su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=FV_CKwk5dRE” width=”900″ height=”900″]

Gelecek için büyük bir finans konumu haline gelecek olan Ataşehir, bünyesinde barındırdığı hastaneler, okullar, restoranlar, finans kuruluşları gibi pek çok imkan ile yaşamı çok daha kolay hale getirmektedir.

My Towerland Ataşehir Nerede

Kim Tasarladı?

My Towerland Ataşehir, Dr. Yük. Mimar Tuncay Çavdar tarafından mimarlığı yürütülen projede, uzman olan farklı kişiler de yer almaktadır. Daha önce de Ali Ağaoğlu ile farklı projelerde yer alan Çavdar, bu bu proje için de hayal gücünü kullanarak çok daha farklı noktalara değinmiş, başarılı bir tasarım ortaya çıkartmıştır. 31 mimar, 18 tekniker ve 60 mühendisten oluşan ekip, el ele vererek bu muhteşem projeyi ortaya çıkartmıştır.

My Towerland Ataşehir Fiyat Listesi

Ali Ağaoğlu’nun Ataşehir bölgesinde tasarladığı bu proje için 1 Milyon Avro enerji yatırımında bulunulmuştur. Enerjinin önemi ise %100 yenilenebilir özellik taşımasıdır. Bu projeden daire satın alan kişiler proje kapsamında enerjilerinin %20’lik kısmını daha da uyguna getirecek. Kara geçiren bu proje aynı zamanda cep de yakmayan bir proje niteliği taşımaktadır.

Kat Planları

B blok kategorisinde 4+1 ve 3+1 seçenekleri bulunurken, 3+1 daireler 3 adet yatak odası, 2 adet banyo, salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Aynı zamanda dairede kat bahçesi de bulunmaktadır. Terası ile yaz kış daire sakinlerine de farklı bir yaşam alanı oluşturulmaktadır. Her şey dahil brüt yaşam alanı 246,59 M2’dir.

4+1 daire seçeneğinde, 4 adet yatak odası, 2 adet banyo, hol, mutfak ve salon bulunurken kat bahçesi de tasarıma dahil edilmiştir. Her şey dahil toplam brüt alan 226, 13 M2’dir.

C Blok kategorisinde 2+1, 3+1 teraslı, 3+1 terassız, 4+1 dubleks seçenekleri bulunmaktadır.

2+1 olan dairede 2 yatak odası, 1 banyo, 1 salon, 1 mutfak bulunmaktadır ve brüt oturum alanı 115.79 M2’dir.

3+1 Terassız daire seçeneğinde 3 adet yatak odası, 1 adet salon, 1 adet mutfak, 2 adet banyo ve kat bahçesi bulunmaktadır. Toplam brüt oturum alanı, 210,82 M2’dir.

3+1 Teraslı daire seçeneğinde 3 adet yatak odası, 1 adet salon, 1 adet mutfak, 2 adet banyo, kat bahçesi ve teras bulunurken, brüt oturma alanı 210,82 M2’dir.

4+1 Dubleks seçeneğinde, üst katta 1 adet banyo, 1 adet ebeveyn banyosu, 1 adet ebeveyn yatak odası, hol, 2 adet yatak odası bulunurken; alt katta ise mutfak, salon, giriş holü, yatak odası, banyo, depo, merdiven, kat bahçesi ve teras bulunmaktadır. Üst kat ve alt katın toplam oturma alanı 342,16 M2’dir. Bahçe ve teras, oturma alanına dahildir.

My Towerland Ataşehir Kat Planları

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.