Bodrum Konut Projeleri Muğla Konut Projeleri

Nef Yalıkavak

Nef Yalıkavak


Nef tarafından yapılmış olan ve kullanış açısından oldukça pratik projelerden biri Nef Yalıkavak olarak bilinmektedir. Birçok tasarımcının ortak ürünü olan aynı zamanda birçok mimar ve mühendisin projede çalışarak şekillendirdiği yapı projesi, kullanışlı odalar ve yaşam alanları sunmaktadır. Her türlü etkinlik için kolaylıkla alan bulunabilen Nef Yalıkavak projesi, herkes için en kaliteli yaşam standartlarını oluşturmuştur. Şehir bunaltısından uzaklaşmak ve mümkün olduğu kadar kalabalıklara karışmamak için ihtiyaç duyduğunuz her şey, Nef Yalıkavak tesis yapısı içinde mevcuttur.

Nef Yalıkavak Proje Görselleri

Nef Yalıkavak kullanışlı odalar tasarlayarak ev içinde ihtiyacınız olduğunda ortaya çıkan ve ihtiyaç duymadığınızda ortadan kaybolan odalar tasarlamıştır. Özellikle de misafir odaları bu alanda çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Nef Yalıkavak proje kapsamında tasarlanan birçok oda yapısı bulunması her aktivite için kolaylıkla alan bulunmasını sağlamaktadır. İstenilen, hoşlanılan ve ihtiyaç duyulan bütün aktiviteler için tasarlanmış özel odalarda hobilerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Özel müzik odasında istediğiniz müzik aletini arkadaşlarınızla çalarak güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

Nef Yalıkavak toplantı odası freelance iş toplantıları ya da çeşitli konularda fikir alışverişleri için bulunmaz nimettir. Birçok taş yığını bina ihtiyaçlara karşı oldukça kayıtsız bir şekilde üretilmiştir.  Ancak apartman içinde önemli bir konu ile ilgili toplantı yapmak gerektiğinde yer bulmak sıkıntı oluşturmaktadır. Kimin evinde toplanılacağı bile zaman zaman sorun teşkil etmektedir. Oysa sağlıklı bir toplantı yapılmasına olanak tanıyan Nef Yalıkavak toplantı odası sayesinde birçok amaçla toplantı yapılabilmektedir.

Nef Yalıkavak oyun odası, ister büyüklere için ister çocuklar için bulunmaktadır. Yetişkinler için bilgisayar oyunlarının bulunduğu özel yalıtımlı bir odada çevredeki gürültülerden izole bir şekilde keyifle oyun oynamak mümkün olmaktadır. Çocuklar için de en güvenilir oyun alanları ve bahçeler bulunması Nef Yalıkavak projesi kapsamında ev sahibi olmayı gayet makul bir hale getirmektedir. Keyifli zamanlar geçirmek için her türlü oda, salon ve merkezin yer aldığı lüks ve kaliteli yaşam alanı bütün ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz yapıdadır.  Oyun odaları özellikle çocukların iyi vakit geçirmesi ve evde hapis hayatı yaşamaması için önemli bir alandır.

Nef Yalıkavak Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=0p15K73i_8I” width=”1600″ height=”1600″]

Nef Yalıkavak Fitness Salonu sayesinde hep isteyip de hiç yazılamadığınız spor salonunda iyi bir spor programı oluşturabilirsiniz. Vermek istediğiniz kiloları kısa sürede vermenizi sağlayacak fitness çalışmaları sayesinde Nef Yalıkavak Fitness Salonu özellikle bir türlü spora vakit bulamayan kişilerin bahanelerinden arınıp güzel bir spor aktivitesinde bulunmalarını sağlamaktadır. İstediğiniz ve normalde ulaşma olanağınız bulunmayan her şey bu projede bulunmaktadır. Fitness dışında açık ve kapalı sahalarda oynanabilen çeşitli spor aktiviteleri bulunmaktadır. Hem çocuklarınızı teşvik ederek onların sağlıklı bir vücut yapısına kavuşmasını ve mutlu bir hayat sürdürmelerini sağlayabilirsiniz hem de kendiniz için sağlıklı bir yaşam programı oluşturabilirsiniz.

Nef Yalıkavak Nerede

Nef Yalıkavak Lokasyon olarak şehrin merkezinde ve her yere kolaylıkla toplu taşıma bulunan bir alandadır. Levent Metro İstasyonuna yakın olması dikkat çeken bir özelliktir. Ayrıca etrafında bankalar, kültür merkezleri yer alması da birçok kişi için bulunmaz nimet olarak nitelendirilmektedir. Herkesin bir ev merkezinden beklediği şey farklı olsa da genel olarak çevresinde en azından bir toplu taşıma durağı bulunmasıdır. Bu özelliği ve işlek bir yerde bulunması sebebiyle birçok aile için ilk tercih sebebidir. Nef Yalıkavak en güzel rüyanızı gerçekleştiren ve ihtiyaçlarınızı sizin aklınıza gelmeden bilen tasarımları ile sizi beklemektedir.

Nef Yalıkavak Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 103 m² €300.000
3+1 143 m² €750.000
4+1 202 m² €1.200.000
5+1 395 m² €1.450.000

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.