Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Ncadde Ottoman

ncadde ottoman


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Ncadde Ottoman yaşam projesi, residence ve ticaret temalarını bütünleştiren yapısıyla fark yaratıyor. İstanbul’un en popüler konutlarının yer aldığı bölge olan Esenyurt’ta hayata geçirilen Ncadde Ottoman, Özyurtlar İnşaat’ın sunduğu tüm ayrıcalıklarla birlikte alıcıları karşılıyor. Tasarımı özel olarak gerçekleştirildiğinden dolayı hem yaşam alanı ihtiyaçlarına hem de işyeri ihtiyaçlarına yönelik olarak yapılacak tercihleri karşılıyor.

Ncadde Ottoman Proje Görselleri

Esenyurt’ta mevcut olan yaşam projelerinden ayrılan yapıya sahip olması sayesinde farklı bir konsepti tek çatı altında toplamayı başaran Ncadde Ottoman projesi, nitelikli yaşamın merkezi haline geliyor. Beklentileri karşılar düzeyde olan yapısı sayesinde oldukça önemli ve benzersiz proje olarak değerlendiriliyor olması sayesinde alıcıların her ihtiyacına yönelik olarak kusursuz bir çözüm sağlanıyor.

Ncadde Ottoman Kat Planları

Yeni Bir Ticaret Merkez

Sahip olduğu mimarisiyle beraber yaratıcı ve bir o kadar da kaliteyi hissedebilmeyi sağlayan yapısıyla Ncadde Ottoman, yeni bir ticaret merkezi haline gelecek lokasyona sahip. Güçlü bir noktada konumlanmış olmasıyla beraber sahip olduğu konseptle birlikte Ncadde Ottoman projesi, 68.940,00 metrekarelik alana yayılıyor. A blok ve B blok olarak iki farklı seçenekle tasarlanmış olan özgün yapısı sayesinde hem yaşam alanı hem de iş merkezi olmak için uygun konsepte sahip olarak oluşturulmuş alanlarda hayatı en üst düzeyde yaşayabilmenin kapıları açılıyor. A bloğunda; 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler bulunduğu gibi B bloğunda; 1+0 mobilyalı suit residencelar büyülük açısından farklı seçeneklerle beraber alıcılara sunuluyor.

Ncadde Ottoman Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=VTQqltMxrYI” width=”900″ height=”900″]

Ncadde Ottoman Home-Office Konseptine Uygun Tasarımlarıyla Farkını Sergiliyor

Mimarinin modern örneklerinin yansıtılmış olduğu yapılarda aynı zamanda küçük dokunuşlarla geçmişin izlerinin işlendiği de kolaylıkla görülebiliyor. Kullanım rahatlığına yüksek oranda sahip olduğu gibi Ncadde Ottoman aynı zamanda modernliğin en ince ayrıntılarını da yansıtıyor. Ofis olarak kullanılabilecek alanların ayrıcalıklı yapıya sahip olması kadar aynı zamanda home-office olarak oluşturulan alanlara da rastlayabilmek mümkün. Ncadde Ottoman, rahat bir yaşam alanı sunarak sadece işe odaklanabilmeyi mümkün kılıyor. İstanbul’un karmaşıklığından uzak yapısıyla birlikte, metropol şehirde rahatlıkla çalışabilmenin üstün avantajlarını elde edebilmenin farkını yaşatıyor. Güvenlik problemi bu sayede ortadan kaldırıldığı gibi üstün koruma sağlanıyor.

Ncadde Ottoman Nerede

Ncadde Ottoman İstanbul’un Otopark Problemine Çözüm Sunuyor

13 bin metrekare kapalı otoparkın proje içerisine konumlandırılmış olması sayesinde, İstanbul’da yaşanan otopark bulamama gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiliyor. Geniş yapısı sayesinde istenilen rahatlığın elde edilebilmesine olanak sağlayan Ncadde Ottoman projesinde, her detay yaşam odaklı olarak düşünülmüş durumda. Ncadde Ottoman, lokasyon açısından sahip olduğu gücüyle beraber pek çok önemli ulaşım noktasına oldukça yakında bulunuyor. Metrobüse 5 dakikalık mesafede bulunan Ncadde Ottoman projesi, Atatürk Havalimanı’ndan ise 15 dakika kadar uzakta yer alıyor. AVM’lere olan uzaklığı kolay ulaşımı sağlıyor olmasıyla birlikte AVM’lerin kalbinde yer alıyor. Torium AVM, Akbatı AVM, Marmarapark AVM, Koçtaş Yapımarket, Bauhaus ve 5M Migros’a sadece 5 dakikalık uzaklıkta Ncadde Ottoman projesi yükseliyor.

Ncadde Ottoman Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
1+0 269.000 ₺
1+1 340.000 ₺
2+1 425.000 ₺

İş ve Yaşam Merkezi Ncadde Ottoman’ın Belirgin Ayrıcalıkları

Ncadde Ottoman sahip olduğu mimariyle birlikte ayrıcalıklı hizmeti beraberinde getiriyor. Kullanılabilirlik, fonksiyonellik ve diğer bütün ihtiyaçlara cevap veren özelliklere sahip olan Ncadde Ottoman projesi sayesinde özel bir yaşam yükseliyor. Prestije sahip olan ofisler, mağazalar, lezzet adresleri, hipermarket, cafeler ve daha pek çok ayrıcalığın buluşturulduğu ortak bir nokta olması sayesinde Ncadde Ottoman belirgin bir şekilde ayrıcalıklarını ilk andan itibaren hissettirmeyi başarıyor. İstanbul’un iş ve yaşam merkezi konseptine sahip olan en özel projesi olarak ön planda olan Ncadde Ottoman’da her detay değer kazanıyor.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.