Avrupa Yakası Konut Projeleri Bakırköy Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nef Ataköy

Nef Ataköy a


Nef projelerinden biri olan Nef Ataköy, birçok farklı tasarımcının bir arada çalıştığı orijinal tasarım ürünlerindendir. İçinde birçok alternatif özelliğin bulunduğu yapı projesi şimdiye kadar en farklı tasarım fikirlerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Her alanda farklı birçok tasarımcının çalışmasından ileri gelen katlanabilir oda tasarımları ise projenin ekstra avantajları arasındadır. Hem yetişkinlerin hem çocukların birçok eğlenceli aktiviteye katılmasına olanak tanıyan farklı alanlar projede yer almaktadır.

Nef Ataköy Proje Görselleri

Nef Ataköy mimari yapı özellikleri ile de dikkat çeken bir projedir. Dışarıdan bakıldığında cam tasarımı ve parlak silindirik görüntüsü ile görenleri cezp etmektedir. Ayrıca projenin iç mimarisi de oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. 1+1’den 4+1’e kadar farklı genişlikte konut yapısını bir arada bulundurmaktadır. Toplamda yer alan blok sayısı 6’dır. Ayrıca proje içinde konutların yanı sıra ofisler de yer almaktadır. Alışveriş merkezi ile bir arada tasarlanmış olması ise projenin bir diğer artı özeliğidir. Gerektiğinde eklenebilen oda özelliği de sadece Nef Ataköy projesi içinde bulunmaktadır. Yaşanabilecek keyifli mekânların bir arada bulunması arada farklı aktiviteler yapmaya da müsait durumdadır.

Nef Ataköy Kat Planları

Nef Ataköy dış mimari görüntüsüyle olduğu kadar iç tasarımıyla da oldukça dikkat çekicidir. En kullanışlı oda tasarımlarının yanı sıra bina içinde yer alan:  oyun odaları, müzik odası, sinema odası, gösteri ve tiyatro salonu, alışveriş merkezi, spor salonu, yüzme havuzu, fitness, sauna gibi birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır.

Nef Ataköy Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ztej9dm8vLg” width=”1600″ height=”1600″]

Sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmek için herkesin ihtiyaç duyduğu farklı hobilerle ilgilenebilecekleri ortamlar projenin birer parçasıdır. Yaşamın daha konforlu ve kaliteli hale gelmesi için kişilerin evlerine tıkılıp kalmadan ve uzağa gitmeden kolaylıkla sosyalleşebilme avantajı vardır. Hem kültürel etkinliklerle uğraşabilme hem de kişisel hobiler için zaman ayırabilme avantajı ile Nef Ataköy, hayatın tadını çıkarma fırsatı sunmaktadır. Aslında bu proje,  konut projesi olmanın yanı sıra bir hayat tasarım projesi olarak dikkat çekmektedir. Ev almanın geleceğe yatırım olarak düşünüldüğü günümüzde insanlar bu projeden ev alarak mutluluklarına yatırım yapmaktadır.

Nef Ataköy Nerede

Nef Ataköy içinde yer alan özellikler sayesinde sadece bir ev almaktan öte kişiler için birçok kolaylık barındırmaktadır. Eve en yakın hastaneler, çocuklar için güvenilir oyun alanları, aracı olanlar için özel park alanları gibi birçok özellik projede bulunmaktadır. Güvenlik sistemiyle her an korunan yapısı, içinde yaşayanlara güvenilirlik ve huzur sağlamaktadır. Daha sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmaz olan spor aktiviteleri da site sakinlerinin spor için yer arama derdine son vermektedir.

Geniş aileler ve çekirdek aileler için uygun tipte ve farklı oda sayılarında birçok ev proje içinde yer bulmaktadır. Projeyi yatırım amaçlı alanlar da kira geliri açısından avantajlı bir konumdadır. Lokasyon olarak şanslı bir yerde inşa edilen proje kira gelirlerinin yükselmesinde önemli bir faktördür.

Nef Ataköy Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 45 m²  – 82 m² 170.000 $
2+1 117m²  – 179 m² 319.000 $
3+1 122 m²  – 220 m² 387.000 $
4+1 219m² – 234 m² 709.000 $

Nef Ataköy Lokasyon olarak şanslı bir konumda bulunmaktadır. Proje İstanbul Avrupa yakasında üç ayrı şehir merkezinin kesiştiği noktada yer almaktadır. Bu merkezler, Florya, Yeşilköy, Bakırköy’dür. E – 5 karayolunun hemen kenarında bulunmasının yanında projenin yakın olduğu önemli merkezler de bulunmaktadır. Bunlar: Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi ve Marina, Atatürk Hava Limanı, Ataköy –İkitelli metro durağı olarak ifade edilmektedir. Ayrıca Anadolu yakasından Marmaray ile siteye ulaşım sağlamak mümkündür. Avrupa yakasından siteye ulaşmak isteyenler ise metro ve Metrobüs kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilecektir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.