Avrupa Yakası Konut Projeleri Başakşehir Konut Projeleri İstanbul Konut Projeleri

Nidapark Başakşehir

Nidapark Başakşehir


İstanbul’da yer alan çoklu konut projelerinden bir tanesi de Nidapark Kayaşehir… Proje içinde ve çevresinde yer alan yapılar sayesinde sitede yaşayanlar her ihtiyacını kolaylıkla karşılamaktadır. Daha detaylı bilgiler alt başlıklarımızda mevcuttur.

Nidapark Kayaşehir nedir?” soranlar için açıklayalım: İş yeri arayanlar için muhteşem bir ofis ortamı, alışverişte ihtiyaç duyulacak bütün mağazaların birleşim yeri, güzel bir havuz başı ve birçok kritik noktaya en rahat ulaşım noktasıdır.

Nidapark Başakşehir Proje Görselleri

Nidapark Kayaşehir 3 ayrı projesi ile birçok aile ve çalışan için mükemmel yaşam alanları sağlamaktadır. Bu yaşam alanları içinde yani Nidapark Kayaşehir İçinde Bulunan Yapılar şunlardır:

 • Çocuk parkı
 • Spor Salonu
 • Yüzme Havuzu
 • Yürüyüş ve koşu parkuru

Bunların dışında yapının çevresinde kolaylıkla ulaşım sağlanabilen yerler şöyle ifade edilmektedir:

 • Köprü
 • E – 5 Metro İstasyonları
 • Alışveriş Merkezi
 • Eğitim Kurumları
 • Havalimanı
 • İbadet alanları
 • ve 2.köprüler

Nidapark Başakşehir Kat Planları

Nidapark Kayaşehir çocuk oyan alanları sayesinde ailelerin alışveriş, iş, gezi gibi planlarını rahatlıkla yapabilmelerini sağlamaktadır. Site içinde yer alan oyun parkı sayesinde çocuklar dışarıya hasret büyümemekte ve sağlam arkadaşlıklar oluşturabilmektedir.

Nidapark Kayaşehir Spor alanları ile sağlıklı bir yaşam sürmenin hiç de zor olmadığını görürsünüz. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her çeşit fitness aleti bölgesel kilolarınızdan kurtulmada da size son derece yardım etmektedir. Spor alanları dışında yürüyüş ya da koşu parkuru sayesinde kolaylıkla günlük yürüyüş kotanızı doldurabilir ve vücudunuzda biriken fazla yağları yakabilirsiniz.

Nidapark Başakşehir Tanıtım Filmi

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=UFCYVN90Woc” width=”1600″ height=”1600″]

Her nerede olursa olsun şehir içinde yaşayan kişiler, mahalle aralarında araç park yeri bulmakta zorlanmaktadır. Oysa Nidapark Kayaşehir ile araçlar için güvenli park yerleri oluşturulmuştur. Sitede ev ya da ofis sahibi herkesin aracını güvenle bırakabileceği, açık park alanları bulunmaktadır. Güvenlik sistemleri ile korunan site yapısı araçlara dışarıdan zarar gelmesini de engeller niteliktedir.

Sadece site içinde değil, site çevresinde ya da site dışında da keyifli zaman geçirmek isteyenler için Nidapark Kayaşehir etrafında keyifli zaman geçirilecek mekânlar bulunmaktadır. Alışveriş merkezleri, kafeler, sinema, çeşitli etkinliklerin bir arada bulunduğu AVM site sakinlerinin aradığı aktif hayatı ayaklarına getirmektedir. Nidapark Kayaşehir etrafında yer alan metro ve çeşitli ulaşım araçları için duraklar, şehir içinde yer alan diğer alanlara ulaşımı oldukça kolay hale getirmektedir.

Nidapark Başakşehir Nerede

Nidapark Kayaşehir havuz keyfi için site sakinleri her zaman yazı beklemek zorunda değildir. Kapalı yüzme havuzu bulunması kişilerin yüzme aktivitesinden uzak kalmadan hem egzersiz yapmasına hem de stres atmasına olanak tanımaktadır. Toplu yaşam alanı içinde yer alan olanaklar bu kadarla sınırlı değildir.

Geniş alanları ile iç açıcı görüntüye sahip olan Nidapark Kayaşehir genel yapısı hakkında ayrıca belirtebileceklerimiz şunlardır:

Geniş, park alanı sayesinde ferah bir yürüyüş yaparak günün stresinden uzaklaşmak mümkün olmaktadır.

Nidapark Başakşehir Fiyat Listesi

Daire Tipi

m² Arası

Fiyat

2+1 88  m² – 146 m² 520.000 ₺
3+1 175 m²  – 192 m² 881.000 ₺
4+1 221 m² – 314 m² 1.900.000 ₺

Evlerin ferah yapılarının yanında balkonlarda yapılabilecek olan çay saatleri sayesinde muhteşem manzarayı seyretmek site sakinlerinin ruhunu dinlendirmektedir. Evlerin yanı başında yer alan eğitim kurumları sayesinde hem öğrenciler hem de aileler rahat etmektedir. Çocuklar yolda yorulmadan bütün enerjilerini derslere ayırabilmektedir.Çeşitli aktivitelere katılmak, kültürel açıdan zenginleşmek ve sosyalleşmek için oldukça fazla alan bulunması toplu konut yapısının bir diğer avantajı olarak bildirilmektedir.

Nidapark Kayaşehir, gerek bekârlar gerek aileler için gerekli olan birçok yapıyı bir arada bulunmaktadır.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.