Ankara Konut Projeleri Çankaya Konut Projeleri

Next Level Çayyolu

Next Level Çayyolu a


Next Level Çay Yolu projesi ile görüp görebileceğiniz en yaratıcı ve alışılmadık tasarımları görebilirsiniz. Bir insanın ihtiyaç duyabileceği ve konforunu aradığı her türlü yaratıcı yapı Next Level Çay Yolu içinde yer almaktadır. Pencerelerin yönü ışığın en doğru geldiği yönde prizler ise en çok ihtiyaç duyulacak alanlarda bulunmaktadır.

Next Level Çayyolu Proje Görselleri

Next Level Çay Yolu Sıradışı tasarım yapısı ile alışıldık taş yığın apartman bloklarından farklı bir havaya sahiptir. Bu nedenle çarpık pencere tasarımları ile dikkat çekmektedir. Pencereler doğrusallığa kafa tutmanın yanı sıra en iyi ışı alan tarafta ve yönde yapılmıştır. Böylece sağlıklı ve güneşli günleri en ferah ortamlarda yaşamanız Next Level Çay Yolu ile mümkün olmaktadır.

Next Level Çayyolu Kat Planı

Tasarım şekilleri ev içinde farklı şekillerde ve stillerde görülmektedir. Ancak bütün stiller gayet ferah bir yapıda tasarlanmıştır. Tasarım şekilleri ile dikkat çektiği kadar kaliteye ve konfora da önem veren ev içi tasarım modelleri şunlardır: Viyana, Milano, Chicago. Bu yapıların hepsi kendine özgü bir yaratıcı stil elinden çıkmış ve günlük yaşama ferah dokunuşlar olarak görülmektedir. Özellikle de park ve bahçe tasarımları ile açık havada güzel vakit geçirmenize olanak tanıyan yapı, çocuklarınız için de eğlenceli oyun alanları bulundurmaktadır.

Next Level Çayyolu Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=OjQ2lW5X5TA” width=”1600″ height=”1600″]

Next Level Çay Yolu yemek okulu sayesinde farklı lezzetleri usta bir şeften öğrenebilir ve stres atabilirsiniz. Üstelik çoklu tesis yapısında olan Next Level Çay Yolu sayesinde alışveriş merkezi, spa, fitness, yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzları gibi faydalanılabilecek birçok tesis bir arada bulunmaktadır. Bu tesisler içinde ayrıca yer alanlar şunlardır:

  • Batı Ada Sosyal Bloğunda kapalı havuz, çocuk havuzu, sauna / buhar odası, çocuk oyun odası, stüdyo, teras bahçe, sosyal aktivite alanı gibi yapılar bulunmaktadır.
  • Doğu Ada Sosyal Bloğunda yemek okulu, TV / oyun odası, açık havuz, çocuk havuzu, havuz başı kafe ve loca, Güneşlenebileceğiniz ferah teraslar, çocuk oyun alanı ve bahçesi bulunmaktadır.
  • Güney Ada Sosyal Bloğunda Kapalı basketbol sahası, Squash, Kapalı Havuz, GYM / Stüdyo, sauna / buhar odası, çocuk bakım odası, kafe, TV ve oyun odası, teras ve güneşlenme alanları, çocuklar için oyun alanları, büyükler için bilgisayar destekli oyun odaları bulunmaktadır.

Next Level Çayyolu Nerede

Next Level Kapalı Otopark içinde her site sakini için ayrılmış olan bir park yeri bulunmaktadır. Hatta bazı otopark alanlarından evlere direkt geçiş sağlayan bölmeler bulunması, kısa sürede eve girmeyi sağlamaktadır. Ayrıca site sakinleri için otopark içinde ayrılmış depo alanları da özel olarak saklamak istedikleri eşyalar için avantajlı bir olanaktır. Şehirde yaşanan park sıkıntısını tamamen ortadan kaldırması bakımından Next Level Çayyolu kapalı otopark site sakinleri için bir velinimet konumundadır.

Next Level Çayyolu Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 134 m² 603.000 ₺
2+1 147 m² 661.500 ₺
3+1 203 m² 913.500 ₺
5+1 246 m² 1.107.000 ₺
5,5 + 1 238 m² 1.071.000 ₺

Next Level Çayyolu Lokasyon olarak da önemli bir noktada bulunmaktadır. Birçok ev sahibi için iş ve ev arası mesafe önem taşımaktadır. Ancak bundan daha önemli olan bir diğer şey de kolay ulaşım sağlanan bir evde oturmaktadır. Ankara’da merkezi konuma sahip olan Next Level Çayyolu projesi sakinleri için alışveriş merkezlerinin yakınlığı birinci sırada sayılan avantajdır. Bunun dışında yakın şehirlere gitmek için kullanılacak olan güzergâh üzerinde yer alması Next Level Çayyolu projesinin diğer bir avantajıdır. Havalimanına yakınlığı, etrafındaki hastanelere yakınlığı da Lokasyon konusunda akıllardaki soruları gidermek için yeterli olmaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.