Avrupa Yakası Konut Projeleri Esenyurt Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nida Life

a


Nida Life, İstanbul’un gelecekteki merkezlerinden biri olmaya aday Beylikdüzü-Esenler bölgesinde kurularak bittiğinde 16 katlı geniş ve ferah binalarla tam 10 blok olarak planlandı. Bu muhteşem proje bittiğinde yaklaşık olarak 2 bin aileye yaşam alanı olması hedefleniyor.Tabii ki her aileye ve her bütçeye uygun daireler Nida Life projesiyle mümkün.Nida Life’ta 87 metrekare ila 148 metre kare arasında değişen çeşitli 777 adet daire bulunuyor. Üstelik daireler ister 1+1 tercihe göre 2+1 de olabiliyor.

Nida Life Proje Görselleri

Yüzde 75 i gerek yerli, gerek yabancı yatırımcılara satılmakla birlikte geri kalan 220 daire ise özel fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Kendi içerisinde adeta bir şehir olmuş Nida Life; içerisinde sizler için çeşitli sosyal donatılar,sağlıklı yaşam merkezleri,çocuk oyun alanları ve dinlenmenize fırsat sağlayacak sauna ve güneşlenme terasları ile sizlere çok güzel imkanlar sağlıyor.

Nida Life Kat Planları

Nida Life’ta 1+1 dairelerin fiyatı 226 bin lira ile 273 bin lira arasında değişiyor. 2+1 daire fiyatları da 226 bin lira ile 385 bin lira arasında değişkenlik gösteriyor. Ekonomik fiyatlarıyla cebinizin ve ailenizin dostu olan bu proje, sizlere çeşitli ödeme kolaylıkları da sunuyor. Nida life ödeme planı ve seçenekleri arasında tamamını peşin ödeyebileceğiniz gibi yüzde 50 peşin yüzde 50 12 ay vadeli seçeneği de bulunuyor.Bu ödeme kolaylılarıyla rahatlıkla sizler de Nida Life kalitesinde bir yaşam sürebilirsiniz.

Nida Life Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=wyMHinR0IGE” width=”1600″ height=”1600″]

Nida Life Projesi’nden daire alanların hiçbir tedirginlik yaşamasına gerek yok.Daire alanların tapu teslimi hemen yapılıyor.

Nida Life’ın projesinde sizleri ve ailenizi sosyalliğe teşvik edecek planlar bulunmakta. Açık ve kapalı havuz imkanı bunlardan yalnızca bir tanesi.Aynı zamanda çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzu da  bulunmakta. Sağlıklı yaşamınıza katlıda bulunacak fitness merkezleri güneşlenme terasları da bu sosyal donatılar arasında. İş yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir sauna merkezi de proje de mevcut.

Nida Life Nerede

Çocuklarınıza oyun alanı olabilecek yeşil alanlar da projemizde yeterince mevcut.Çağımızda çocuklarımızın yeşil alanlara ve oyun parklarına oldukça ihtiyacı var. Özmilenyum İnşaat  bunu da göz önünde bulundurarak Nida Life projesini şekillendiriyor.

26,786 km2 alanda konuşlanmış inşaat alanı ve 15,595 km2 proje alanına sahip Nida Life projesi ;Esenyurt’ta İstanbul’un merkezlerine uzanan D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği lokasyonda, Havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın konumda bulunuyor.

Nida Life Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

1+1 87  m²- 102 m² 300.000 ₺
2+1  148 m² 400.000 ₺

Nida Life, Özmilenyum İnşaat standartları ve kalitesi doğrultusunda İstanbul’un gelecekteki merkezlerinden birinde yükseliyor. Özmilenyum İnşaat her projesinde olduğu gibi Nida Life projesinde de sizlere kaliteli yaşam ve üstün güvenlik vaat ediyor. Özmilenyum inşaat; toplumun ve Özmilenyum inşaat müşterilerinin istek,ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek satışta ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunar. Özmilenyum inşaat her daim güven, saygı, şeffaflık, kazan-kazan ilkesi çerçevesinde planlanmış hedeflere ulaşmak için kaliteli,modern ve çağdaş konut projeleri inşa etmektedir.Özmilenyum İnşaat İstanbul’un en seçkin ve gelecek vaat eden bölgelerine yatırım yapmaya özen göstermektedir.İşte Nida Life tam da böyle gelecek vaat eden bölgeye yapılmış bir projedir.Özmilenyum İnşaat,doğal hayatı kucaklayan ve koruyan projeleriyle yeşile zarar vermeden,yeşilden yararlanarak projelerini planlıyor.Günümüz şartlarındaki maksimum yatırım fırsatlarını sunan Özmilenyum inşaat; uzun vadede piyasada bulunmaya devam edecektir.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.