Anadolu Yakası Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri Sancaktepe Konut Projeleri

Nef Sancaktepe

Nef Sancaktepe a


Tasarım ve inovasyon markası Nef kendi alanında Türkiye lideridir. Her zaman önceliği kullanıcı rahatlığı ile tasarımı birleştirmek olan Nef firması, Dünya Pazarı’nda da oldukça etkili bir firmadır. Bu yönden bakıldığında ne kadar güvenilir ve kurumsal bir firma olduğu anlaşılıyor. Bu sebeptendir ki Nef size müthiş konfor imkanını uygun fiyatlarda sunuyor.

Nef Sancaktepe Proje Görselleri

Nef Dünya’daki en büyük 5 firmanın 4’üyle birden ayni anda çalışmaktadır. Bu yönüyle Dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu şekilde çalışan sayılı firma vardır. Nef müşterilerini nasıl memnun edeceğini çok iyi biliyor. Son derece lüks imkanları ve uygun fiyatları ile gerçekten müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Şu ana kadar teslim edilen tüm projelerde %95 lik bir müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Nef başarısını son 2 yılda tam 38 ödül ile taçlandırmıştır. Bu sebeplerden dolayı Nef tercih edildiğinde asla pişman olmayacağınız bir firmadır.

Nef Sancaktepe Kat Planı

Güncellenecektir.

Müthiş bir üretkenlik ve profesyonellik ile çalışan Nef, son 5 yılda toplam 24 adet proje üretti. Fakat Nef Sancaktepe 19 Projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda ilk Nef projesi olacak. Anadolu yakası sakinlerinin merakla beklediği proje, yatırımcılar için büyük bir fırsat. Bundan önceki tüm projelerde yatırımcıların prim oranı en az %42 olarak görüldü. Rakamlar da gösteriyor ki Nef Sancaktepe 19 Projesi Anadolu Yakası yatırımcıları için kaçırılmayacak bir fırsat.

Nef Sancaktepe Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=trY49-Hsgnc” width=”900″ height=”900″]

Nef Sancaktepe 19 Projesi konuşlandığı lokasyon itibari ile de çok önemlidir. Bir yaşam alanının en önemli vasıflarından birisi gerçekten nasıl bir konumda bulunduğu ile ilgilidir. Nef Sancaktepe 19 Projesi de hemen bitişiğinde açılacak olan metro durağı ile her zaman şehir ile iç içe durumda. Aynı zamanda bir yaşam alanı iş merkezlerine de yakın olmalıdır, bu konuda da tedirgin olmanıza hiç gerek yok. Çünkü Nef Sancaktepe 19 Projesi, bünyesinde tam 50 bin beyaz yakalı barındıran ve bu konuda İstanbul’un en büyük merkezlerinden olan İstanbul Finans Merkezi’ne yeni açılacak metro ile sadece 4 durak uzaklıkta konuşlanmıştır. Henüz yapımı devam eden ve bünyesinde yaklaşık olarak 15 bin çalışanın yanı sıra 4.100 yataklık hasta kapasitesi ile çok büyük bir şehir hastanesi olacak olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne ise sadece 2.4 km uzaklıktadır. Aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı’na bağlantı yolu ve E5 gibi şehrin bağlantı yollarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Maltepe Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Gedik Üniversitesi’ne oldukça yakın bir konumdadır.

Nef Sancaktepe Nerede

Nef Sancaktepe 19’da sanki her gün tatildeymiş gibi yaşayın. İstanbul gibi büyük ve oldukça stresli bir şehirde, İstanbul’un 4 büyük akciğerinin ortasında nefes alma fırsatı bulun. Sosyal imkanlarının fazlalığı ve muhteşemliğinin yeşil alanlarla buluştuğu bir yerde yaşamak herkes için ayrıcalıktır. Öğrenciler için de çok uygun konumda. Çevresinde tam 3 üniversite bulunuyor. Daha küçük yaştaki çocuklarının için tasarlanmış  bir çocuk dünyası da Nef Sancaktepe 19 Projesi içerisinde bulunuyor. Şehrin karmaşası ve dağınıklığından uzak, doğayla baş başa huzurlu bir yaşam sürerken şehirden uzak kalmamak herkesin hayalidir. Muhteşem mimari ve doğayı birleştiren Nef Sancaktepe 19 Projesi bu hayalinizi gerçekleştirmek, rüyalarını gerçeğe dönüştürmek için var. Proje içerisindeki muhteşem detaylardan biride isteğiniz halinde evinize eklenecek olan fakat kullanmadığınızda hiçbir şekilde ek ücret ödemeyeceğiniz Foldhome imkanlarıdır. Bu sayede evinizde her aktiviteniz için ayrı bir özel odanız olabilecek.

Nef Sancaktepe Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 60 m² 300.000 ₺
2+1 96 m² 628.000 ₺
3+1 160 m² 874.000 ₺

 

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.