Anadolu Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ncadde Hayat Residence

ncadde hayat a


Özyurtlar tarafından hayata geçirilen Ncadde Hayat, şehir hayatını tam anlamıyla yaşayabilmek isteyenler için yükseliyor. Ncadde Hayat Residence, yeni bir yaşam olanağını İstanbul’un en özel noktasında sunuyor. Merkezi yapısıyla beraber konum açısından sahip olduğu önemle ulaşım açısından pek çok kolaylığı beraberinde getiriyor. Cadde manzarasıyla birlikte, AVM’lere ve şehrin daha farklı noktalarına ulaşabilmede yarattığı farkı hissettiriyor. Ncadde Hayat projesi, Esenyurt – Bahçeşehir yolu üzerinde konumlandırılıyor.

Doğan Araslı Bulvarı’nda bulunan proje, Esenyurt’un en önemli noktasında bulunuyor olmasıyla işlek cadde özelliklerini görebilmeyi mümkün kılıyor. Farklı lokasyonlara merkezi noktadan ulaşım olanaklarını getiren proje aynı zamanda; TEM otoyolu bağlantısı güzergâhında yer alıyor. Türap Fuar Merkezi’nden 10 dakikalık, Atatürk Havaalanı’ndan ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Belediye, hastane ve okul gibi hayatın akışına dâhil olan noktaların hemen yanı başında bulunuyor. Ncadde Hayat projesi başlı başına bir merkez olduğundan dolayı alışveriş merkezlerine uzak olması da düşünülemezdi. Projenin hemen karşısında yer alan alışveriş merkezleri sayesinde hayatın içerisinde yer alabilmek mümkün kılınıyor.

Ncadde Hayat Residence Galeri

Ncadde Hayat’ta 204 Konut Bulunuyor

Ncadde Hayat projesinde toplamda 204 konut yer alıyor. 1+1 ve 2+1 olacak şekilde tasarımı gerçekleştirilmiş olan dairelerin yer aldığı konutlar, tamamen kullanılabilirlik detayları düşünülerek tasarlanmış durumda. Ailelerin çok daha konforlu bir yaşama kavuşabilmeleri için benzersiz detaylarla bezeniyor. Hem kalite hem de rahatlığın ortak adresi olması itibariyle Ncadde Hayat projesinde estetik açıdan da özel konseptin belirlenmiş durumda. Özel bir yapıya sahip olmasıyla birlikte 28.000 m2’lik alana sahip olarak oluşturulan projede dairelerin metrekare aralığı 60 ve 265 arasında değişkenlik gösterecek şekilde tasarlanmış durumda. Şehir manzarasına sahip olan teraslar, salonu, sauna, hamam ve kapalı otopark özelliklerinin yer aldığı yaşam projesi olarak oluşturulmuş Ncadde Hayat projesi şehrin tam ortasında kusursuz bir hayata sahip olabilmeyi beraberinde getiriyor.

Ncadde Hayat Residence Kat Planları

Ncadde Hayat Şehrin Kalbinde Spor Alanlarını Sunuyor

Ncadde Hayat projesi, şehrin kalbinde konumlanıyor olmasıyla beraber sağlıklı bir hayat için alıcılara özel olarak oluşturulmuş spor alanlarını da beraberinde getiriyor. Yürüyüş Parkuru, Fitness Salonu, Voleybol Sahası ve Tenis Kortu ile birlikte spor yapabilmeye olanak sunan alanlar içerisinde yer alıyor olması fiziksel aktivite açısından geniş olanakları da sunuyor. Hafta sonları veya belirli günlerde spor yapabilmeye olanak sağlayan alanlar sayesinde aynı zamanda şehir hayatının içerisindeyken sosyalleşebilme olanakları da beraberinde sunuluyor. Sağlıklı bir yaşam için elzem olan aktiviteleri şehir hayatının akışı içerisinde kaybolmadan yapabilmeye olanak sunan Ncadde Hayat benzersiz yapıya sahip olduğunu kanıtlar niteliğe sahip oluyor.

Ncadde Hayat Residence Tanıtım Video

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=tEmnexpFwHI” width=”900″ height=”900″]

Ncadde Hayat Çocuklar için Eğlence Alanlarına Sahip

Bireysel olarak hayatı yaşamaya uygun olarak oluşturulan daireler olduğu gibi, aile hayatını destekleyen daireler de Ncadde Hayat projesinde mevcut. Çocuklu aileler için özellikle tasarlanmış olan oyun parkı sayesinde keyifli vakit geçirebilmede beklentileri karşılayabilmeyi başarıyor. Ncadde Hayat 7/24 güvenliğe sahip olduğundan dolayı, İstanbul’un merkez noktasında hayatı yaşarken aynı zamanda güvende hissedebilmeyi de sağlıyor. Geliştirilmiş güvenlik özellikleri projenin tüm noktalarına entegre edilmiş şekilde düzenlendiğinden dolayı, nezih bir yaşam fırsatını da beraberinde getiriyor.

Ncadde Hayat Residence Nerede

Ncadde Hayat’ta Özel Yaşam

Sahip olduğu konum başta olmak üzere, içerisinde yer alan tüm detaylarıyla özel bir yaşama açılan kapı haline gelen Ncadde Hayat projesinde, her detayın insan odaklı olarak planlanmasının farkı yaşanıyor. İstenilen noktalara erişim sağlayabilmeye olanak sağlayan özel yapısı sayesinde İstanbul’un kendine özgün şehir yapısı hiçbir zaman vakit kaybı olmadan hissedilebiliyor. Özyurtlar İnşaat güvencesiyle Ncadde Hayat projesinde isteğe özel daireler satışa sunuluyor.

Ncadde Hayat Residence Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
1+1 179.000 ₺
2+1 264.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.