Avrupa Yakası Konut Projeleri Güngören Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler a


Nef Bahçelievler projesi, İstanbul Bahçelievler’de konumlandırılmıştır. Adeta bir mahalle havasının yaratıldığı projede büyükten küçüğe herkes düşünülmüştür. Projenin bulunduğu noktadan İstanbul’un her noktasına seyahat edebilmek mümkündür. Nef Bahçelievler, yatırım değeri yüksek olan ve her türlü alternatifi bünyesinde barındıran bir projedir.

Nef Bahçelievler Proje Görselleri

Eğitim kurumları, toplu taşıma araçları ve İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığı nedeniyle de büyük ilgi görmektedir. Bölgede daha proje başlamadan satış talepleri başlamış, pek çok kişi yerini ayırtmaya başlamıştır. 24.592 m2’lik alanın tamamı peyzaj için ayrılmışken, 9.242 m2’lik alan yeşillik ve bahçeler için ayrılmış, 5.438 m2’si ise sadece havuzlar için tasarlanmıştır. 1023 konut ve 14 adet ticari ünitenin barındığı projede 1+1’den 4.5+1’e kadar pek çok daire seçeneği de bulunmaktadır.

Nef Bahçelievler Kat Planları

Her yerde olduğu gibi bu projede de ulaşım ön planda tutulmuştur. Sitede oturan kişiler sadece dakikalar içinde istedikleri noktaya ulaşım imkanına sahip olabilmektedir. E5 ve TEM otoyolu, Keresteciler Tramvay Durağı, 15 Temmuz Şehitler Durağı, Atatürk Havalimanı, Haliç Köprüsü ve metrobüs projeye çok yakın konumda yer almaktadır. Kültür Üniversitesi, Yeni Yüz Yıl Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi de bölgeye çok yakın konumda bulunmaktadır.Bu sayede de özellikle üniversite tercihini bu okullardan yana yapan öğrenciler de ulaşım güçlüğü çekmemektedir. Üniversitelere yakınlığı nedeniyle de proje çok tercih edilmektedir.

Konutlara ait metrekare alanları 61 ile 270 arasında değişiklik göstermektedir. Projede 120 adet 1+1, 114 adet 1.5+1, 463 adet 2+1, 15 adet 2.5+1, 124 adet 3+1, 111 adet 3.5+1 ve 76 adet 4.5+1 daire bulunmaktadır. 10 adet bloktan oluşan projede her blok farklı manzara ile birleşmektedir. Dairelerin metrekareleri ve mimari özellikleri oda sayılarına göre de farklılık göstermektedir. Proje kapsamında her bütçeye uygun daireler bulunmaktadır. Bu durum da projenin daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. En önemli özellik ise dairelerin akıllı ev teknolojisine göre tasarlanmış olması ve son deprem yönetmeliğinin esas alınarak inşa edilmesidir. Bu sayede site sakinleri güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmektedir.

Nef Bahçelievler Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=tUoOPa_fuRU” width=”1540″ height=”1600″]

Sosyal yaşantısını biraz daha canlı hale getirmek isteyenler için oldukça uygun olan bu proje ile çok fazla aktivite alanı da bulunmaktadır. Bu aktivite alanları gençten çocuğa, çocuktan yaşlıya herkes için özellikle düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Engelli asansörleri, park ve bahçeler, dinlenme alanları, çocuk parkları, yürüyüş parkurları, spor tesisleri gibi pek çok etkinlik merkezi yaşamı daha da canlandırmaktadır. Bu sayede de site sakinleri yozlaşmış olan İstanbul’dan biraz daha uzaklaşmakta ve daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmektedir. Özellikle sokakta oynayamayan çocuklar proje kapsamında yer alan çocuk parkları sayesinde diledikleri kadar oksijen alabilmekte ve güvenlik sistemi sayesinde güvenli bir şekilde aktivitelerini gerçekleştirebilmektedir.

Nef Bahçelievler Nerede

Proje kapsamında evler akıllı ev teknolojisi sistemi ile dizayn edilmiştir. Kullanıcılar uzaktan kumanda sistemi ile evlerini takip altında tutabilmektedir. Yangın alarm sistemi, yangın merdiveni, ankastre set, diyafon, asansör, engelli asansörü, güvenlik görevlileri, klima gibi pek çok ayrıcalık da anahtar teslimi ile birlikte sunulmaktadır. Halen satışı devam eden daireler için müşteriler satış ofisleri ile irtibata geçebilmektedir. Bu sayede de huzurlu bir yaşam isteyenler Nef Bahçelievler sayesinde hayallerinin kapısını açabilmektedir. Bir diğer faktör ise ulaşım sorununun önüne geçilebilmesidir. Pek çok önemli noktaya yakın olarak konumlandırılmış olan Nef Bahçelievler ile site sakinleri diledikleri an diledikleri yere seyahat edebilme ayrıcalığına ve lüksüne de sahiptir.

Nef Bahçelievler Fiyat Listesi

Daire Tipi

Fiyat

1+1 550.000 ₺
2+1 849.000 ₺
3+1 1.183.000 ₺
4+1 1.660.000 ₺

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.