Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ncadde Ateş Corner

a


Özyurtlar, tamamen gençler için düşünülmüş bir yaşam platformu NCadde Ateş Corner ile fark yaratan konsept oluşturuyor. Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmasıyla beraber sahip olduğu farkı bir kez daha hayata geçirdiği projelerde ortaya koyan NCadde Ateş Corner, üniversiteli gençler için benzeri olmayan yaşam alanı konsepti sayesinde benzersiz bir alan yaratıyor.

Ncadde Ateş Corner Proje Görselleri

Üniversiteli öğrencilere özel olarak geliştirilen projede, tamamen öğrenci odaklı olarak düşünülerek konseptin oluşturulması büyük bir önem taşıyor. Kaliteli olduğu kadar güvenli bir yaşam ihtiyacına cevap veren özellikleri sayesinde NCadde Ateş Corner benzersiz özelliklerin bir araya getirilmesiyle oluşturuluyor. Artan öğrenci sayısının farkında olarak geliştirilen projede Özyurtlar Holding’in sahip olduğu yenilikçi anlayış her açıdan görülebiliyor.

Gençlerin Tamamına Yönelik Ortak Buluşma Noktası

Öğrenciler başta olmak üzere, genç profesyoneller ve genç akademik çevrede bulunanlar için destekleyici konsepte sahip olan Ncadde Ateş Corner, tam anlamıyla bir bütün halinde yaşam olanaklarını sunuyor. Yüksek konforun, eğitim ve öğretimin desteklendiği noktaların aynı zamanda hobi odasının yer aldığı Ncadde Ateş Corner’de gençlerin aradığı her ihtiyaç düşünülerek tasarlanmış detaylar mevcut. Genç nüfus için merkezi noktada hayat sürdürmenin öneminin büyük olduğu göz önünde bulundurularak tasarlanan konsept sayesinde Ncadde Ateş Corner, prestijin odak noktası oluyor. Genç yaşam alanı olarak da tanımlanabilecek yaşam projesi olmasıyla birlikte, Esenyurt’un en önemli noktasında yer alıyor. Üniversitelere olduğu gibi iş merkezlerine de kolay ulaşım sunuyorum. İstanbul TEM Bağlantı Yolu ve E5 Karayoluyla kesişim noktasında olan Ncadde Ateş Corner İstanbul’daki zor ulaşım problemini aşmayı beraberinde getiriyor. Tek blok konseptiyle oluşturulan 3 katlı yaşam alanında; 300 öğrenci eviyle birlikte 18 ticari alan yer alıyor.

Öğrencilerin Günlük İhtiyaçlarını Karşılayabilmeye Dair Her Detay Ncadde Ateş Corner’da!

İstanbul’un en stratejik konumlarının başında görülen Esneyurt’un sahip olduğu merkezi konum sayesinde Ncadde Ateş Corner, öğrenciler için düşünülen her detayı sunduğu gibi daha fazlasını da sunuyor. Ncadde Ateş Corner’ın sahip olduğu özelliklerin tamamında genç bireyler için düşünülen her detay sayesinde hayatı daha iyi ve kaliteli bir şekilde yaşayabilmek mümkün hale geliyor.

Öğrencilerin Bütçesine Uygun Seçenekler

NCadde Ateş Corner ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarının bir arada karşılanabilmesine olanak sağlayacak şekilde geliştirilen proje tasarımında, öğrencilerin bütçesine uygun şekilde fiyatlandırma yapılacağının da işaretçisi haline geliyor. Sadece öğrenci odaklı olarak düşünülen proje haline gelen Ncadde Ateş Corner konsepti, öğrencilerin ders saatleri dâhilinde ve ders saatleri dışında desteklemeyi hedef alıyor. Sosyalleşmenin ön planda tutularak tasarlandığı bir yaşam projesi olması sebebiyle benzeri olmayan detaylarla bezenmiş olması büyük bir fark yaratıyor. Özgürlüğün, güvenliğin ve aynı zamanda konforun bir arada sunulması sayesinde aileler de akıllarında hiçbir soru kalmıyor.  Hem öğrencilerin ihtiyaçları hem de ebeveynlerin beklentileri düşünülerek tasarlanmış olan projenin hayata geçirilmesiyle beraber öğrenciler için yeni bir dönem başlamış olacak.

Ncadde Ateş Corner Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1wov2WodQOA” width=”900″ height=”900″]

NCadde Ateş Corner Her Şey Dâhil Yaşam Merkezi

Ncadde Ateş Corner projesi, hayata geçirilme aşamasında beklenen her özelliği karşılayacak şekilde tasarlanıyor olması sayesinde içerisinde pek çok farklı noktayı barındırıyor. Ncadde Ateş Corner projesi içinde; Ortak Sosyalleşme Alanları, Spor Salonu, Otopark, Kafe, Çamaşırhane ve Güvenlik bulunuyor.

Projenin her yaşam odasında ise; dolap, banyo, tuvalet, koltuk, öğrenci dolabı, çalışma masası, yatak ve özel eşya kasaları yer alıyor. Her detayın özel olarak düşünülerek tasarımın geliştirildiği projede hayata dair her şey dâhil yaşam merkezinin en güzel örneği sunuluyor. Projenin fiziksel olarak satışa açılacağı tarih ise 2018 sonları olacak.

Ncadde Ateş Corner Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
Stüdyo Daireler 184.000 ₺
1+1 350.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.